Dabar populiaru
Publikuota: 2013 spalio 17d. 23:00

Horoskopas penktadieniui – spalio 18 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai

Sužinokite, ar žvaigždės jums pranašauja palankią dieną.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Naktį vyksiantis Mėnulio užtemimas ugningame jūsų ženkle kviečia stabtelėti ir paieškoti būdų, kaip suvaldyti kylančias emocijas. Jei pasiduosite joms ir šiuo metu draskančioms aistroms, atsidursite pralaimėtojų gretose. Išklausykite geranorišką patarimą, kuris padės atsisakyti prastų įpročių, trukdančių judėti į priekį.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pilnatis impulsyviojo Avino ženkle, sutampanti ir su Mėnulio užtemimu, žadins jumyse norą maištauti. Norėsite eiti rizikingu, bet jaudinančiu keliu, kuriame būtų laužomos taisyklės. Užuot griovę, kurkite. Turimas galimybes pakreipę teigiama linkme, išvengsite kai kurių problemų ir jausitės geriau nei vadovaudamiesi griaunančia pykčio energija.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nekantrusis Avinas, kurio ženkle šiuo metu vyksta užtemimas, sudrebins jūsų santykius su draugais ir kolegomis. Įtampa atsiras organizacijoje ar grupėje, kuriai priklausote. Jei kuris laikas priešinatės netikusiems erzinantiems įpročiams, trukdantiems visiems kartu siekti tikslų, dabar galite padėti tašką. O gal laikas pasitraukti ir rinktis ką nors nauja?

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūsų karjeros sektoriuje vyksta Mėnulio užtemimas, o tai įspėja apie staigius pokyčius profesinėje srityje. Kai jus užgrius naujos atsakomybės našta, sulėtinsite tempą, pakeisite kryptį ar paprašysite kolegų jums padėti. Tai leis, nuslūgus įtampai, su viskuo tinkamai susidoroti. O tikslingi pokyčiai versle pasiteisins, jei šiuo metu nevengsite įvesti kelių korekcijų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Mėnulio užtemimo įtaka gali sužadinti norą ar būtinybę keliauti, pažinti, išmokti. Apsaugosite save tada, kai gerai viskam pasiruošite. Vadovaukitės posakiu „Skubėk lėtai“. Tam privalote pasirinkti tokį tempą, kad nereikėtų niekur skubėti, antraip nepavyks įgyvendinti ilgalaikių savo tikslų. O kai privalėsite priimti svarbų sprendimą, pamatuokite devynis kartus prieš kirpdami.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dalykai, kurie jus sieja su kitais žmonėmis asmeniniuose ar profesiniuose santykiuose, gali staiga pakibti ant plauko. Stabdykite impulsyvų savo elgesį ir entuziazmą, nes tik tai jus apsaugos nuo liūdnų pasekmių. Elkitės apdairiai ir išlikite lankstūs tais atvejais, kai tvarkysite bendrus reikalus su partneriais. O jei prireiks, susiraskite atsarginį raktą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Taikos ir ramybės santykiuose bus maža dėl Avino ženkle vykstančio Mėnulio užtemimo. Gali būti, kad staiga suprasite, jog priėjote kryžkelę santykiuose su gyvenimo draugu ar tais žmonėmis, su kuriais jus jungia profesiniai ryšiai. Stabtelėkite, kad pamatytumėte perspektyvas. O jei jų nėra, ryžkitės nutraukti ryšius, trukdančius jums tobulėti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Neramusis Avino ženklas, kuriame vyksta užtemimas, įneš nerimo ir į jūsų darbo vietą. Neskubinkite įvykių, kai norėsite pradėti naujus projektus ar pagreitinti jau pradėtuosius. Dirbsite efektyviau ir sukursite patvaresnį pagrindą, jei gerinsite darbo įgūdžius ir statysite tiltus, siejančius jus su kolegomis. Nors galvoje gims genialių idėjų, reikės laiko joms įgyvendinti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Mėnulio užtemimas skatins jumyse norą žaisti rizikingus žaidimus. Tai, kas jus žavės ir trauks, galbūt tebus žibantis saldainio popieriukas, kurį išvynioję, deja, nemaloniai nustebsite. Gali paaiškėti, kad būtent to, ką jame rasite, visą laiką intensyviai vengėte. Todėl, prieš darydami didelį šuolį šiandien ir artimiausiu metu, įsitikinkite, kad turite į ką atsispirti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Namuose užvirs tikras prieštaravimų katilas, kuriam atvėsinti reikės nemažai pastangų. Už visa tai galite būti dėkingi Mėnulio užtemimui tiesmukame Avino ženkle. Asmeniniai reikalai nurungs profesines pareigas. Bet ir čia įsitikinkite, kad gerai viską išvalėte ir iššlavėte prieš sudarydami naujus veiklos planus. O tada galite į viską pažvelgti nauju žvilgsniu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Žavios idėjos suksis galvoje dabar, kai Avino ženkle įvyks Mėnulio užtemimas. Tačiau neskubėkite viskuo patikėti ir dar blogiau – įtikinti pasaulio. Užtemimas gali paskatinti pakeisti požiūrį visiškai priešinga kryptimi. Patikrinkite duomenis ir atidžiai peržiūrėkite susitarimus, nes prieš savo valią būsite linkę daug ko nepastebėti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dėl šiuo metu vykstančio Mėnulio užtemimo galimas staigus pokytis finansiniuose reikaluose. Atidėkite į šalį greitus praturėjimo būdus. Verčiau ieškokite galimybių įvesti tvarką nesutvarkytame savo materialiame pasaulyje. Gal laikas atsikratyti skolų ar finansinių įsipareigojimų? Būdami taupūs dabar, vėliau įgysite naujų pajamų šaltinių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką