TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas antradieniui – lapkričio 27 d.

Zodiako ženklai ant laikrodžio
Fotolia nuotr. / Zodiako ženklai ant laikrodžio
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas 

(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Didžiausias galvos skausmas bus vyresni žmonės. Be to, tikrai rasite priežasčių būti nepatenkinti kitais, nors iš tiesų labiausiai pyksite ant savęs. Dėl ko, nežinosite net patys. Būkite atidesni sudėtingose situacijose, antraip nebus lengva išlipti sausiems iš vandens. Ypač jei pakliūsite ten, kur dar nebuvote.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Laikas nelengvas, ypač jei problemų kils asmeninių santykių srityje. Todėl susiruošusiems aiškintis, kas teisus, o kas ne, geriausia pasakyti „stop“. Jei nepavyks – būkite, kiek galite, tolerantiškesni ir nereikalaukite per daug iš jums brangių žmonių. Prisiminkite, kad viskas praeina, todėl ir tai, kas šiandien jums drasko širdį, praeis. Svarbu visko nesugriauti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Asmeniniai reikalai rūpės labiau nei darbas. Dėl to ar dėl kitų sunkiai paaiškinamų priežasčių viskas kris iš rankų. Tačiau viskas išeis į gera, nes tai padės išvengti noro įgyvendinti sudėtingus sumanymus, kuriems dabar netinkamas metas. Vis dėlto pasaugokite savo darbo vietą, o ir sveikatai reikėtų skirti truputį daugiau dėmesio.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nuoskaudos, kurias jausite mylimiesiems, nebus tikros, tačiau niekas nepajėgs jūsų įtikinti, kad yra priešingai! Liaukitės galvoti, jog paguodą ir nusiraminimą rasite kitame šiltame glėbyje. Atsibudę suprasite, kad labai klydote, o kelią atgal bus sunku rasti. Todėl į santykių atšalimą žvelkite kaip į vienadienę šalną. Venkite rizikos ir kitose gyvenimo srityse.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Namų sienos nebus jūsų sąjungininkės. Jausitės neįvertinti artimiausių žmonių. Be to, didelė tikimybė, kad įvyks konfliktas su vyresniu šeimos nariu. O pareigos, kurios užgrius jūsų pečius, trukdys praleisti dieną lengvabūdiškai. Šis antradienis nepalankus norintiesiems įsigyti namų reikmės prekių: itin sunkiai seksis įvertinti tikrąją daiktų vertę.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Bus dalykų, kurie neleis kryptingai judėti pasirinktu keliu. Informacija ir viešasis transportas vėluos, santykiai su kolegomis, kaimynais ar giminaičiais vers nerimauti, o dėl nevykusios savijautos teks atsisakyti svarbių susitikimų. Tokią dieną, būdami paskendę mintyse, galite nepastebėti svarbių dalykų ir prisivirti košės.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Daugiausia nerimo kels finansinės problemos. Vargu ar nudžiugsite, jei šiandien skaičiuosite pinigus arba bandysite papildyti sąskaitą.  Ar viskas iš tiesų bus blogai, parodys laikas. Gali būti, kad gerokai viską perdedate. O jei situacija iš tiesų tokia, nepamirškite, jog vieną dieną šie nesmagumai pakryps į gerąją pusę.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Prasta nuotaika nedžiuginsite kitų, priešingai – gadinsite ją kitiems. Manysite, jog jus visi pamiršo ir yra pasiruošę įskaudinti. Galimas daiktas, kad viskas bus atvirkščiai – artimieji norės jus paguosti ir geranoriškai ties pagalbos ranką. Neleiskite, kad nematomos jėgos jums užrištų akis. Jei šiandien įvyks nemalonių pokyčių asmeniniame gyvenime, atsakingi už tai būsite jūs patys.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jums patinka kentėti – kentėkite. Ne? Vadinasi, nėra priežasčių galvoti, kad visas pasaulis jus pamiršo, paliko jus be šilumos ir dėmesio. Gali būti, kad ieškosite meilės (būtinai slaptai!), tačiau ar tai suteiks jums laimės – žvaigždės negarantuoja. Tai turbūt bus tik vienas iš bandymų pasislėpti nuo nemalonios realybės, bet ji vėl sugrįš.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jums gali nepatikti draugų elgesys su jumis, tačiau ar matote, kaip elgiatės patys? Žinoma, gali atrodyti, kad jie visi lyg susitarę bando jus įskaudinti, bet taip nėra. Saugokite viską, kas jums brangu, net jei šaltis iš aplinkinių dvelks taip stipriai, kad nerasite vietos, kur galėtumėte pasislėpę sušilti. Jausmas, kad jums kažko labai trūksta, tikras, bet laikinas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei manote, kad privalote žūtbūt pasiekti kokią nors viršukalnę, pasitikrinkite, ar lipate į ją ne pirmą kartą. Visi pirmi kartai šiandien pasmerkti žlugti. O tie, kurie vis dėlto susiruošė savo tikslo link, turi žinoti, kad daugiau laiko turės skirti žmogiškiems santykiams, o ne profesinėms ambicijoms.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nebus lengva ketinantiems pradėti naują darbą. Be to, sunkumai gali kilti besimokantiems, keliaujantiems, užsiimantiems reklama ir juridiniais reikalais. Visų rūpesčių pagrindas bus ne išorinis, o vidinis konfliktas. O tai, ką spinduliuosite į išorę, aplinkybės jums grąžins atgal. Taigi, jei kas nors nepatiks, atminkite šią patarlę: „Kaip šauksite – taip ir atsilieps.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką