Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas antradieniui – lapkričio 5 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Šią dieną žvaigždės jums žada...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Venera nuo šios dienos bus Ožiaragio ženkle ir liks ten ilgai – net iki kovo pradžios. Ji jums teiks pagalbą ir paramą darbe, skatins atsakingai žiūrėti ne tik į pareigas, bet ir į malonumus. Retkarčiais privalėsite eiti prieš vėją, bet tai nesustabdys jūsų siekti tikslų. Be to, darbe megsis svarbios pažintys, keisiančios gyvenimą ir visuomeninį jūsų statusą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Gera žinia: meilės ir malonumų planeta šiandien įsikurs žemės ženkle Ožiaragyje ir pasiliks jame ilgam. Čia ji rūpinsis ne tik jūsų širdies reikalais, kurie iš romantiškųjų privalės peraugti į rimtesnį ryšį arba nutrūkti. Ji, neleisdama jums atitrūkti nuo žemės, praplės mažo jūsų pasaulio erdves ir parodys tai, ko galbūt iki šiol nepastebėjote. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Mažos ar didelės krizės drebins jūsų jausmų pasaulį, kol meilės ir finansų reikalus valdanti planeta Venera judės Ožiaragio ženklu. Per ją mokysitės atsakingai žvelgti į savo jausmus, finansus ir visus ryšius, siejančius jus su kitais žmonėmis. Todėl iki kovo pradžios pastebėję, kad kuri nors šių sričių slysta iš rankų, leiskite jai keistis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kol Venera keliaus priešingu nei jūsų ženklu (tokia jos pozicija truks iki pavasario pradžios), vis dažniau pamiršite save, nes galvosite apie savo partnerius. O norėdami kovoti už savo interesus, pralaimėsite nelygioje kovoje. Teisingai derindami savo norus su griežtomis partnerių taisyklėmis, pamatysite daugiau gyvenimo spalvų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Venera, įsikūrusi Ožiaragio žvaigždyne, skatins atsakingiau ir nuoširdžiau dirbti, pagerins atmosferą kolektyve, o svarbiausia – kvies pastebėti žavius priešingos lyties atstovus darbe. Tai nebūtinai reikš, kad įsivelsite į tarnybinį romaną. Gal, mažumėlę paflirtavę, kerais išsikovosite geresnes darbo sąlygas ar šiltesnę vietelę?..

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Veneros padėtis žemės ženkle nuo šios dienos leis sėkmingai derinti pareigas su malonumais, o malonumus – su pareigomis. Atsakingasis Ožiaragis, kurio spalvomis iki pavasario pradžios nusidažys meilės planeta, neleis tinginiauti. Visiems, kurie iki šiol skendėjo romantikos liūne, leis pagalvoti apie naują santykių etapą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Grožio reikalus kuruojanti planeta yra Ožiaragio ženkle, todėl jos teikiamo gėrio gali tikėtis jūsų namai, šeimos nariai ir, žinoma, jūsų svečiai. Kaip tuo pasinaudosite: ką nors įsigysite namams, surengsite vakarėlį, pradžiuginsite dovanomis šeimos narius – rinktis tik jums. Sąlygos nėra tobulos, bet prirasti prie naujų aplinkybių bus daug laiko – iki kovo pradžios.     

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ženklą šiandien pakeitusi Venera skelbia: prasideda pažinčių ir susitikimų laikas. Daugiau nei trys mėnesiai jums bus skirti tam, kad užmegztumėte ryšius, suprastumėte tinkamus žmones ir sukurtumėte su jais stabilius bei patikimus santykius. Tai laikas, kai daugiau jūsų dėmesio ir meilės reikalaus brolis, sesuo ar kitas artimas giminaitis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Venerai palikus jūsų ženklą, vis dažniau pagalvosite apie savo vertę ir sieksite sustiprinti ją. Be to, tai laikas, kai ne tik daugiau uždirbama, bet ir daugiau išleidžiama. Jei rezultatai neliūdins jūsų – pirmyn. Svarbu, kad pasijustumėte tvirtesni nei iki šiol. Be to, Ožiaragio ženklas, kuriame bus ši finansų reikalus  prižiūrinti planeta, nepakęs neatsakingo požiūrio į jai svarbias sritis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien Venera pradeda ilgą kelionę jūsų ženklu, vertinančiu atsakomybę ir discipliną. Į jausmų sritį ji įneš daugiau atsakomybės ir noro įsipareigoti, bet nebus atlaidi ir lengvabūdiška, matydama partnerio klaidas. Ši planetos padėtis sustiprins asmeninį jūsų žavesį, leis jums patogiais būdais atskleisti savo jausmus ir save.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kol Venera pasieks jūsų ženklą (o tai įvyks kovo pradžioje,) turite būti kantrūs ir džiaugtis neakivaizdžiomis džiaugsmo akimirkomis ir dovanomis. Dėl suvaržymų, kuriuos nustatys Ožiaragio ženklas, bus sunku išlikti objektyviems, kai reikalai bus susiję su meile ar pinigais. Užsiliepsnojusius jausmus sieksite visais įmanomais būdais slėpti nuo išorinio pasaulio.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei žinote, ko siekiate, į pagalbą atskubės Venera, kuri nuo šios dienos yra žemiškajame Ožiaragio ženkle. Ji čia rimta ir atsakinga, vertinanti tai, kas tikra ir apčiuopiama, todėl neleis jums tenkintis tik svajonėmis. Geriausia žinia – draugų pagalba ir dėmesys jums taps tikra atrama, sauganti nuo vėlyvo rudens ir žiemos negandų. Gal vienas iš draugų pavergs jūsų širdį?

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką