Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas birželio 12 d., šeštadieniui

Horoskopai
BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: BNS
0
A A

30-oji Mėnulio diena. Tai harmonijos, saiko, rimties ir poilsio diena. Apibendrinkite praeitą mėnesį, užbaikite darbus, gausinkite, kaip galite, grožį savyje ir skleiskite jį aplinkui.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jums bus svarbu susiorientuoti, teisingai suvokti permainas, vykstančias aplinkui. Tai dinamiškas, tačiau gana rizikingas metas. Visgi žymiai aiškiau suvoksite, kaip veikti efektyvu.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Diena gali būti nerami: pokyčiai vers keisti planus, erzins visuotinis skubėjimas, agresyvumas. Jums šiuo metu svarbiausia teisingai susiorientuoti situacijoje, vertinti ramybę, nesikišti į svetimus reikalus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Turite būti labai atidūs dirbdami su verslo dokumentais ar materialinėmis vertybėmis: nedidelė klaida – ir jums garantuoti dideli sunkumai. Sunkumus gali sąlygoti ir nenoras dirbti kolektyve, užsispyrimas ir noras visur vyrauti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūsų laukia kelionės, susitikimai ir nauji darbai, susiję su verslo plėtimu. Tačiau patariama jums būti atsargiems, nes sėkmė bet kuriuo momentu gali nusisukti ir reikalai tada pablogės.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jums sėkmingai pavyks įgyvendinti visus sumanymus. Diena bus palanki stambiems sandoriams pasirašyti, verslo deryboms, naujų verslo partnerių paieškoms.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Metas gan rizikingas: ko gero, teks nemažai pasinervinti dėl profesinių reikalų – nelengva bus susišnekėti su kolegomis, viršininkais. Gali tekti daryti ryžtingus sprendimus, susijusius su finansais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Negeranoriškai nusiteikusių žmonių apgaulė ir šmeižtas apsunkins numatytų tikslų įgyvendinimą. Galimi finansiniai nuostoliai, emociniai nesusivaldymai. Jūs galite būti užsipultas dėl neatsargių žodžių ir lengvabūdiškų veiksmų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Darbe nereikia užsibrėžti labai didelių uždavinių, nes jūsų laukia apgavystė arba nusivylimas. Turite pasiruošti netikėtiems susitikimams su senais bičiuliais ar artimais žmonėmis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jūsų organizavimo gabumai ir mokėjimas racionaliai paskirstyti laiką teigiamai atsilieps veiklos rezultatams. Gali būti labai sėkmingos komercinės operacijos, susijusios su nekilnojamuoju turtu, statyba, namų įrengimu.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Galite susidurti su partnerių apgavyste, gali įvykti nesutarimai su giminaičiais ir artimais bičiuliais. Venkite susitikimų su viršininkais: savitarpio supratimas yra labai blogas, o jūsų nesantūrumas gali pabloginti padėtį.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Spręskite dabartines problemas, susijusias su profesine veikla. Naujo darbo paieškos bus nesėkmingos arba neduos pageidaujamų rezultatų. Nusiteikite, kad jums teks dirbti ankstesnėje vietoje ir išgirsti vadovų priekaištus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Reikėtų kuo mažiau rodytis vadovų akyse, jei norite išvengti jų kritikos. Jums nėra jokio reikalo gadinti santykius su vadovybe, nes tai gali sutrukdyti įgyvendinti jūsų ketinimus gauti naują vietą arba naują įdomų darbą.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką