Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas antradieniui – rugsėjo 24 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Žvaigždžių prognozės specialiai jums...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Bus lengva, įsitraukus į aktyvią veiklą, tapti svarbiais įvykių dalyviais, bet sunku pakelti galvą aukščiau ir pamatyti, kas vyksta toliau, nei regi jūsų žvilgsnis. Visgi nuoširdus ir aktyvus bendravimas atvers visas duris, ypač jei iki tol esate pakloję savo ketinimams tinkamus pamatus. Beje, pasikliauti šeštuoju jausmu jums dabar nenaudinga. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų savijauta priklausys nuo to, kiek turėsite ar galėsite apčiuopti. Būsite patenkinti rezultatais, jei rasite tinkamų būdų sustiprinti finansinę padėtį, atlikdami svarbias užduotis darbe. Tiesa, per popietę būsite linkę painioti tikra su netikra ir nepastebėti to, kas akivaizdu. Dėl to aklai nepasitikėkite draugų pažadais ar savo pačių nerealiomis idėjomis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Viskas ne taip lengva kaip jums gali atrodyti, ir ne taip sunku, kaip kas nors bandys įteigti. Radę aukso vidurį, džiaugsitės pilnaverte diena, kurioje daug judėjimo, bet daug ir reikalingos informacijos, daug susitikimų ir daug reikšmingų pokalbių. Viena, ko turite nepamiršti – neapsigaukite patraukliais karjeros pasiūlymais, žadančiais svaiginančias karjeros aukštumas.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei šį rytą pabudę suprasite, kad išaušo keista, bet judri diena, vadinasi, nesuklydote. Deja, jums nebus nė menkiausio noro skubėti ir atrasti save šiame nesibaigiančiame įvykių ir žinių sūkuryje. Pasidairę aplinkui ir pasiklausę, ką šneka kiti, turbūt nuspręsite, kad jums reikia pabūti vienumoje. Tai leis nesusigundyti nerealiais pasiūlymais iš toli.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Noriai bendrausite su tais, kuriuos pažįstate ir kurių ne. Užsimezgusios pažintys leis tikėtis žavaus tęsinio, ir jums tikrai nėra priežasčių galvoti kitaip. Bet kuriuo atveju papildysite savo draugų ir pažįstamų gretas. Tačiau, mėgaudamiesi tuo, kas jums patiekta ant stalo, nepersistenkite. Gal ne visos bendros patirtys yra tokia neįtikėtina dovana?

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Svajosite apie pripažinimą darbe, bet jis įmanomas tik tais atvejais, jei tęsite tai, kas pradėta anksčiau. Judėdami pabaigos link, norėsite patikimai riedėti nedėdami jokių pastangų, bet tam bus skirtos kitos dienos. Šiandien iš jūsų bus pareikalauta negailėti pastangų. Vakare būsite linkę girdėti tik tai, ką norite, o prieš viską, kas jums bus nemalonu, užmerksite akis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nedelsdami nuo ryto nusibrėžkite sau aiškius tikslus, kurių kartelę galite truputėlį kilstelėti. Saikingos pastangos praturtins jūsų dieną reikalingomis patirtimis ir išmokys dalykų, kurie ilgainiui plačiau praplės jūsų horizontus. Deja, neverta užsimoti per plačiai, nes tai turės neigiamos įtakos jūsų sveikatai ir supainios jūsų popierius darbe.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Energijos resursus naudokite tikslingai, bet nepereikvokite. Nors Saulė ir Mėnulis oro ženkluose užmezga nuoširdų dialogą, šis jų pokalbis – lyg atsisveikinimas, nes danguje delčia. Todėl, kai užsimosite viską padaryti iš karto, nesutrikite nesulaukę tinkamo atgarsio iš aplinkos. Be to, jus gali suklaidinti jūsų vaikai ar mylimas žmogus, žadėdami to, ko neketina įvykdyti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Didžiausios pergalės ir pralaimėjimai jūsų laukia santykiuose su jums brangiais žmonėmis. Antroji jūsų pusė ar darbo partneris žinos, kaip jums pakelti ūpą. Tik vakarop šiek tiek susipainiosite, jei per dideles viltis dėsite į savo namų tvirtovę. Nejaugi manote, kad čia viskas tobula, šeimos narių pastabos protingos, o problemos realios?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Būsite pasiruošę nuversti kalnus darbų ir nekreipsite dėmesio į tai, kad plušate daugiau už kitus. Kiek sau vietos po saule išsikovosite – jūsų reikalas, bet nesidžiaukite per anksti pajutę sėkmės skonį. Sąlyga viena – neapgaudinėkite savęs. Tai ypač svarbu bus tada, kai būsite tikri, jog gavote patikimos informacijos, nors iš tiesų viskas yra priešingai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Vertinkite mažus dalykus, kuriuos jums dovanoja diena – tai būtų svarbiausia dienos užduotis, kurią be problemų galite įvykdyti. Joje nebus sudėtingų sprendimų ir būtinybės eikvoti daug energijos. Nesuklupti žvaigždės rekomenduoja tik tada, jei dėsite daug vilčių į kūrybinius savo projektus ar vaikų pasiekimus. Lūkesčiai gauti naudos, taip ir liks lūkesčiais.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien ant jūsų pečių užsiris neišvengiama šeimos rūpesčių našta. Būsite tikri, kad galite viską įveikti be aplinkinių pagalbos, bet pernelyg neužsisklęskite nuo pasaulio, kad nepasijustumėte bejėgiai prieš tuos, kurie stipresni už jus. Bandysite pasinaudoti vienu savo ginklu – intuicija, bet ji įtaigiai meluos ir ves jus keistais neištirtais klystkeliais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką