Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas balandžio 2 d., šeštadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

29-oji Mėnulio diena. Tai pati nemaloniausia, pavojingiausia Mėnulio kalendoriaus diena. Nepradėkite ir net neplanuokite naujų darbų. Neigiamos šios dienos savybės ne visuomet jaučiasi tuojau pat.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Bus būdingas didžiulis aktyvumas, veiklumas, neapsikentimas su esama padėtimi, nepasitenkinimas sunkumais, apribojimais. Be abejo, šiems impulsams labiau pasiduos jaunesni ar mažiau brandūs žmonės.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ypač svarbu šiuo metu atsilaikyti nuo agresyvumo, išlaidavimo, puikybės, neapgalvotų, skubotų sprendimų, dėl kurių gailėtumėtės. Vakare galite pasielgti taip, kad susilauksite nemalonumų, Nevairuokite išgėrę.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tai sunkus metas ramiems, doriems žmonėms, siekiantiems tikslų taikingumu, kultūringumu, meile, dora. Galite susidurti su provokacijomis, šmeižtu ir pan.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Prieš keliaujant, reikėtų gerai apgalvoti, kur ir ko keliaujate, ar tai būtina. Laikas kelionėms nepalankus Jei įmanoma, geriau atsisakykite rimtesnių operacijų, ypač galvos, dantų. Išskirtinės globos reikės vaikams.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Daugiau stebėkite, įsiklausykite, nepulkite veikti Kita vertus, šiuo metu aplinkybės dažniau vers veikti dėl to, jog kitaip neišeina. Todėl bet kurį veiksmą gerai apgalvokite ar aptarite su artimaisiais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Lengviau pasiduosite stresui, baimėms. Kita vertus, šiuo metu bus pagrindas nerimauti: pokyčiai giminės, santykių ar finansų reikaluose vers greitai reaguoti į pokyčius. Labai svarbu, kad išlaikytumėte tvirtybę, neimtumėte panikuoti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Būsite ryškūs, aktyvūs, tačiau šiuo metu ypač didelė rizika susidurti su apgaule, provokacijomis, aršia konkurencija, pavydu. Darykite sprendimus apdairai, neskubėkite smerkti arba kaltinti savęs.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ypač atsargiai elkitės su darbo instrumentais, griežtai laikykitės darbo saugos. Šiuo metu bus daug ir darbų, ir agresyvumo, tad sunku išvengti klaidų dėl neapdairumo. Juo labiau neskubėkite žadėti ar pasirašyti sutarčių.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Tai ypač aktyvus metas, kai atrodys, kad jūsų laukia lengva sėkmė ten, kur iš tiesų susidursite su rizikingomis aplinkybėmis. Neskubėkite žadėti, veikti, atsargiai spręskite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Galite imti jausti didžiulį nepasitenkinimą savo namais, šeima, gimine, tuo, kaip gyvenate ir kur gyvenate. Labai trūks ramybės, pastovumo pojūčio, erzins aplinkinių skubėjimas, paviršutiniškumas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ypač rizikingas laikotarpis reikalams, susijusiems su žiniasklaida, prekyba, informacija, dokumentais, transportu, netolimomis kelionėmis, šnekomis. Šis metas labai aktyvus, skatinantis skubėti, veikti paviršutiniškai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Tai metas, kai reikėtų nedelsti ir aktyviai veikti, ieškant geriausių sprendimų finansų, etikos srityse, tačiau neskubėti išlaidauti bei žadėti. Veikite tik gerai apgalvoję galimas pasekmes.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką