Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopas sekmadieniui, kovo 18 d.

Skorpiono zodiako ženklas
123RF iliustr. / Skorpiono Zodiako ženklas
Šaltinis: vytautus.com
0
A A

Ką žvaigždės žada šį sekmadienį?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Gerų emocijų, įspūdžių sukels susitikimas su draugiškai nusiteikusiu asmeniu arba dominančio asmens laiškas, skambutis, gautas atsakymas ar pranešimas. Šiandien nevenkite kontaktų, pasitarimų, interviu teikimo, savireklamos.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien pajusite, kiek jums reiškia artimi žmonės, namai, komfortas bei praeities patyrimai. Gali užplūsti gražūs prisiminimai, sentimentalios nuotaikos, dosnumo priepuolis. Tik pasistenkite, kad jis nevirstų besaikiu, nuostolingu išlaidumu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Gera diena meilei, kūrybai, įvairiems pristatymams, vaikų lavinimui. Demonstruokite savo talentus, reprezentuokite save, taip pat stenkitės patikti dominantiems priešingos lyties atstovams - visa tai pasiteisins.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nusimato neblogos naujienos. Galbūt nuspręsite keisti šukuoseną, įvaizdį. Šiandien viską galima daryti, tik neturėkite nerealių vilčių. Tuomet tikrai nenusivilsite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jeigu ieškote tarpininkų ar sąjungininkų, gali pasitaikyti neblogas variantas. Partnerystės, meilės reikalai taip pat ims džiuginti, suteiks malonių vilčių arba jos ims pildytis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Gera diena tarpininkauti kitiems. Panašu, kad iš to bus naudos ir jums, ir kitiems. Trauks meilės avantiūros. Galimi pikantiški potyriai.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Galite gauti lauktą žinią iš užsienio arba dalyvauti tarptautiniame renginyje, užmegzti naujų pažinčių. Pavyks padaryti įspūdį įtakingam ar patinkančiam asmeniui. Panašu, kad jūsų laukia sėkmė meilės srityje.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dalykine prasme tai turėtų būti rezultatyvi diena. Panašu, kad pradės ryškėti perspektyvos ir jaustis apčiuopiama nauda. Jei reiškiatės kūrybos srityje, publikos pripažinimas garantuotas. Galbūt likimas pats išspręs kažkokią dilemą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Labai drauginga, įkvepianti diena. Ir pats negailėsite kitiems dėmesio, ir jo dosniai sulauksite iš aplinkinių. Tikriausiai prisiminsite, ką reiškia komplimentai, pagyros. Galite tikėtis vertingų pasiūlymų, intriguojamų pakvietimų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Maloni, atpalaiduojanti diena, tačiau rimtai dirbti, stengtis visiškai nesinorės. Nebent tai būtų meninė veikla ar kas nors susiję su vaizduote, mistika, labdara. Sugebėjimo fantazuoti ir kūrybinio įkvėpimo išties nestokosite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandieną galite atsidurti dėmesio centre. Reikia pasakyti, kad tik gerąja prasme. Tinkama diena bet kokio pobūdžio pasimatymams, pasitarimams, pristatymams. Galite įsigyti naujų gerbėjų, rėmėjų, išgirsti meilės prisipažinimą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Galite išgauti reikiamą pažadą ar parašą, gauti atlygį už suteiktą paslaugą.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką