TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 30 dienai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Saugokitės mpralinių skriaudų: įžeidinėjimų, neteisėtų aplinkinių reikalavimų. Tikėtina, kad tiek namiškiai, tiek draugai tikėsis nuolankumo, net nustebs, jei sugebėsite pasipriešinti. Nespręskite meilės reikalų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Gali būti, kad jausite, jog aplinkiniai itin domisi jūsų gyvenimu, nuveiktais ir planuojamais darbais. Atrodys, kad visi stengiasi brautis į jūsų privatumą. Valgykite įvairų maistą, ypač su sviestu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Nepervertinkite savo žinių. Gerai apskaičiuokite jėgas priiminėdami svarbius sprendimus, ką nors žadėdami ar įsipareigodami. Pasistenkite, kad dėl šiandienių jūsų poelgių niekas nepajustų nusivylimo.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Pasistenkite vengti nenumatytų pirkinių, tad geriau neikite į parduotuvę. Nepasiteisins išlaidos malonumams. Pasimėgaukite chalva, bandelėmis su varške, riešutais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Šią dieną be jokios priežasties keisis nuotaika ir nuomonės. Tiesiog pavargsite nuo savęs, o ką jau kalbėti apie aplinkinius. Todėl kuo mažiau klausykite, kas ką kalba, nesikiškite ten, kur jūsų niekas neprašo. Geriau tvarkykitės namuose.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Leiskite, kad aplinkiniai jumis rūpintųsi, lepintų. Jei matysite, kad nejaučiate jokio noro dirbti, neverskite savęs, verčiau pailsėkite, pasivaikščiokite gryname ore, tik būtinai patogiai apsiaukite. Pasilepinkite saulėgrąžų chalva, miežiniu gėrimu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Per nekantrumą ko nors nesugadinkite. Labiau pasitikėkite savimi, sava nuomone, o ne draugais ar kolegomis. Aatsargiai žiūrėkite į kokius nors geradarius ar staiga atsiradusius painiavos nešėjus. Pasistenkite ūmiai, neapgalvotai nespręsti svarbių klausimų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Šį šeštadienį labiau negu bet kada laikykitės garbės kodekso, nepažeiskite įstatymų ar taisyklių. Tiesiog elkitės nuosaikiai, nebandykite patraukti aplinkinių dėmesio. Nepykite ant veidrodžio, jei nepatiks jame išvystas vaizdas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Būkite ypač atidus kitų kultūrų žmonėms. Šią dieną keliaukite tik tuo atveju, jei būtina. Atlikite mažus darbelius: susitvarkykite papuošalus, kruopų lentynas, vonios lentynėles.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

 Nepasikliaukite laimingais atsitiktinumais. Viską darykite taip, kaip esate įpratęs. Jei teks spręsti svarbius klausimus, įsiklausykite į patikimų žmonių nuomonę. Būkite labai atsargūs su įkaitusiais prietaisais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Nepasiteisins jokie ilgi pokalbiai, kokie nors pasitarimai. Per daug nepasitikėkite peršama reklama ar pasiūlymais. Tikėtina, kad jūsų šios dienos pirkiniai neatneš nei pasitenkinimo, nei naudos. Gali būti, kad bent kartą šią dieną pateksite į nepatogią situaciją.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Venkite naujovių. Netinkamas metas kankintis dėl kokių nors atradimų ar naujų pareigų. Šiek tiek prilaikykite savąjį dosnumą ir nesudarykite aplinkiniams vargšo įvaizdžio. Atidžiai stebėkite, ką valgote, ypač, jei kas nors vaišins įmantriais patiekalais. Prisiminkite vaikystę, pasklaidykite senas nuotraukas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką