Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas balandžio 15 d., ketvirtadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

1–oji Mėnulio diena. Mėnulio 1 diena turi didžiulę kūrybinę jėgą, kuri tarsi suspausta spyruoklė „išsiskleidžia“ mėnesiui bėgant. Tokią dieną labai gerai ką nors planuoti, būtina kontroliuoti mintis – jos lengvai įsikūnija mėnesio laikotarpiu. Tai, ką galvojate šią dieną, turi tendenciją plėstis, augti, įsikūnyti net be Jūsų pastangų, dėl to pasistenkite mąstyti, planuoti tai, kas nušvies Jums visą ateinantį mėnesį.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Galite spręsti su pinigais, komercinėmis sutartimis, reklama, tiekimu, nuoma susijusius reikalus, tik pasistenkite, kad jūsų taupumas, šykštumas neperžengtų padorumo ribų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Diena bus gana produktyvi, jei klausysitės proto balso ir intuicijos, viską apskaičiuosite, apgalvosite, prieš priimdami atsakingą sprendimą. Nesitikėkite lengvai ir pigiai pasiekiamos naudos, o juo labiau – ko nors už dyką.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jei pasiekėte, ko norėjote, staiga gali atsirasti slaptų priešų. Galbūt sukelsite pavydą tiems, kuriuos nustelbėte savo dalykinėmis savybėmis, iškalbingumu. Nebūkite išsiblaškę – tai gali daug kainuoti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Geras metas užbaigti seniai pradėtus darbus, o šiuo metu atsiradusius naujus įsipareigojimus verta prisiimti, tik rimtai juos apsvarsčius, pasitarus su patyrusiais pažįstamais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nelengvų darbų bei sprendimų metas. Negalima aklai rizikuoti. Geriau seksis, jei tai, ko imsitės, gerai įvaldyta, paremta jau įgyta patirtimi. Labiau saugokite savo reputaciją.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Tikriausiai planuosite būsimus darbus, keliones ar studijas. Gali susitrukdyti numatyta kelionė arba dėl nenumatytos priežasties užsitęs maršrutas, jei jau esate išvykę. Nepažįstamas asmuo skatins lūkesčius, kuriuos sunku realizuoti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Galimas finansinis patikrinimas, pajamų deklaravimo, draudimo, mokesčių mokėjimo būtinybė. Galbūt pavyks atgauti įsisenėjusią skolą arba patys pagaliau sugebėsite ją grąžinti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei pasistengsite, turėtų pavykti užmegzti rimtus bendradarbiavimo ryšius. Tačiau vakare nepasitenkinimo gali sukelti neįprastas šaltumas asmeniniuose partnerystės santykiuose.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Tikriausiai teks visa galva nerti į darbus ir demonstruoti pareigingumą, kantrybę. Galbūt bus reikalaujama atsakyti už senas klaidas, nebaigtus darbus. Nuo įsipareigojimų šį kartą nelabai padės išsisukti jūsų įprastas humoras, komplimentai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Būkite atidesni vaikams, mylimiems žmonėms. Panašu, kad jiems reikės tvirtos atramos, saugumo. Įtemptai darbuositės, jei esate kūrybinio darbo ar šou verslo atstovai. Skubėsite kažką užbaigti ar sureguliuoti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Pajusite, kad auga įtampa namuose arba santykiuose su tėvais. Galbūt iš jūsų bus laukiama daugiau, nei jūs pajėgiate duoti. Tai nuotaikos negerins. Nepalanku keisti gyvenamosios vietos, rizikuoti, išlaidauti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Būsite nusiteikę aktyviai veiklai, ypač jei tai teiks vilčių, susijusių su praturtėjimu, pasipelnymu, bei jus ragins ir rems aplinkiniai. Su pažįstamu asmeniu gali išsirutulioti rimtas pokalbis dalykine tema.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką