Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas antradieniui – gruodžio 18 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ar iš noro kam nors padėti, ar iš to, kad neišdrįsite atsisakyti, daug laiko praleisite atlikdami kokias nors jums primestas užduotis. Tačiau nesijausite dėl to veltui išvarginti ar apkrauti nereikalinga našta. Jums tai suteiks papildomos prasmės ir leis jaustis tvirčiau. O jei kas nors bandys jums įrodyti, kad klystate, neabejokite savimi.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pagalbos ir paramos gausite daugiau negu tikėsitės. Turbūt tai bus jūsų draugų bandymas palengvinti jūsų sudėtingą dalią. Bent jau jums kartais taip atrodys. Nors iš tiesų viskas bus kiek geriau, nei manysite iš pirmo žvilgsnio. O jei retkarčiais nuriedės kokia ašara, ji bus ne iš liūdesio, o iš gailesčio ir užuojautos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kelyje į profesines aukštumas ir įvertinimą iš vienos pusės jus privalo lydėti nuoseklumas ir įžvalgumas, o iš kitos – empatija ir supratingumas. Tačiau šį antradienį venkite pernelyg didelio pasitikėjimo savo jėgomis ir besąlygiško tikėjimo kitų geranoriškumu. Suklydę nepamirškite būti atlaidūs ir kupini užuojautos ne tik kitiems, bet ir sau.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tikėkite tuo, ką tyliai į ausį šnabždės šią dieną prieš akis pasirodysiantys ženklai. Jie ves ta kryptimi, kuria turėtumėte eiti. Tačiau yra viena labai svarbi sąlyga – turite išmokti klausytis. Viena, kas gali aptemdyti jūsų visagalę intuiciją ir gebėjimą pasirinkti teisingą kryptį, – tai per didelis ir per stiprus poreikis iš kitų sulaukti patvirtinimo savo žodžiams ir veiksmams.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Galite žengti kelis žingsnelius arčiau tų, kurie jus traukia ir žavi. Jautrumas ir užuojauta bus tie raktažodžiai, kuriais pasieksite visko, ko trokštate. Bet nepamirškite, kad šiandien žmonės kiek įtaresni, todėl pasistenkite, jog viskas, ką sakote ar darote, eitų tiesiai iš širdies. Jei akimirkai pasijusite atitrūkę nuo realybės – tai normalu ir pataisoma.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Niekas jums neatsakys, kas svarbesnis šiandienos žaidime – jūs ar jūsų antroji pusė. Manysite, kad tai kažkokia klaida, kurios niekaip nesiseka ištaisyti. Iš tiesų privalote aukotis, kad kitiems būtų geriau, ir niekas jums nedraus dėl to nubraukti kuklią ašarą, kad pasaulis atrodytų svetingesnis. Tokia jau ši diena, tad žaiskite pagal jos taisykles.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dėl susidariusių aplinkybių teks daugiau laiko skirti tvarkai ir nuoseklumui, bet jums sunkiai seksis priimti keliamas sąlygas. Manysite, kad iš jūsų reikalaujama per daug, kad nepelnytai nesulaukiate jokios pagalbos ir užuojautos. Jei susikaupsite ir įveiksite vidines baimes, nudirbsite daugiau nei ryte galėjote tikėtis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ši diena prieštaringa, bet jei jos gerąsias savybes panaudosite tinkamai, nestigs žavių ir įsimintinų akimirkų. O jei ne viskas vyks taip, kaip norite, pagalvokite, ar gerai pasiruošėte. Nors tai nebus paprasta, bet tam tikra tvarka garanatuos geresnius rezultatus. Ištikus nesėkmei, neieškokite paguodos atsitiktiniame glėbyje.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Diena nepalanki nuosekliems ir logiškiems veiksmams, nors vakare pavyks sėkmingai atlikti suplanuotus darbus. Didelė tikimybė, kad nukrypsite ten, kur veda nuojauta. O ji gali būti arba patikima, arba apgaulinga. Tikslaus atsakymo nėra. Jį rasite nebent savo viduje arba atidžiai klausydamiesi jums brangių žmonių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ketinantiems gauti ir skleisti informaciją dažnai degs žalia šviesa, tačiau turite atminti, kad retkarčiais privalote patikrinti, ar ji patikima. Gal dėl per didelio pasitikėjimo savo jėgomis, gal dėl nesugebėjimo sutelkti dėmesio rizikuojate ką nors perdėti, nesuprasti, neišgirsti ar net papildyti savo vaizduotės rezultatais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Sulauksite tos pagalbos, kuri šiuo metu reikalinga. Tačiau nesitikėkite ko nors daugiau, nors kai kas drąsiai žadės aukso kalnus ir beribes galimybes. Turėkite omenyje, kad viltys apie tai, kas įmanoma, kaip atplauks, taip ir išplauks palikusios jus laukti geresnių laikų. Todėl geriausias sprendimas būtų stipriai laikyti rankoje tai, ką turite, ir nesidairyti į šalis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Spėsite viską: ir darbus atlikti, ir save parodyti, ir kitiems padėti. Jausitės taip, lyg jėgų antplūdis neleidžia nė akimirkai sustoti. Todėl gerai susiplanuokite dienos darbus, priešingu atveju – nuplauksite ne ta kryptimi, kuria norėsite. Jei nepasiseks, visos savo stiprybės negalėsite skirti geriems ketinimams ir darbams.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką