Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Erotinis savaitės horoskopas

Meninė erotinė fotografija.
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Meninė erotinė fotografija.
Šaltinis: 15min
0
A A

Siūlome susipažinti su astrologų pranašyste jūsų asmeniniam gyvenimui iki kovo 15 d.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AVINAS
Žvaigždės primygtinai siūlo šio ženklo žmonėms šią savaitę maksimaliai išnaudoti savo seksualinę energiją. Fantazuokite ir kurkite! Tai galėtų būti įvairiausi meilės žaidimai ar naujos sekso pozos. Ši savaitė – itin palanki, norintiems sutvirtinti tarpusavio ryšius su partneriu. Taip pat užmegzti naujas pažintis, nes dabar net atsitiktiniai susitikimai gali tapti naujų, ilgalaikių ir rimtų tarpusavio ryšių pradžia. Savaitės pabaigoje galite kur nors kartu trumpam išvykti, ypač jei ten nusimato papramogauti ar kaip nors kitaip gerai praleisti laiką. Taip pat šio ženklo žmonės turėtų gauti žinutę iš savo buvusio partnerio (ės). Jis(ji bus labai patenkinti, jei atsiras bent menkiausia galimybė atnaujinti su jumis seksualinius santykius ir susigrąžinti prarastą laiką. Pagalvokite, nes viskas priklauso tik nuo jūsų.

JAUTIS
Šią savaitę jūsų idėja, kad reikėtų ne tik suaktyvinti seksualinį gyvenimą, bet ir atšviežinti jį naujomis spalvomis, turėtų būti palaikyta ir partnerio(ės). Tačiau tuo neapsiribokite, o drąsiai imkitės inciatyvos. Antraip, jei išsitiesite lovoje ir lauksite partnerio, tai galite jo ir nesulaukti. Žvaigždės rekomenduoja bent trumpam atidėti visus darbus į šalį ir imti už ragų savo asmeninį gyvenimą. Panašu, partnerį(ę) apniko abejonės, ar jūs apskritai galvojate apie seksą. O gal daugiau apie automobilį, kuriam reikalingas remontas ar naujas draudimas. Vienaip ar kitaip, bet pasistenkite eikvoti mažiau jėgų buitiniams dalykams, o patausokite jų savaitgaliui. Jei parodysite bent kiek didesnį dėmesį savo partneriui(ei) nusimato romantiška vakarienė dviese ne tik už stalo…

DVYNIAI
Jei jūs turite antrą pusę, tai būtent šią savaitę reikėtų skirti jam (jai) daugiau dėmesio, net dėl to nuskriaudžiant savo draugus. Šio ženklo žmonėms ši savaitė bus sėkminga net ir tuo atveju, jei liksite vieni su savo mintimis. Tačiau patartina neužsisiklęsti savyje, o nuvykti į treniruoklių salę ar šiaip pasimankštinti, kad atstatytumėte savo jėgas ir būtumėte kupini seksualinės energijos. Savaitės pabaigoje tikėtini konfliktai šeimoje, su sutuoktiniu(e). Pastaruoju metu jūs tapote pernelyg pavydūs, nes imate įtarinėti savo antrą pusę nesąžiningumu santykiuose su jumis. Žvaigždės pataria jums nusiraminti. Bent trumpam susilaikyti nuo kokių nors išankstinių išvadų, juo labiau – priekaištų.

VĖŽYS
Šios savaitės bėgyje išsidėsčiusios planetos žada jums neišvengiamų kliūčių ir sunkumų, kurie betarpiškai susiję su orgazmu. Taip pat šią savaitę tikėtinas nesusikalbėjimas su partneriu. Todėl daugiau laiko praleiskite vienumoje, su savimi. Tada jūs galėsite viską gerai apgalvoti ir priimti tvirtą sprendimą dėl savo tolimesnių santykių su partneriu (e). Tuo metu, kai jūs intensyviai analizuosite susiklosčiusią situaciją, kurioje jūs jaučiatės atsidūrę tarsi aklavietėje, tikėtina, kad jūsų partnerį(ę) pasieks fluidai ir tai padės jums rasti teisingą sprendimą. Juo liks patenkintos abi pusės.

LIŪTAS
Šios savaitės bėgyje jums geriau daugiau dėmesio skirti savo asmeniniam gyvenimui ir tarpusavio ryšiams su mylimu žmogumi. Šioje srityje jūsų laukia džiuginančios perspektyvos ir galimybės tarpusavio santykių stiprėjimui ir tobulėjimui. Tie, kurie dar nenori susimąstyti apie tai, taip pat turės ką veikti. Todėl, kad žvaigždės jums žada naujos patirties ir pojūčių intymioje gyvenimo sferoje. Tai turėtų reikšti, kad galite pakeisti partnerį į daug įdomesnę asmenybę arba naujų atradimų erotinėse fantazijose. Einate teisingu keliu. Šį riešutėlį jūs išlukštensite sėkmingai.

MERGELĖ
Šią savaitę jūsų laukia nedideli seksualiniai nemalonumai. Gal greičiau menka nesėkmė. Tačiau nepulkite ryti raminamųjų tablečių, nes vistiek nepavyks nusiraminti ir užmigti. Geriau savo seksualinį aktyvumą išnaudokite produktyviai. Jei greta nėra nuolatinio partnerio, stverkite atsitiktinį, svarbu, kad jums būtų gerai. Ir jam (jai) – taip pat, nes netrūks abipusio švelnumo ir glamonių. Nors jos ir būtų vienkartinės. Pasistenkite savo partnerį (ę) apgaubti dėmesiu, tačiau nieko nežadėkite ir nesuteikite jokių vilčių. Jis(ji) nenusipelnė būti apgautais. Antraip, šis žaidimas gali baigtis liūdnai jums abiems. Ketvirtadienį jūsų interesai gali nesutapti. Žiūrėkite, neprikrėskite kvailysčių. Tačiau per išeigines dienas turėtų įsivyrauti ramybė ir susiklausymas.

SVARSTYKLĖS
Šios savaitės bėgyje žvaigždės pataria skirti didesnį dėmesį savo asmeniniam gyvenimui. Kurkite ir plėtokite esamus meilės ryšius, taip pat galite užmegzti naujas pažintis, drąsiai eikite į pasimatymus. Jums suteiks malonumo bendravimas su nauju partneriu, o neužilgo įsitikinsite, kad tai – rimta ir stabilu. Todėl, tikėtina, kad atsidursite įsimylėjėlio (lės) vaidmenyje, pasirengę bet kokiam rizikingam ir beprotiškam elgesiui, norėdami nuskinti savo naujam meilės objektui žvaigždę iš dangaus. Jūsų norai neliks nepastebėti, nes laukia gana sėkmingas periodas artimuose tarpusavio santykiuose. Suprantama, ir sekse. Viskas, ką jūs suplanuosite – pasimatymus, erotiškus pasilinksminimus, turėtų realizuotis šimtu procentų.

SKORPIONAS
Šią savaitę viskas turėtų pasikeisti jūsų vidiniame pasaulyje, todėl neliks ir liūdesio. Santykiai su mylimu žmogumi turėtų pasikeisti į gerąją pusę jau savaitės pradžioje. Ginčai, konfliktai, audringas aiškinimasis kas teisus, o kas kaltas, turėtų atsitraukti nepalikdamas gilesnių pėdsakų. Link savaitės pabaigos turėtų įsiviešpatauti harmonija intymioje gyvenimo sferoje. Žodžiu, kokios neįvyktų permainos šią savaitę, visos jos bus tik į gerą. O ypač malonu bus pajusti, kad visa tai atsispindės jųdviejų netolimoje ateityje. Todėl reikėtų siekti tik realių ir apgalvotų tikslų, o karts nuo karto prasiveržiančias iliuzijas pamiršti. Nes jei elgsitės nesuprasdami kodėl tai darote, neaišku, kas iš to ir gausis. Per išeigines dienas nusimato malonūs susitikimai ir romantiški pasimatymai, kurie kvepia audringa seksualine atomazga.

ŠAULYS
Jei šią savaitę užsiimsite savo karjeros ir populiarumo aplinkinių tarpe sprendimo klausimais, tai bus didelė klaida. Nes dabar pirmiausiai jūs turite įrodyti savo autoritetą lovoje. Šios savaitės bėgyje išsidėsčiusios planetos taip pat nurodo, kad šis periodas – palankus ir atneš teigiamų rezultatų artimai bendraujant su priešingos lyties atstovu. Dabar jūs -pasirengę rimtiems santykiams su partneriu, todėl galite tiksliai ir objektyviai juos įvertinti. Savaitės pabaigoje žvaigždės pataria atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Panašu, kad emocinė įtampa ir nuovargis baigia nuvaryti jus nuo kojų. Todėl savaitės pabaigoje pasistenkite daugiau pailsėti, atsipalaiduodami meilės oazėje.

OŽIARAGIS
Ši savaitė turėtų būti sėkminga poilsio ir atsipalaidavimo prasme. Tiesa, aktyvusis poilsis pareikalautų papildomų išlaidų, bet jis jums turėtų atsipirkti su kaupu. Nes po to jūsų tarpusavio santykiai su partneriu(e) įgautų naujo pakilimo. Dabar, panašu, tuo negalite pasigirti, nes bendravimas su partneriu (e) neneša jums nei džiugesio, nei laimės. Nereikėtų slėpti vienam nuo kito kažkokių paslapčių ar nutylėti tai, kas atrodo nereikšminga. Atvirumas ir nuoširdus išsikalbėjimas padės labiau suprasti ir įsiklausyti į vienas kitą. Priešingu atveju, įkaitusių emocijų neišvengsite.

VANDENIS
Ši savaitė jums būtų sėkminga, jei išsirengtumėte į kelionę su savo artimu draugu(e). Taip pat neužilgo turėtų atsirasti kiti sekso partneriai, kurie irgi neatsisakytų su jumis ištrūkti kur nors bent porai dienų. Šiuo metu jums nusimato bendravimas ir su užsieniečiais, kur netrūks priešingos lyties atstovų dėmesio. Taip pat nusimato naujų ir tamprių seksualinių kontaktų užmezgimas. Reikėtų kažką keisti seksualiniame gyvenime, nes tarpusavio santykiuose, panašu, įsivyravo rutina ir pilka kasdienybė.

ŽUVYS
Šį periodą jūsų laukia ne itin maloni situacija, nes neseniai užsimezgusi pažintis staiga gali nutrūkti, dorai net neprasidėjusi. Taip pat ruoškitės rimtam pokalbiui su artimu žmogumi ar sutuoktiniu. Tikėtina, kad po to jūsų tarusavio santykiai pagerės, todėl pasistenkite išklausyti ir būti nuolaidesni. Gali būti, kad jūsų partnerio (ės) atšalimas ir nenoras užsiimti seksu susijęs su kažkokiomis problemomis: darbo netekimu, finansiniais nuostoliais ar skolomis. Todėl, jei negalite niekuo padėti, tiesiog apsiginkluokite kantrybe ir laukite. O žvaigždės sako, kad nuo jūsų delikatumo ir partnerio(ės) palaikymo priklausys jųdviejų santykių harmonija. Neužilgo jūs tai įsitikinsite, kai liksite dviese miegamajame.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką