Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas balandžio 08 d., ketvirtadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

24-oji Mėnulio diena. Viena iš geriausių Mėnulio kalendoriuje. Labai stabili, su didžiuliu energijos potencialu. Palanki statyboms, verslui, sutartims, visokius svarbius reikalus pradėti, pagrindą formuoti. Labai gera meilei, vaikų pradėjimui, vedyboms.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien gali tykoti visai nenumanomi pavojai, keisti atsitiktinumai. Verčiau susilaikykite nuo bet kokių svarbių sprendimų, naujovių. Jokiu būdu nelįskite į nelegalius reikalus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Prieštaringa diena. Tarp daugybės kontaktų pasitaikys gana nemalonių. Galbūt teks aiškintis dėl laiku neįvykdyto įsipareigojimo, neišpildyto pažado arba reikės itin daug laiko skirti neįdomiam darbui.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien tarsi kokia lavina užgrius nemalonūs darbai, reikalavimai. Galbūt rūpesčių sukels artimas žmogus arba kitos problemos trauks jus į namų pusę. Darbe – jokio atsipalaidavimo, jokio geranoriškumo.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kalbos suksis apie toli vykstančius įvykius, išvykusius žmones, taip pat apie asmeninę ateitį. Turbūt reikalausite, kad artimieji labiau stengtųsi dėl šeimos gerovės. Arba patys sulauksite panašių pastabų, pretenzijų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nerimą kels finansinis nestabilumas. Galbūt teks ieškoti greitos ir veiksmingos išeities. Svarbu būti gerai informuotiems, nesutrikti situacijoje. Nesiskaitymas su mylimu žmogumi, partneriu neišeis jums į gerą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Įtampa santykiuose su jums nepritariančiais asmenimis gali sumažėti, jei bent kiek pasistengsite. Didelės reikšmės turės sugebėjimas suprasti kitus, prisiderinti. Neprovokuokite agresijos.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tikriausiai prislėgs rūpesčiai, atsakomybė darbo reikaluose. Tuo pačiu pajusite, kad daugėja jėgų, ryžto, pasitikėjimo savimi. Labai tiksliai suderinkite dienotvarkę, kad viską suspėtumėte.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Tam tikro galvos skausmo gali sukelti vaikai arba mylimas žmogus. Tikėtini abipusiai priekaištai, įtarinėjimai. Nekokia diena finansinėms ir meilės avantiūroms.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nusimato smulkių nemalonumų darbe, politikoje, o gal netgi šeimyninėje aplinkoje. Atrodys, kad niekam neįmanoma įtikti, visi nusiteikę kritikuoti, ieškoti dėmių. Ieškokite stiprių sąjungininkų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Galimas dalykas, kad išryškės kai kurios rimtos problemos. Galimi nekokie atsiliepimai apie jums artimą asmenį, jus pačius ar atliekamą veiklą. Būkite labai diplomatiški, kontroliuokite kiekvieną savo žodį.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Mintys ir kalbos suksis apie nekilnojamąjį turtą, pinigus, mokesčius. Atsargiai pasirašinėkite finansinius dokumentus, viską tikrinkite. Ir nesistenkite gauti tai, ko neužsidirbote.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Diena bus nerami, nervinga, ypač jei įklimpote į juridinius nesklandumus ar rimtus konfliktus su konkurentais, oponentais. Galbūt turėsite traukti iš bėdos savo partnerius, artimus žmones.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką