Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas antradieniui – rugpjūčio 13 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Sužinokite, kokią dieną jums prognozuoja žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nesuprasite, kodėl nuo ryto visi tokie rimti, bet jūs patys nė neketinsite užsidėti kitiems būdingos rimtumo kaukės. Tai bus jūsų išsigelbėjimas nuo perdėto rūpinimosi. Galbūt dėl to sukursite istoriją, kuria netruks visi patikėti, bet ar ja tikėsite jūs? Tiesa, darbe bandysite vadovauti visiems, kurie jums paklus, o iš namų pakvips daug žadančiomis žiniomis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Vienas neigiamas signalas iš antrosios pusės jūsų atžvilgiu šį rytą – tai dar ne priežastis galvoti, kad prasidėjo pasaulio pabaiga. Intensyviai ieškodami, net darbo vietoje rasite įsirangiusį šaltuką. Tokia įžanga tegul jums neužriša akių, priešingu atveju, nepamatysite kelių šaunių galimybių. Viena iš jų – daug žadanti pažintis arba susitikimas.  Klausykitės įdėmiai, kas jums sakoma.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Galbūt kažkur ir vyksta emocijų audros, bet ne jūsų padangėje. O štai kūno poreikiai ir pojūčiai tyliai praneš, kad turite dėl savęs pasistengti. Vadinasi, turite tausoti savo jėgas ir nešvaistyti energijos vėjais. Jei pavyks per dieną išsaugoti pakilią nuotaiką ir gerą savijautą, vakare galvoje gims sumanymų, kurie nepaklus jokiems apribojimams.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Diena aistringa – nieko nepridursi. Nebent tai, kad ryte atrodys priešingai – mylimas žmogus dėvės keistą abejingumo kaukę. Nepaisant to, kursite didelius praturtėjimo (arba išlaidavimo) planus ir beveik įtikinsite kažką prie jūsų prisidėti. Antroji pusė nenorės tuo patikėti ir įmes jus į nepasitikėjimo baseiną. Ar spėsite įtikinti jį, kad viskas yra jūsų rankose?

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nežinosite, kaip nereaguoti į namiškių priekaištus. Netapkite vienu iš jų, o neškitės tik džiugias nuotaikas. Tiesa, nepersistenkite: jūsų surengtas pasirodymas pritrauks kelis ištikimus klausytojus, bet ne visi jumis patikės. Dėl to ar dėl kitų priežasčių būsite priversti atlikti kelias sudėtingas užduotis. Jos nesuprantamais būdais leis tikėtis giedresnio rytojaus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Vartysitės it inkstai taukuose, nes viskas įvyks vos jums mostelėjus ranka. Nereaguosite į nieką, kas kitiems keltų rūpesčių: abejonės vers labiau įsigilinti į gautą informaciją ir patikrinti pašnekovo pažadus ne vieną ir ne du kartus. O pasisukioję meilės fronte, nepastebėsite jums abejingų. Jei patys neturite drąsos, paprašykite, kad naujas pažintis jums „parūpintų“ draugai.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ryte jausite, kaip teisingai pasielgti, bet baimės ar abejonės išmuš jus iš teisingo kelio. O čia sutiktos kliūtys jums atrodys kaip neišvengiama būtinybė. Nuotaiką pakels pokalbis su draugais, kurie sukurs dalį informacijos, todėl verta patikrinti ją. Tam paprašykite vieno namiškio pagalbos. Sėkmingi žingsniai sukurs patikimą pagrindą profesinėms ir finansinėms pergalėms.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šį rytą nepastebėsite, kad būtent jūs esate surūgę ir viskuo nepatenkinti – ieškosite galimų niūrios ryto nuotaikos kaltininkų. Imdamiesi atsakomybės už savo emocijas, dienai įsibėgėjus, pamatysite, kad ji duoda daugiau negu ima. Į pavakarę gausite vertingų žinių, tačiau apie jas garsiai nekalbėkite, o vakare klokite realius pagrindus nerealioms savo svajonėms. Jei pavyks.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Niekam nerūpi, kaip jaučiatės, todėl ir kitiems negadinkite nuotaikos. O jei kas mėgins įžengti į jūsų teritoriją ir pasėti ten abejonių, apsitverkite kuo aukštesne tvora. Visa kita bus geriau, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Po pietų, niekam nežinant, galėsite daryti daugiau įtakos savo aplinkai ir pasidžiaugti bendro darbo vaisiais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jei paisysite kolektyvo ar draugų jums pateiktų taisyklių – diena prasidės gerai. Taip ir tęsis, jei mažiau kalbėsite, o daugiau darysite, nes liežuvis jus gali įvelti į neaiškų reikalą. Tačiau dėl savo minties ar asmeninio žavesio greitai iš visko išsipainiosite ir dieną baigsite kabindami medų, kurio jums atneš jūsų gyvenimo draugas ar draugė.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Gal ką nors šį rytą ir pagirs už tobulai atliktą darbą, bet ne jus. Net didžiulės jūsų pastangos neduos tinkamo skonio ir dydžio vaisių. Todėl nuleiskite žemiau užgaidų kartelę ir po pietų suprasite, kad gyvenimas yra puikus. Na ir kas, kad jūsų partneriai retkarčiais kalba ne tai, ką galvoja. Jūsų galva prikišta abejonių, o darbo yra daugiau nei laiko atlikti jį.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte ne visi patikės jūsų žiniomis ir erudicija, todėl labai atidžiai neskaitykite interneto komentarų apie save ar nesiklausykite, ką prie kavos puodelio apie jus kalba kolegos. Tai bus tik prieskonis, kuris įneš daugiau spalvų į  vasarišką jūsų dieną. Joje sutiksite tuos, kurie gundys saldžiais pažadais ar žavės žadėdami pasakiškus malonumus. Jų ketinimai nuoširdūs, tad nejaugi nesusigundysite?

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką