Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 20d. 14:38

Horoskopas antradieniui, kovo 20 dienai

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas

Sužinokite, ką jums žada žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Sėkmės diena, kai sugebėsite bet kokią situaciją pakreipti savo naudai. Nebijokite rizikuoti! Būkite atidūs šiandien išgirstiems dalykams, gautiems pasiūlymams, – vėliau tai bus perspektyvu.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Naudingų darbų metas. Palanku spręsti užmokesčio problemas, kreiptis į viršesnį žmogų su prašymais. Jei norite, kad pagerėtų santykiai su kolega, tai verta pakviesti jį išgerti kavos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ieškokite sąjungininkų: jumis bus žavimasi, būsite įvertinti. Nepriimkite svarbių sprendimų neišklausę kitų nuomonės. Pasistenkite, kad sutuoktinis atsidurtų jūsų dėmesio centre, tai yra meilės metas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūs esate pernelyg įsitempę ir, galima sakyti, nevertinate to gero, ką jau esate pasiekę. Ši diena gera skolintis ar ieškoti alternatyvaus uždarbio. Nereikėtų pavyduliauti. Jūsų laukia smagus vakaras, tad išvykite pasisvečiuoti, aplankykite draugus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Palankus metas: bet kokie veiksmai duos apčiuopiamos naudos. Tai geras laikas užmegzti partneriškus ryšius, ypač su užsieniečiais. Nepraleiskite progos kad ir maža dovanėle nudžiuginti sutuoktinį, geras laikas kartu nueiti į kavinę, restoraną.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Palanku tvarkyti svarbius dalykinius reikalus, tik nepraraskite lankstumo. Galite gauti naudingos informacijos, įdomių veiklos ar kelionių pasiūlymų. Būkite atidesni jus mylinčio asmens poreikiams.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Neskubėkite ir draugų padedami sutvarkysite svarbų reikalą. Tačiau nepersistenkite, nedarykite nieko, ko nesinori. Neapribokite savo laisvės. Bus lengva užmegzti pažintis, tiek draugiškas, tiek romantiškas: aplinkinius maloniai intriguosite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Be galo romantiška diena: niekur neskubėkite, atsipalaiduokite. Svarbų sprendimą priimkite tik įsiklausę į nuojautas. Šiandien svarbu daugiau dėmesio skirti savo jausmams.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Susitelkite, nes galite išsiveržti į priekį, nugalėti konkurentus. Tiesa, skubėti nedera: sprendimai turi būti apgalvoti, o rizika – pamatuota. Palanku spręsti savo veiklos finansavimo klausimus, pradėti sveikatos stiprinimo kursą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)Horoskopas pirmadieniui, kovo 19 dienai

Spręskite aktualias problemas – rasite puikių kompromisų. Tiktų ieškoti asmenų, organizacijų, galinčių jus paremti, pagarsinti jūsų idėjas, veiklą. Gera proga taikytis sutuoktiniams.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Aktyviai veiklai puikus laikas – greitai sugebėsite rasti reikalingą žmogų, gauti naudingos informacijos ar sutikimą. Tvirtinkite svarbius dokumentus, pasinaudokite šios dienos pasiūlymais. Atsitiktinė pažintis gali virsti romantišku jausmu.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Neskubėkite, dažniau nusileiskite tiek darbe, tiek namie. Darbe nepervarkite, geriau labiau pasirūpinkite namais, šeima. Jei turite svarbių reikalų, rytdienai jų neatidėkite, – jūsų laukia išbandymų dienos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką