Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas balandžio 29 d., ketvirtadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

15–oji Mėnulio diena. Viena nepalankiausių Mėnulio dienų. Tą dieną daug dvilypumo ir klastos. Tai nepalankiausia pilnaties diena: emocijos, instinktai ima viršų, lengva pasiduoti silpnybėms: nevaldomos aistros, puikybė ir išdavystė yra dažnesnės šią dieną, sunku jausti saiką ir išlaikyti dvasinę pusiausvyrą.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Galima naudinga informacija, reikšmingas sandoris. Tiktų tartis, derėtis dėl įvairių dalykų, palanku vykti į komercines ir kitokias netolimas keliones. Gali parūpti daug kainuojantys pirkiniai, stambios investicijos.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Labiau vertinkite tai, ką turite, ir nemanykite, kad kitiems viskas sekasi lengviau ir geriau. Neskubinkite įvykių, nedarykite spaudimo aplinkiniams. Situacija turi subręsti, kad ir su kuo būtų susijusi – verslu, meile ar kūryba.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien būkite atidūs dirbdami, vairuodami. Apie malonumus ir meilę svajokite laisvalaikiu. Stenkitės sukurti savyje ir išaugoti emocinę harmoniją, vidinę šilumą. Tai trauks prie jūsų kitus žmones, dovanos jums jų simpatijas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Panašu, kad šiandien itin pasikliausite savo jutimais ir intuicija bei kitų pažadais ir skleidžiamais gandais. Ilgėsitės stebuklų, romantikos. Turėtų sektis meninė, kūrybinė veikla.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Galite tikėtis malonaus nuotykio, kvietimo į bendraminčių susibūrimą. Galbūt turėsite progų pasireikšti visuomeninėje, klubinėje veikloje, užmegzti įdomias pažintis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Padidės darbų apimtis ir nerimas dėl kai kurių įsipareigojimų. Pasiseks, jei rasite gerų pagalbininkų. Oficialūs susitikimai turėtų baigtis taip, kaip tikėjotės. Situaciją turėtų švelninti kažkieno reiškiamos simpatijos jūsų atžvilgiu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Būsite intelektualiai aktyvūs, linkę mąstyti, analizuoti. Galite gauti pranešimą iš užsienio ar teisėtvarkos institucijos. Gali atsirasti naujų profesinių galimybių. Nusimato romantiškas pasimatymas, pramoga.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pajusite meilės, romantikos, nuotykių troškulį. Galbūt atgausite skolą arba išspręsite aktualią finansinę problemą, susitarsite dėl investicijų, pelno ar ilgalaikio jums svarbaus projekto finansavimo.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Labiau už kitus dalykus jums rūpės partnerystės klausimai. Vietoj ultimatumų ir priekaištų padovanokite malonių siurprizų mylimam žmogui, suteikite jam džiaugsmo.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Geras metas atsikratyti blogo įpročio, pradėti kultivuoti sveiką gyvenseną, pakoreguoti šukuoseną, apsirengimo stilių. Galima pramoga, pobūvis arba įdomus kultūrinis renginys.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būsite nusiteikę bendrauti, pramogauti, vilioti priešingą lytį. Tikriausiai susitiksite su draugais, simpatijomis. Savo gabumais ar pasiekimais jus gali nudžiuginti vaikai arba mylimas žmogus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Seksis tvarkyti piniginius ir turtinius reikalus, bendrauti, bet turėsite nuolat kontroliuoti savo emocijas, nedemonstruoti kaprizų, atviro nepasitenkinimo, antraip sėkmės procentas gerokai sumažės.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką