Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 12d. 23:12

Horoskopas antradieniui – lapkričio 13 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

„Permainos“ – štai jūsų šios dienos raktinis žodis. Puikiai žinote, kad tik tokiais būdais įmanomi nauji atradimai, atsiranda galimybė nusimesti nereikalingą praeities naštą. Ką šiandien galite padaryti, tai pasakyti „sudie“ viskam, kas jus slėgė. Jei jus paliks ir širdžiai mieli dalykai, atsisveikinkite su dėkingumu. Beje, nebūkite labai uždari, nes pasidalijus skausmas sumažėja, o džiaugsmas padidėja keliskart.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Būti savimi svarbu, bet kartais aplinkybės reikalauja aukų dėl svarbiausio ir brangiausio ryšio, kuris padeda pasauliui suktis. „Pasidėkite“ visas ambicijas į lentyną ir leiskite, kad ant jų nusėstų kasdienybės dulkės. Gal jų prireiks vėliau, o gal ir ne. Šiandien eikite ten, kur veda likimas, atėjęs pas jus jūsų antrosios pusės pavidalu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Iššluokite, išvalykite, išneškite šiukšles – tokie šios dienos darbai atneš reikalingos atgaivos. Turėkite omenyje, kad tai galioja ir nematerialiems dalykams. Kadangi nesate pasiruošę paskęsti kasdienių rūpesčių jūroje, nesusitapatinkite su tuo, kas šiuo metu gali atrodyti labai aktualu. Kus kas svarbiau sukurti tvirtus ryšius su tuo, ką darote. Beje, šiandien nedėkite daug pastangų – viskas bus padaryta už jus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Laukia vidinių, o ne išorinių veiksmų diena. Atsigręžti atgal taip pat būtina, kaip ir ryte išsivalyti dantis ar suvalgyti pusryčius. Siekite, kad jus lydintis lengvumo jausmas staiga nevirstų nepakeliama našta, ir nebandykite išsivaduoti iš to, kas šiuo metu jums bus pasiūlyta. Atsisakyti galite to, kas atliko misiją jūsų gyvenime ir dabar prašosi paleidžiamas į laisvę.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pakartokite gyvenimo pamokas, kurias pastaruoju metu bandėte išmokti. Manote, kad viską jau žinote? Šiandien kas nors jums gali įrodyti, kad klystate. Be to, pasyvus šeimos židinio kurstymas, artėjant Saulės užtemimui, būtų tinkamiausia šios dienos veikla. Pamąstykite, kaip turėtų pasikeisti jūsų asmeninis gyvenimas, ir būkite atviri permainoms.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Tikėtina, kad sulauksite žinių, pakeisiančių jūsų pažiūras ar gyvenimo būdą. Leiskite, kad jos jus pasiektų pačios. Būna dienų, kai tenka patikėti, jog aukštesnės jėgos geriau žino, kaip viskas turi būti. Būtent tokia yra ši diena, ir nieko nepešite bandydami priešintis tai valiai, rodančiai jums kryptį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Bandydami ką nors įgyti, sulauksite priešingų pasekmių. Nesibaiminkite, jei teks ką nors paaukoti ar prarasti. Draugiškai atsisveikinkite su tuo, ko jums nereikia ir kas neberanda vietos jūsų gyvenime. Be jokios abejonės, tai bus susiję su vidiniais ir išoriniais pokyčiais. Atminkite, kad, siekdami ko nors jėga ar išlaikyti valios pastangomis, galite prarasti dalį savęs.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šią naktį jūsų ženkle vyksiantis Saulės užtemimas neturėtų jūsų labai gąsdinti, bet būti budresniems rekomenduojama. Be to, paskutinė Mėnulio mėnesio diena taip pat nekvepia lengvomis ir širdį glostančiomis dovanomis. O jei jų sulauksite, jos gali nepateisinti jūsų lūkesčių, tačiau vėliau suprasite jų prasmę. Todėl šiandien būkite savimi, bet į priekį – nesiveržkite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Didžiausi įvykiai vyks viduje, o jums bus skirtas vertintojo vaidmuo. Ko siekėte ir ką pasiekėte? Kas atėjo į jūsų gyvenimą ir jį užpildė, o kas paliko tik niūrią tuštumą? Kokios klaidos ir klystkeliai neturėtų pasikartoti? Atsakę sau į panašius klausimus, būsite pasiruošę naujiems iššūkiams, kuriuos žada rytoj prasidėsianti jaunatis ir naktį įvyksiantis Saulės užtemimas. Jis jums neturės įtakos, bet ruoštis – būtina.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nusprendę žūtbūt veržtis ten, kur veda svajonės, žinokite, kad pasirinkote netinkamą dieną. Dėl įvairių priežasčių. Mėnulis baigia savo kelionę, todėl diena tinkamesnė rezultatams apžvelgti, o ne tikslams siekti. Kadangi naktį įvyks Saulės užtemimas, dabartiniai įvykiai mažai priklausys nuo jūsų. Vis dėlto turite pasirinkimą: geriems dalykams reikia vietos, tad išmeskite viską, kas jums nereikalinga.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Galite manyti, kad nusipelnėte daug daugiau nei šiuo metu gaunate, ir bandyti reikalauti daugiau. Net jei nuoširdžiai ir ryžtingai dirbsite, vargu ar sulauksite įvertinimo. Sustokite ir pažvelkite į praėjusias keturias savaites. Kai atsakysite sau, kiek to, ką buvote numatę, įgyvendinote, bus paprasčiau žvelgti pirmyn. Tačiau ne dėl to, kad pradėtumėte naujų planų vykdymą. Luktelėkite, nes jums bus parodyta kryptis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Tai, ką esate išmokę, netrukus pamatysite pro didinamąjį stiklą. Todėl sustokite ir pagalvokite, ar kur nors nesuklydote, o gal praleidote kokį nors svarbų gyvenimo skyrių? Radę spragų, neskubėkite jų užpildyti. Atsižvelgę į giliausius savo poreikius, pagalvokite, ko iš tiesų siekiate. Paskui stebėkite, kokį kelią jums pasiūlys aplinkybės. Šį kartą galėsite jaustis saugūs, pasitikėsite likimu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką