TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas antradieniui – rugsėjo 11 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Panaudokite visas galimybes, kurių jums suteiks ši diena, ryšiams su šeimos nariais stiprinti. Tai laikas, kai galite išgirsti daug svarbių dalykų ir pasakyti tai, ko ilgai nesiryžote. Tam įtakos turės viskas: motiniški jausmai, intuicija, romantiškos nuotaikos... Aišku, jei visko neužgoš netikėta nuotaikų kaita ir pasidavimas kitų įtakai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Informacijos ir rūpesčių gausa jus įsuks į tokį stiprų sūkurį, kad nebus laiko net atsikvėpti. Pasistenkite nusiraminti, nes ši diena truputį prieštaringa, ir, nepaisant visko, pirmenybę teikite pasyvumui. Kas nors iš artimųjų gali paprašyti jūsų pagalbos. Ne pro šalį būtų, jei įdėmiai išklausytumėte jums skirtą išmintingą patarimą. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų išradingumas gali atsiskleisti pačiais geriausiais būdais. Pasinaudokite galimybe iš to gauti kuo daugiau naudos. O ji šiandien gali būti visiškai reali. Jei nepavyks uždirbti, tai paklos pagrindą tolesnėms perspektyvoms. Diena labai tinkama atlikti tuos darbus, kuriuos galima padaryti greitai. Taigi rezultatą matysite netrukus!

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Atrodys, lyg staiga atsivėrė visos durys ir jūs jaučiate, kad galite daug daugiau nei galėjote tikėtis vakar. Tapsite tuo, į kurį atsigręš žmonės ir kurio namuose ar draugijoje bus randama tai, ko kitur nepavyko rasti. Informacijos kiekis, staiga užvirsiantis ant jūsų pečių, nevargins jūsų, o skatins tik dar tvirčiau ir stipriau siekti savo tikslų. Jiems įgyvendinti dabar itin tinkamas momentas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Visais įmanomais būdais bandysite slėptis patys to net nejausdami. Nenorėsite rodyti savo jausmų ir atskleisti savo minčių, be to, nematysite prasmės. Galite sulaukti jums svarbių žinių, kurios išliks tik jūsų mažutė paslaptis. Pavyks rasti reikiamos informacijos. Ir dar – seksis veikla, susijusi su pagalba kitiems žmonėms.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Bendraudami su draugais ar žmonėmis, kurie už jus jaunesni, patirsite nemažai malonių akimirkų ir gausite apčiuopiamos naudos. Bus daug planų, kuriais norėsite pasidalyti su kitais ir kuriuos sieksite tuoj pat įgyvendinti. Jums gali pavykti, jei nesigriebsite pernelyg didelių projektų, o užsiimsite greitai realizuojamais. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kažkokiais sunkiai suvokiamais būdais išsispręs visos problemos. Atsiras tinkamų žmonių, kurie išties jums pagalbos ranką tuo metu, kai to labiausiai reikės. Be abejonės, tai nutiks tik tuo atveju, jei ir jūs nepatingėsite šiek tiek padirbėti. Visame tame įžvelgsite daugiau prasmės, jei savo dėmesiu sušildysite tuos, kurie mažiausiai tikisi jūsų paramos ir pagalbos.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Svajonės taps ryškesnės ir didesnės, be to, būsite įsitikinę, kad galite jas visas realizuoti. Ir tai nebus tik tuščias optimizmas! Todėl gaudykite palankų momentą, kad atliktumėte tai, kam vis nerasdavote laiko ar jėgų. Gali pasisekti užmegzti malonius ryšius su toli gyvenančiu asmeniu arba gauti malonių naujienų iš užsienio.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jėgų antplūdis ir ryžtas aktyviai veikti bei atlikti viską, kas susikaupė, padės įveikti net sudėtingiausias užduotis. Įžvalgos ir intuicija gelbės sprendžiant net pačias painiausias problemas. Tai, ką šiandien sužinosite, bus nelengva pamiršti, todėl naudokitės proga, jei reikės įsiminti svarbią informaciją. Atminkite, kad ir jūsų pažadus kas nors gali ilgam atminti!

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dieną gali nuskaidrinti malonios pažintys, tyliai pasibeldusios į jūsų duris. Visame tame, kas šiandien vyks, bus daugiau jaukumo, romantikos, bendravimo ir dalijimosi idėjomis, o ne karštų jausmų. Seksis tiems, kurie ketina pasirūpinti kitų žmonių gerove ir kurie pasiruošę visais įmanomais būdais stiprinti savo ryšius su kitais žmonėmis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kasdienybė ir rutina gali ne tik varginti, bet būti jėgų ir pasitenkinimo šaltinis. Didelė tikimybė, kad šiandien jums tiks antrasis variantas ir bus visos sąlygos darniam darbui. Maža to, jums bus paprasta kantriai ir nuosekliai atlikti visas dienos užduotis. Ypač seksis tiems žmonėms, kurių darbas susijęs su prekyba, komunikacija ir atidumu smulkmenoms.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Neaprėpiamas ir neapsakomas jūsų noras būti mylimiems ir kam nors išsakyti savo jausmus šiandien gali būti lengvai patenkintas. Žodžiai liesis lengvai, be to, jie bus tokie tikslūs ir tikri, kad kitiems bus paprasta jus išgirsti ir patikėti tuo, ką sakote. Ką dar galite padaryti naudingo ir malonaus? Leiskite laiką su vaikais ir juos šio to išmokykite.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką