Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas balandžio 25 d., sekmadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

11–oji Mėnulio diena. Tai viena švenčiausių Mėnulio dienų. Dėl stiprių energijos srautų yra sunkiai sutramdoma ar prognozuojama, tačiau neabejotinai viena tyriausių Mėnulio kalendoriuje. Norint ką nors svarbaus pradėti šią dieną, reikia kruopščiai pasirengti, o pradėjus – būtinai užbaigti.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Gausite nemažą pelną, jei parduosite nekilnojamąjį turtą. Tie, kurie neturi nuosavos įmonės, turės tenkintis bent jau laiku išmokamu atlyginimu. Daugiau nereikalaukite, kitaip sugadinsite santykius su vadovybe ir neteksite galimybių palypėti karjeros laiptais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Netrūks optimizmo ir energijos. Kad ir kokio darbo imtumėtės, jį atliksite sparčiai ir gerai. Verslininkai turėtų išnaudoti savo šansą ir surengti svarbias derybas su partneriais. Gali būti, kad po to jums atsivers galimybės išplėsti savo veiklą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Susilaikykite nuo rizikingų investicijų į vertybinius popierius. Priešingu atveju situacija gali dar labiau pablogėti. Tiems, kurie dirba valstybinėje įstaigoje, naudingos bet kokios permainos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Susilaikykite nuo rizikingų investicijų į vertybinius popierius. Priešingu atveju situacija gali dar labiau pablogėti. Tiems, kurie dirba valstybinėje įstaigoje, naudingos bet kokios permainos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Galite turėti problemų darbe dėl nesutarimų su pavaldiniais arba vadovais. Nepatartina pasiduoti pykčio protrūkiui ir priimti neapgalvotą bei skubotą sprendimą. Jūs rasite garbingą išeitį iš nemalonios padėties ir pelnysite autoritetą be riksmų ir konfrontacijos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Turėsite nemažai padirbėti, jei norite pateisinti vadovybės pasitikėjimą. Sąžiningai eikite savo pareigas, ir paaukštinimo tarnyboje nereikės ilgai laukti. Asmeninio gyvenimo permainos laukia tų Mergelių, kurie dar neturi antrosios pusės.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūs pasitikite savo jėgomis, turite organizacinių gabumų. Kaip tik šios savybės jums padės žengti svarbų žingsnį kuriant savo gerovę. Jeigu reikės pagalbos, nevenkite kreiptis pagalbos į patyrusius asmenis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Atidžiai stebėkite įvykių raidą ir neišleiskite iniciatyvos iš savo rankų. Jūs galite pasiekti rezultatų, apie kuriuos anksčiau tik svajojote. Nemažai laiko sugaišite, kol išspręsite problemas, susijusias su vieno iš giminaičių liga.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jums tikriausiai atrodys, kad už menką darbo užmokestį iš jūsų pernelyg daug reikalaujama. Bet verčiau neafišuokite šios nuomonės, kad išvengtumėte nereikalingų ginčų ir konfliktų darbe. Verslininkai turėtų atidėti visus sandorius vėlesniam laikotarpiui: dabar sėkmė ne jūsų pusėje.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Elgkitės labai santūriai ir diplomatiškai, jei teks kalbėtis su vadovu, kuris jums, ko gera, papriekaištaus dėl to, kad prastai atliekate savo pareigas. Nenumatytų ir didelių išlaidų turės verslininkai, neseniai su partneriais užsieniečiais pradėję įgyvendinti svarbų projektą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Galėsite įgyvendinti senus sumanymus, susijusius su nuosavos įmonės atidarymu arba verslo plėtimu. Čia jums neįkainojamą paramą suteiks aukštas valstybės valdininkas. Bet ir jūs turėsite kaip reikiant padirbėti, kitaip planai liks tik popieriuje.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Gausite ilgai lauktą žinią apie paskyrimą į naują darbą. Jūsų laukia ne visai malonus susitikimas – it perkūnas iš giedro dangaus, netikėtai jūsų gyvenimo kelyje pasirodys senas pažįstamas, su kuriuo išsiskyrėte prieš daugelį metų.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką