Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas antradieniui, vasario 28 d.

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: vytautus.com
0
A A

Sužinokite, ką žvaigždės jums žada antradienį.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nors nesate lengvabūdžiai, bet šiandien galite leistis į pavojingą avantiūrą, spaudžiami kolektyvo, draugų, artimųjų, giminaičių. Kasdienius darbus dirbkite atidžiau.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Būkite atidesni gaunamai informacijai: įspėjimas ateis laiku, tik mokėkite pasinaudoti. Negeras laikas aiškintis meilės santykius: galite pradėti pavyduliauti be pagrindo, priekaištauti ten, kur reikėtų patylėti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dvilypis metas, kai pergalės kaina tampa itin aukšta, o pralaimėjimai nėra itin skaudūs. Beje, sėkmę lems mokėjimas sutarti su aplinkiniais ir laiku pasiremti įtakingais draugais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dėl niekų gali sužlugti svarbus reikalas. Tačiau ypač šios dienos nesėkmės gali pakenkti sveikatai, tad mokėkite pasirūpinti savimi.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kol kas reikėtų atsisakyti svarbaus dalykinio sumanymo, kitaip galite susipykti su vadovybe, patirti nuostolių ir kitokių problemų. Nebūkite labai reiklūs artimiesiems, ieškokite sąlyčio taškų, nes ir taip pakaks nepasitenkinimo, noro konfliktuoti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Sunki diena. Net jei viskas bus gerai tvarkant reikalus, bendraujant su artimaisiais, galite pradėti nerimauti, maištauti. Stenkitės artimiesiems nesugadinti nuotaikos. Taktiškiau bendraukite su vaikais. Būkite švelnesni, jautresni sutuoktiniui, mylimam asmeniui.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nebloga diena. Būkite atkaklūs, ryžtingi, ginkite užimtas pozicijas. Bendraudami su užsieniečiais, įtakingais žmonėmis būkite lankstūs – jei sumanysite paspausti, darykite tai taktiškai.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Esate kupini energijos, pasitikėjimo savimi ir ryžto viską perdaryti. Tačiau gali pritrūkti saiko ir sveiko proto, o dabar bus lengva sugriauti laimės bei sėkmės pagrindus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Gali sužlugti tai, dėl ko buvote garantuoti. Tad mažiau planuokite, mažiau svajokite – viskas gali apsiversti priešingai, nei tikėsitės. Nepatartina tvarkyti finansinių reikalų. Vertėtų labiau vertinti santykius su draugais, mylimu žmogumi.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Prieštaringa diena. Taps aišku, ar nepervertinote savo galimybių, o gal kaip tik neįvertinote? Diena gali atimti tai, kas jums nepriklauso, tiesa, galima ir nelaukta dovana. Venkite tuščių kalbų ir didelių įsipareigojimų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Geriausia likti namie ir atsiriboti ne tik nuo visokių reikalų, bet ir nuo blogų, liūdnų minčių, nuo nerimo ir įtarinėjimų. Pasistenkite nieko neprovokuoti konfliktui bei ramiau viską vertinti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Slapti, nepastebėti trūkumai jūsų darbe, žinių spragos gali tapti akivaizdūs. Galimos netikėtos finansinės problemos. Gali tekti greitai grąžinti seną skolą. Būkite kantresni su sutuoktiniu.

Daugiau horoskopų vytautus.com
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką