Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 27d. 07:01

Horoskopas antradieniui, kovo 27 dienai

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas

Sužinokite, ką jums žada žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Galite jausti nerimą, tai nuslopinti nebus paprasta. Nepasiduokite azartui aiškindamiesi santykius, vairuodami ar ką nors pirkdami. Labiausiai slėgs nežinia, bet ieškodami naujos informacijos galite susidurti su apgaule.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šalia jūsų aplinkiniai jausis saugiau. Neatsisakykite padėti. Ir nesureikšminkite šių dienų susitikimų: netikėtai užsimezgę ryšiai netikėtai ir iširs. Beje, per žmones iš toli gali įvykti svarbių pokyčių jūsų gyvenime.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tinkamas laikas pasakyti „ne“. Tai laikas, kai naudinga daugiau pareikalauti iš savęs. Artimiesiems, atvirkščiai, reikia skirti kuo daugiau dėmesio ir šilumos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Mokėkite pasinaudoti draugų pagalba. Griežtai neplanuokite darbų eigos. Dėl nieko nebūkite tikri – bloga naujiena gali jums pagelbėti, o gera žinia sutrikdyti planus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nepasiduokite liūdesiui. Nieko nemalonaus nesiimkite, nieko nauja nepradėkite, nebendraukite su tais, kurių nemėgstate. Dėl neapgalvoto žodžio galite susipykti su draugu, tad šiandien geriau daugiau tylėti, o ypač vengti dalintis sumanymais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Būsite energingi. Bendraudami nepraraskite diplomatiškumo. Būkite atsargesni ir su darbo technika, degiais, sprogiais daiktais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų gera nuotaika gali būti sutrikdyta neplanuotų rūpesčių, netikėtų išlaidų. Ypač venkite ginčų su vyresniais, viršesniais žmonėmis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nereikia tikėti viskuo, ką girdite. Nepriimkite jokių svarbių sprendimų gerai nepasvarstę, nesivelkite į ginčus, konfliktus, konkurencinę kovą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nespręskite sudėtingų problemų. Patartina vengti kompanijų, nepažįstamų asmenų. Pasaugokite turtą, pinigus. Kelionėms nepalankus metas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nors ši diena palanki, tvarkant dalykinius reikalus nereikėtų pasikliauti sėkme. Saugokite vaikus. Nepamirškite, kad nuo jūsų labai priklausys artimųjų ir draugų gera nuotaika.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būkite atidūs dirbdami ar pramogaudami. Nerizikuokite žadėdami. Likite švelnūs ir atlaidūs artimiesiems.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nėra to blogo, kuris neišeitų į gera. Jei pamėginsite į situaciją pažvelgti iš kitos pusės, galite rasti išeitį. Stenkitės likti objektyvūs mylimo žmogaus atžvilgiu. Neskubėkite nusivilti tais, kuriuos seniai pažįstate.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką