Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas birželio 1 d., trečiadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

28-oji Mėnulio diena. Rami, harmoninga. Palanki tęsti jau pradėtus darbus, gilintis į savo sielą. Mėnulis šiuo metu „senas“, naujų darbų pradžią, stiprų išorinį veiksmą geriau atidėti augančio Mėnulio fazei. Šiomis dienomis daugiau dėmesio reikia skirti vidaus pasauliui, sielos reikmėms. Pabendraukite su savo dvasiniu mokytoju, pasimelskite. Geros dienos psichologams, menininkams, humanitarinių mokslų atstovams. Be to, apsižvalgykite namuose: gal ko trūksta, kad juose gyventų meilė, būtų jauku ir saugu? Šią dieną lengva bus tai pajusti. Kiek galite, pasirūpinkite tuo.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien viskas gali klostytis ne taip sklandžiai, kaip norėtųsi, bet pasistenkite atsipalaiduoti ir tiesiog mėgaukitės. Dauguma nesklandumų yra tiesiog menkos smulkmenos, prisiminkite, kad svarbiausia jūsų gera sveikata ir puiki nuotaika.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Elkitės atsargiai su savo pačių ego. Taip, sveikas egoizmas labai svarbu norint eiti pirmyn gyvenime, bet trapus, išpūstas ego, kuris nuolat kovoja su kitais - negeras dalykas. Gana trumparegiškai siekti tobulumo - tai ne tik padaro jus nelaimingą, bet ir sumažina galimybes, kad kada nors pasieksite to, ko iš tiesų norite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien yra gera diena atsisėsti ir sąžiningai pamąstyti, dėl ko verta kovoti, o ką reiktų paleisti. Tuomet atitinkamai pakoreguokite ir savo kovos planus. Galbūt plėšotės dėl nereikšmingų smulkmenų ir praleidžiate daug svarbesnius gyvenimo momentus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jau esate pasirengę pokyčiams savo gyvenime. Pasisemkite iš jų tiek malonumo, kiek tik galite. Stenkitės būti kūrybingi. Pradėkite kurti ką nors gražaus! Galite atsidėti net ir senai planuotam ir atidėliotam namų remontui.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Problemas, susijusias su asmeniniu gyvenimu, šiandien jums padės išspręsti bendraamžiai. Jie patars jums itin išmintingai. Tad nepamirškite jiems atsidėkoti, pakvieskite pietų ar į kiną. Žmonės mėgsta būti įvertinti, o jūs taip pat nesijausite niekam nieko skolingi.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ši diena jums puiki. Pasieksite nuostabių dalykų. Būtinai užsivilkite ką nors įspūdingo savo garbės ceremonijai ir vaikščiokite iškelta galva. Gyvenimo sunkumai įveikti, tad dabar yra saldus atlygio metas. Mėgaukitės ir pasidalinkite savo džiaugsmu su artimaisiais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien gali susiklostyti aplinkybės, kad teks pažvelgti į porą senų emocinių problemų. Ar jos daro blogą įtaką jūsų ego? Ar trukdo bendrauti su artimaisiais. Kartais reikia išgerti karčią piliulę, kad būtų pradėtas sveikimo procesas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jūsų intelektualinis smalsumas jus nuves pačiomis netikėčiausiomis kryptimis, taigi jei tik turite idėją - pirmyn! Dabar laikas naujiems atradimams, kurie suformuos tolesnį jūsų asmeninį ir profesinį gyvenimą. Nepraleiskite progos kažką savo gyvenime pakeisti į gera.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien pasistenkite sekti savo nuojautomis, nes jos veikiami galite atsidurti magiškos meilės akivaizdoje, taigi būtinai klausykite instinktų. Jei jie sako "pirmyn", kaip galite sakyti "ne"? Tvardymasis ir savęs sukaustymas jums neišeis į sveikatą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Gali tekti spręsti problemas kilusias dėl piniginių rūpesčių. Išnarpliokite situaciją, išsiaiškinkite, kur tikroji problemos šaknis. Ir nepamirškite: visada geriau pasisaugoti. Išlikite budrūs, vakare neikite vieni tamsiomis gatvėmis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tai, ką norite, išsakykite būtent taip, kaip turite omenyje. Dabar itin svarbus aiškumas. Darbe gali susiklostyti situacija, kai dėl informacijos stokos, jūs galite būti neteisingai suprastas ir nubaustas. Gerai pasverkite, ar verta kivirčytis su vadovybe. Ar tikrai galite pakeisti susiklosčiusią situaciją.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Galite pajusti, kad esate silpnoji pusė, ir tai jums gal net patiks. Visada smagu, kai kažkas kitas priima už jus sprendimus ir kartais pavadovauja. Tai suteikia galimybę atsipalaiduoti ir pailsėti. Tačiau neaptinkite, tai jums ne į naudą. 

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką