TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas antradieniui, gegužės 1 dienai

Tauro zodiako ženklas
123 RF nuotr. / Jaučio ženklo simbolis
Šaltinis: vytautus.com
0
A A

Sužinokite, ką jums žada žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Greitai rimti dalykai nedaromi. Remkitės senų draugų ar giminaičių įtaka, pasinaudokite jų siūloma pagalba ir patarimais. Nerizikuokite, nepervertinkite savo galimybių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Puikiai jausite tolimą perspektyvą ir suvoksite, ką reikia daryti, kad išsipildytų svajonės. Jums pavyks atsirinkti, kas jūsų, o kas ne, ir neskausmingai atsiriboti nuo to, kas nereikalinga. Šios dienos susitikimai, pažintys, pasiūlymai bus reikšmingi ilgam.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Susitelkite tik ties tuo, kas svarbiausia. Nesinervinkite, jei ne iš karto viskas išeis taip, kaip norisi. Gali tekti grąžinti užmirštą skolą, nelauktai sumokėti baudą ar užsiimti neatidėliotinais vaikų reikalais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pirmas įspūdis, ko gero, bus klaidingas – nieko nedarykite ir nespręskite nesusipažinę su realia situacija. Būkite atsargūs, kad kiti nepasinaudotų jūsų neryžtingumu, – venkite provokatorių. Palankus metas ieškoti laikino darbo, pasirašyti darbo sutartį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Menas rasti kompromisą, ypač bendraujant su vadovu arba artimaisiais finansiniu klausimu. Tačiau sėkmė jus lydi, tad pasiseks ir ėriuko interesus išsaugoti, ir sukontroliuoti vilko bado lygį. Tai geras laikas darbo sutarčiai pasirašyti, sandoriams tvirtinti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų pastangos nebus tuščios. Siūlomas bendradarbiavimas, nauja veikla ar pareigos bus naudingi. Tinka pasirašyti ilgalaikes sutartis. Palanku vykti į keliones, susitikti su užsienio partneriais. Gerai ko nors mokytis, perimti svetimą patirtį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nenuliūskite, jei reikalai strigs, jei būsite neišgirsti, klaidingai suprasti. Nenorėkite daugiau, nei savaime išeina, – tai apribojimų, tiesa, naudingų, metas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kūrybingas laikas: savarankiškai pavyks rasti išeitį iš sunkios padėties. Nukentėti galite, jei naudositės nepatikrinta informacija, atidžiau neskaitysite dokumentų ar įdėmiau neklausysite vadovo nurodymų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Vargu ar dabartiniai jūsų prašymai bus iki galo patenkinti. Nepatartina skolinti ir skolintis pinigų, su sutuoktiniu aptarinėti šeimos išlaidų. Būkite taupesni.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Venkite atsitiktinių darbų, nebūtino bendravimo. Ieškokite sąjungininkų, rėmėjų, investuotojų, nepriimkite svarbių sprendimų nepasitarę su antrąja puse. Pasistenkite, kad sutuoktinis atsidurtų jūsų dėmesio centre, tai padarys jus stipresnius.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Senos problemos, namų rūpesčiai gali vėl atsinaujinti ir sutrukdyti sėkmingai veiklai. Tinka spręsti finansines problemas. Venkite rizikuoti: savo galimybes būsite linkę pervertinti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Geras laikas rimtai veiklai, ilgalaikiams projektams pradėti. Palankūs susitikimai su įtakingais asmenimis, užsieniečiais. Gera diena vykti į komandiruotes.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką