Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopas: ką astrologai žada balandžio 9-ąją

Avino zodiako ženklas
123RF iliustr. / Avino zodiako ženklas
Šaltinis: vytautus.com
0
A A

Dienos horoskopas pirmadieniui, balandžio 9 d.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Būsite draugiškas, linkęs šmaikštauti, flirtuoti. Jūsų širdyje bus daug vietos meilei, užuojautai, kūrybiniam įkvėpimui. Labai domins artimos aplinkos žmonių interesai. Žadinsite kitų pasitikėjimą, tad ne vienas gali jums atverti savo širdį.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandieną gerai jausitės tik tvarkingoje, jaukioje ir gana įprastoje aplinkoje, netriukšmingoje kompanijoje. Iš artimo žmogaus galite sužinoti tai, ko jis iki šiol nepasakojo. Jei laikotės dietos, bus nelengva, nes atsiras progų smaguriauti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Gera diena aiškintis nesutarimus, svečiuotis ir priimti svečius. Daugiau laiko praleiskite su antrąja puse, gaivinkite romantiškus jausmus. Šiandien bet koks šiltas dėmesys, užuojauta veiks kaip balzamas širdžiai. Pasinaudokite tuo.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jus domins malonūs žmonės bei malonūs užsiėmimai. Neprisiversite rimtai gilintis į sunkiai sprendžiamas problemas. Gal ir gerai, nes retkarčiais reikia atitrūkti, kad neperdegtumėte. Pasportuokite, paskirkite romantišką pasimatymą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Sulauksite svarbios informacijos arba sužinosite naujieną. Tikriausiai noriai bendrausite, svečiuositės. Kalbos suksis apie keliones, politiką. Viskas bus gerai, jei nepristigs tolerancijos ir takto. Kitaip galite susipykti su partneriu ar giminaičiu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Beveik visą dieną suksite galvą, kaip planuoti savo gyvenimą, ateitį, kad viskas būtų gerai ir darbe, ir šeimoje. Galbūt pirma nebeatidėliodamas užbaikite tai, ką esate pradėjęs. Arba pasimokykite, jeigu laukia egzaminas, atestacija.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Puiki diena rimčiau pasimokyti, gilintis į aktualią informaciją bei jos ieškoti. Nevenkite reikšti simpatiją, palankumą, nes jums bus atsakyta tuo pačiu. Gerai jausitės bet kokioje draugijoje, o ypač tarp išsilavinusių žmonių.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien nepraleiskite progos pataisyti pašlijusius santykius, atsiprašyti, susitikti su tais, kuriems miela jūsų draugija. Jei jums iš tikrųjų sunku, sulauksite nuoširdžios pagalbos. Galite gauti darbo užsakymą, pasiūlymą ar atlygį už paslaugą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Seksis bendrauti, daryti įspūdį pašnekovams. Mokėsite subtiliai reikšti jausmus ir be įtampos išsiaiškinti net kebliausius santykius. Jei užsiimate kūrybine ar visuomenine veikla, pasidžiaugsite neblogais rezultatais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Atsiras reikalų, kurie geriau seksis, jei laikysite liežuvį už dantų. Tačiau ne viskas džiugins – gali išaiškėti spragos, slaptos intrigos. Venkite svaigalų, nes per juos galite išplepėti savas ir svetimas paslaptis, gal netgi labai svarbias.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kils didelis noras bendrauti, dalytis įspūdžiais, naujienomis, jausmais. Galite vilioti iš karto kelis priešingos lyties atstovus, skirti pasimatymus, žaisti, improvizuoti, siūlytis į svečius. Turbūt sublizgėsite iškalba ir apsukrumu.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jums šiek tiek trūks optimizmo, pasitikėjimo savimi ir aplinkiniais. Daug galvosite apie krizę ir verslo problemas. Tačiau rasite ir kuo pasidžiaugti, ir kam pasiguosti. Galite įsigyti planuotą arba neplanuotą, bet trokštamą daiktą.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką