Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas balandžio 30 d., penktadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

16-oji Mėnulio diena. Viena skaidriausių, sėkmingiausių Mėnulio kalendoriaus dienų. Tai sielos poezijos, darnos diena. Sėkmingos pastangos atkurti darną pasaulyje taikiu būdu. Negalima pyktis, rėkti, būtinas saikas, dvasios ramybė, pusiausvyra, tuomet labai sėkminga diena.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Aktyviai reikšitės namuose ir tarp pažįstamų. Nuotaikos ir emocijos bus labai nepastovios. Neleiskite, kad jūsų sąmonę užvaldytų nepagrįsti įtarimai, pavydas. Tai prasti palydovai, jei jums rūpi išsaugoti santykius.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nesistenkite viską tempti vieni, ypač jei esate užsikrovę sunkią naštą, pavyzdžiui, užsiimate nuodugniu namų ar darbo vietos tvarkymu. Dalinkitės pareigomis su kitais, tarkitės dėl išlaidų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kažkoks nekasdieniškas interesas sukels energijos antplūdį. Tai gali būti susiję su atsinaujinusiu hobiu, seksualiniu ir kūrybiniu aktyvumu, kolektyviniu sambūriu, romantišku pasiūlymu, galimomis papildomomis pajamomis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Trokšite komforto, prabangos, patogumų. Galbūt kažką rimtai pertvarkinėsite, keisite. Tai gali kainuoti daugiau nei apskaičiavote iš anksto. Padovanokite savo artimiesiems bent lašelį šilumos – jie bus už tai dėkingi.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savo energiją nukreipkite į darbą ir kūrybą, o ne į tuščius ginčus, ambicijų demonstravimą. Nuo to priklausys, kaip pakryps pokalbis, turėsiantis įtakos jūsų profesinei, finansinei padėčiai, autoritetui.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Labai norėsis šį bei tą nusipirkti, atsinaujinti. Tačiau jūsų galimybės bus ribotos, pinigų reikės dalykams, nuo kurių išsisukti neįmanoma, nors mielai tai padarytumėte. Neignoruokite sveikatos problemų.

  SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tai gali būti naujų galimybių diena, kai po ilgų pastangų ims ryškėti rezultatai ar perspektyvos. Visa tai gana trapu, tad nesielkite atsainiai, lengvabūdiškai. Trumpalaikio malonumo suteiks masinis renginys, kolektyvinė pramoga.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Galite sulaukti žinių iš nepažįstamų žmonių ar valdininkų. Pasiūlymus, patarimus, idėjas verta apmąstyti, o ne nurašyti į svajonių skyrelį. Gali būti, kad dėl alkoholio ar netinkamų vaistų vartojimo turėsite problemų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien teigiamai veiksite aplinkinius ir jie jus taip pat. Žadinsite romantiškas emocijas, draugiškumo bei solidarumo jausmus. Geras metas pamėginti atnaujinti jums svarbius santykius, jeigu jie neseniai patyrė krizę.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jei būtina, šiandien tvarkykite dokumentus, kreipkitės į valdžią dėl leidimų, oficialių raštų, patvirtinimų, atsiskaitymų. Bus nelengva, bet naudokitės tomis progomis, kurios dabar įmanomos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien palanku konsultuotis su juristais, vizituoti įtakingus asmenis. Galimi netikėti tokių žygių rezultatai. Galbūt nustebins kolega ar pažįstamas iš užsienio arba tiesiog įsisvajosite apie rimtas permainas savo gyvenime.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien galite kažko atsisakyti vardan naujo tikslo arba tiesiog dėl to, kad taip kreipia aplinkybės. Galbūt nutrūks vilčių nepateisinę santykiai arba savaime atkris viena iš pasirinkimo galimybių.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką