Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas balandžio 26 d., pirmadieniui

Horoskopai
BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

12–oji Mėnulio diena. Didelio jautrumo diena. Daugiau dėmesio reikėtų skirti santykiams: tarpusavio supratimui, gailestingumui, atjautai. Už abejingumą, žiaurumą šią dieną galima didelė bausmė. Skirkite dėmesio tėvams, vaikams, mylimiesiems.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Galite atsipalaiduoti – šiandien jūs padarėte viską, kas nuo jūsų priklauso. Jūs tikrai nusipelnėte įvertinimo, o gal net ir atlygio už savo darbą. Jei kažkas nesusiprato ar pamiršo tai padaryti, vertėtų taktiškai priminti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jūs atrodysite it balta varna tarp savo kolegų. Pabandykite savo išskirtinumą pakreipti sau naudinga linkme ir jokiu būdu nesistenkite ištirpti pilkoje masėje. Gal tai padės atkreipti ir jūsų viršininkų dėmesį...   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nematuokite visų vienu matu, nesibarkite su kolegomis darbe, nepriiminėkite skubotų sprendimų. Tokie pagrindiniai patarimai būtų Dvyniams šiandien. Visais kitais atvejais galite elgtis taip, kaip jums atrodo ar liepia širdis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ar jūs imsitės kokių nors veiksmų, ar liksite pasyvus, įvykiai pasisuks nelaukta kryptimi. Kad gautumėte norimą – paprastą ir aiškų – rezultatą teks priimti nestandartinius sprendimus. Tik nuovoka ir greitis gali išgelbėti situaciją.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien veikiausiai atsidursite aplinkinių dėmesio centre. Neįsižeiskite, jei kas nors bandys jus pašiepti - tai tikrai nebus pikta pajuoka. O jūs nesipūskite ir parodykite, kad jus supantys žmonės jums svarbus kaip ir dėmesys, rodomas jums.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jūs trykšite energija ir įvairiomis idėjomis, kaip tą energiją panaudoti. Apie tokią būseną svajoja kiekvienas aktyvus žmogus. Tačiau nepamirškite, kad organizmas gali ir nepakelti tokių krūvių, juolab kad poilsio dienos dar toli...

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jums teks susitaikyti su tuo, kad būsite nuolat kažkieno stebimas. Žinoma, sunku taip gyventi. Padarykite viską, kad tas žmogus pats susiprastų ir užsiimtų savais darbais. Kartais tam pakanka užuominos, o gal teks imtis ir veiksmų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Gali būti, kad jūs pasirinkote ne visai tinkamą būdų išreikšti savo susidomėjimą kitu žmogumi. Toks jūsų elgesys glumina tą žmogų ir jis nesupranta, ko iš jo tikimasi. Pakaktų elgtis ir kalbėti šiek tiek paprasčiau.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien sau pačiam netikėtai jūs galite suprasti, kad turite aiškiaregystės dovaną. Neieškokite giminystės šaknų su aiškiaregiais, jūs tiesiog būsite pastabesnis nei aplinkiniai ir sugebėsite geriau analizuoti iš pirmo žvilgsnio nereikšmingas detales.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien kiaurą dieną galite praleisti galvodami, kaip geriau įvykdyti tą ar kitą užduotį, bandydami sukurpti prabangų daugiapakopį veiksmų planą, ir tiesiog nesuspėsite įgyvendinti to, ką sumanėte. Bus apmaudu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jūs galite būti pernelyg jautrus ir nervingas. Jeigu jūsų laukia pokalbis rimta tema, kuomet nesinorėtų parodyti savo jausmų, padarykite viską, kad jis būtų nusikeltas į kitą dieną.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums vertėtų sukaupti visą savo energiją į tai, kad užmegztumėte ir palaikytumėte visus įmanomus ryšius. Nenusiminkite, jei dieną sugaišite susirašinėjimams ir telefoniniams pokalbiams – tai atneš naudos ateityje.

 
BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką