Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horokopas ketvirtadieniui, balandžio 1-ajai

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

18-oji Mėnulio diena. Šios dienos įvykiai tarsi veidrodyje parodys Jums, ką esate užsitarnavę, galite aiškiai pamatyti savo problemą. Reikia įsiklausyti į tai, kas Jums sakoma, kas su Jumis ar aplinkui vyksta - tai Jūsų paties gyvenimo misterijos, būties kokybės atspindys.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nelengvai išsprendžiamų rūpesčių gali atsirasti namuose. Tuo tarpu kitur viskas eisis kur kas greičiau ir sklandžiau, jei sugebėsite bent trumpam atsiriboti nuo asmeninių nesklandumų.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Gali padaugėti tėviškų rūpesčių dėl vaikams iškilusių problemų ar auklėjimo spragų. Neblogai seksis tvarkyti ūkinius, komercinius, transporto, ryšių reikalus.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tikriausiai teks vilkti nelengvą darbų naštą, užsikrauti atsakomybę. Jei dirbate kūrybinį ar su informacija susijusį darbą, užsiimate sportu, organizuojate renginius, tikėtina permaininga sėkmė. Vakare galimas sveikatos sutrikimas.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei gerai sutariate su aplinkiniais, jokių problemų neiškils. Vieni kitiems patardami, padėdami sklandžiai darbuositės. Neblogai eisis su remontu, statybomis, transportu susiję projektai.  

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei turite nebaigtų finansinių, draudimo, investicinių reikalų, derėtų šiandien iš pat ryto jais pasirūpinti. Vakare galite stipriai susinervinti, jei turite negrąžintų skolų arba nepareigingų skolininkų.   

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jeigu ir turėsite profesinių rūpesčių, tai apsimokančių. Galbūt apie ateities planus teks rimtai kalbėtis su užsieniečiais, įtakingais veikėjais ar panašiai. Iš toli arba per žiniasklaidą gali atskrieti nerimą kelianti žinia.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jums nestigs darbinio aktyvumo ir ambicijų, kurios neturėtų nieko įžeisti, jei bus pagrįstos. Galimas dalykinis pokalbis su daug patirties turinčiu žmogumi. Atsiras paskatų kažko naujo išmokti, siekti. Vakare saugokitės traumų.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Gera diena tvarkyti organizacinius reikalus, reikšti iniciatyvą, konsultuotis su patyrusiais specialistais. Galite gauti žinią iš toli, iš aukštesnės institucijos arba iš veiklaus pažįstamo. Jei tai įvyks vėlai vakare, sudirgs nervai, užklups nemiga.   

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Gera diena tvarkyti organizacinius reikalus, reikšti iniciatyvą, konsultuotis su patyrusiais specialistais. Galite gauti žinią iš toli, iš aukštesnės institucijos arba iš veiklaus pažįstamo. Jei tai įvyks vėlai vakare, sudirgs nervai, užklups nemiga.  

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dėl profesinių reikalų gali tekti ir sparčiau pasijudinti, ir pasukti galvą. Jei pabijosite surizikuoti, prarasite neblogą progą gauti pelningą užsakymą, sutartį. Vakare būsite impulsyvūs, neatsargūs. Tai gali sukelti problemų.   

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Galimi rimti pasvarstymai apie verslą, uždarbį, taupesnį lėšų naudojimą. Galbūt gausite galimybę užsitikrinti pajamų šaltinį ilgesniam laikui, kuris didelių turtų nežada, bet stabilumo pojūtį turėtų padidinti. Vakare nesinešiokite daug pinigų.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Iš konfidencialios informacijos galite turėti naudos, jei sumaniai ja pasinaudosite. Labai svarbu vadovautis racionaliu protu ir patirtimi sudarant ilgalaikes sutartis. Vakare itin atsargiai elkitės su technika, kelyje.
BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką