Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 7d. 06:50

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai

Horoskopai birželio 7 dienai.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Nepasitikėkite tais žmonėmis, kurie jau kartą jus pavedė, atidžiai filtruokite jums sakomą informaciją. Taip pat neužrieskite nosies dėl pastarųjų savo sėkmingų pasiekimų. Nepalankus metas pasirašyti svarbų dokumentą, sutartį ar vykti į kelionę. Nelabai palankus metas ir viešnagėms pas draugus.
 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Pastaruoju metu jus kankina rūpestis dėl artimo žmogaus, kuris yra toli nuo jūsų. Visgi nederėtų stipriai jaudintis, kadangi pakeisti jos ar jo gyvenime nieko negalite. Būkite kantrus ir tikėkite, kad tas svarbus asmuo puikiai susitvarkys su iškylančiais sunkumais.
 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Tai diena, kai gali suklaidinti, todėl būkite atsargūs. Ramybės neduos šeimyninės bėdos, bus sudėtinga suprasti, kas vyksta. Pasikalbėkite su artimaisiais atvirai – gal nežinote kažko svarbaus?
 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Painiavos laikas – galimos lemtingos klaidos dėl išsiblaškymo, nuovargio ar nepakankamos kompetencijos. Nesiimkite atsakingų darbų – nesėkmė pakenks jūsų reputacijai ir karjerai. Ne laikas šefui ką nors siūlyti – būsite nesuprasti, neįvertinti.
 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Nors ir bijote, tačiau vertėtų pabandyti vėl užmegzti romantiškus santykius su žmogumi, kuris pastaruoju metu rodo jums dėmesį. Niekur neskubėkite, tegul įvykiai klostosi sava vaga.
 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Susimąstyti privers žodžiai, kuriuos išgirsite iš artimo žmogaus. Nepykite ant jo, galbūt tuose žodžiuose yra tiesos? Darykite tik tai, kas jums ypač malonu ir nesunku. Deja, šiandien gali atsinaujinti senas nesutvarkytas finansinis reikalas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Šiandien būsite labiau linkę išlaidauti, nei taupyti. Diena palanki, todėl galite pradėti stambius projektus: jie turės tendenciją plėstis, ypač jei yra susiję su užsieniu, aukštuoju mokslu, politika ar jėgos struktūromis. Vakare geriau nieko neplanuokite, stenkitės likti arčiau namų.
 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Diena iš esmės bus nebloga, tačiau į vakarą ji gali subjurti. Emocijos, instinktai ims viršų, bus lengva pasiduoti silpnybėms: nevaldomos aistros, puikybė ir išdavystė yra dažnesnės šią dieną, sunku jausti saiką ir išlaikyti dvasinę pusiausvyrą.
 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Šią dieną lydės įkvėpimas, dinamika, optimizmas, norėsis lėkti į gamtą, keliauti, išreikšti savo jausmus. Mėnulis jūsų ženkle skatins atvirumą ir entuziazmą. Tačiau dienos pabaigoje emocijos gali staiga subjurti, o entuziazmas pereiti į peštynes arba konfliktus, tai yra lengva padauginti. Lengva užsimoti per daug, lengva nepamatuoti savo jėgų.
 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Įtampa ir nerimas bus žalingi. Vis dėlto suskubkite iki pietų daugiau nuveikti. Vakarui nieko neplanuokite, mat kaip tik bus pilnatis, kuri gali veikti gan neigiamai. Venkite aiškintis santykius su artimaisiais.
 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Būkite kantresni – nesivelkite į ginčus, ypač su vadovybe, įvairiais pareigūnais, neskubėkite nieko keisti bei priimti naujų sprendimų. Galimas dalykas, jog esate nepakankamai informuoti, kad nuo jūsų slepiamos svarbios aplinkybės ar kažkas rezga intrigas už jūsų nugaros ir laukia, kol suklysite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Geras metas visiems, dirbantiems jėgos struktūrose: kariškiams, policininkams, ir t.t. Taip pat – politikams, aukštojo mokslo, švietimo darbuotojams, keliautojams. Sėkmę lemia pasitikėjimas savimi, optimizmas, atvirumas, padorumas, pagarba autoritetams, gebėjimas vadovauti, atstovauti bendriems interesams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką