Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas birželio 09 d., trečiadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

27-oji Mėnulio diena. Viena geriausių dienų. Labai palanki tolimoms kelionėms, gera menininkams, nebloga diplomatams. Galima užmegzti santykius – viskas eis sklandžiai, kūrybingai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiuo metu labai svarbu nepradėti kažko, kas „užciklins“ jus į griaunantį ratą, pavyzdžiui, nepradėti karo. Juk karai visokie būna – kiemo, namų karas, karas galvoje, kova prieš patį save, kai kyla negatyvios mintys savęs atžvilgiu.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Vertėtų pasistengti šiuo metu vengti kraštutinumų. Nereikėtų vartoti alkoholio, pyktis su kolegomis ar namiškiais, priešingai, tie kurie veržiasi išsivaduoti iš žalingų įpročių, padarykite viską, kas jūsų jėgose. Nereikia pradėti kažkokių santykių, kurie vargintų, kuriuos sunku būtų nutraukti, prisiimti įsipareigojimų, kurie būtų nepakeliami.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien stenkitės mąstyti pozityviai, nepradėkite destruktyvių, griaunančių ciklų, nemąstykite dabar apie ligas, mąstykite apie sveikatą, nemąstykite apie pragaištį arba skolas, o mąstykite apie pinigų uždirbimą ir gerovės augimą. Tai duos savo rezultatų ateityje.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Metas puikus netolimoms kelionėms, naujai įdomiai veiklai, kuri jums patinka ir kurios seniai norėjote imtis. Tvirtinkite pozicijas profesinėje srityje, ieškokite naujų, įdomių perspektyvų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Atidžiai sekite naujienas – iš pačių įvairiausių šaltinių surinkta informacija padės priimti teisingą sprendimą. Apmąstykite naujas idėjas, susidėliokite svarbiausius prioritetus ir uždavinius.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Metas pamėginti užsiimti iš tiesų mėgiama veikla – idėjų ir energijos šiandien neturėtų trūkti. Galite tikėtis finansinės sėkmės. Prireikus nesidrovėkite pasinaudoti asmeniniais ryšiais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Buvimas, sportas gamtoje iš tiesų gali labai padėti, atnešdamas kažką naujo, ką tik pasąmonėje jaučiame kaip labai reikalinga. Tad verta būti gamtoje, sportuoti, judėti, stenkitės, kad gyvenimas būtų įdomus. Jau vien dėl to būsite mažiau agresyvūs.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Stenkitės planuoti savo darbus bent kelis žingsnius į priekį. Nesusigundykite netikėtais pasiūlymais, reikalaujančiais apsispręsti tuoj pat, netikėtai atsiveriančiomis galimybėmis – ne viskas auksas, kas auksu žiba.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ieškokite naujų krypčių, imkitės naujų darbų. Pavyks susitarti dėl abiem pusėms naudingo bendradarbiavimo su naujais rėmėjais. Vakarą gali apkartinti barnis su artimu ar mylimu žmogumi.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Itin sėkminga diena, kūrybinis įkvėpimas suteiks drąsos. Vėl pajusite poreikį bendrauti, žavėti, tad nesunkiai įtraukiate į savo projektus naujus žmones. Meilės santykiuose – taip pat naujos perspektyvos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Sėkmė šiandien lydės meilės santykiuose, kūrybinėje veikloje. Kryptingai eikite pasirinkta kryptimi, tobulinkite įgūdžius. Greičiausiai užmegsite naudingų pažinčių, pasirašysite svarbių sutarčių.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų pozicijos stabiliai tvirtėja – galimas paaukštinimas ir didesnis atlyginimas. Taip pat idealus metas ieškotis naujo darbo, pelningesnės veiklos. Sėkminga būtų kelionė darbo reikalais.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką