Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas antradieniui, balandžio 10 dienai

Tauro zodiako ženklas
123 RF nuotr. / Tauro zodiako ženklas
Šaltinis: vytautus.com
0
A A

Sužinokite, ką jums žada žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nevarginkite savęs bendravimu, ypač su valdininkais, vadovybe ar giminaičiais, nepriimkite atsakingų sprendimų: galite pakenkti savo karjerai, sugadinti santykius su gimine. Saugokitės vagių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Geriausia šiandieną ramiai praleisti namuose, daugiau šilto dėmesio skiriant artimiesiems, – neverta kur nors skubėti, juolab svarbių reikalų tvarkyti. Venkite konfliktų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nepervertinkite savo galimybių, nes galite tapti optimizmo auka. Šios dienos pastangos gali duoti priešingų rezultatų: nė nepastebėsite, kaip virsite sau priešu.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Būkite apdairūs bendraudami, dirbdami su informacija, ką nors remontuodami, beje, ši diena labiausiai tinkama tvarkytis namuose.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nenorėkite būti skubiai suprasti ir labiau derinkitės prie aplinkybių – ypač derėtų paisyti, ko iš jūsų nori vadovai, šeima.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nepersistenkite, niekuo nerizikuokite – dėl iniciatyvos, kaip ir avantiūrizmo, galite nukentėti. Venkite patarinėti, mokyti, jeigu nenorite likti kalti, kad suklaidinote žmogų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nepervertinkite savo galimybių, ypač bendraudami su teisėsaugos atstovais, įtakingais asmenimis, užsieniečiais. Patartina netvarkyti svarbių reikalų ir nevykti į keliones. Į svečius eiti irgi neverta.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Gerai dirbti nebus lengva, o reikalaujama iš jūsų bus daug. Bus geriau, jei nesitikėsite komplimentų ir dėkingumo. Saugokite savo darbo vietą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Apgaulingas metas: jums pasirodys, kad esate laisvi ir galite daryti, ką norite, tačiau būtent tai ir yra šios dienos spąstai. Mokėkite skirti provokacijas, pasiruoškite netikėtumams: jie gali sugriauti jūsų planus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nepasiduokite liūdesiui, tačiau optimizmas irgi gali pakenkti. Tai praradimų, nusivylimų ir ne visai malonių praregėjimų metas. Visus reikalus atidėkite rytdienai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Fatališkas metas: kad ir kas atsitiktų, nepraraskite savitvardos. Jūsų agresyvumas išaugs, tad būkite atidūs, kad nesusipyktumėte su artimaisiais, dalykiniais partneriais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nesitikėkite, kad dabartines problemas pavyks išspręsti lengvai. Dėl finansinių nesklandumų gali kilti konfliktų. Gresia nuostoliai. Antroji dienos pusė bus palankesnė.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką