Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas birželio 13 d., sekmadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

2–oji Mėnulio diena. Gera diena apmąstymams, moksliniams tyrinėjimams, gera pradėti laikytis dietos. Šią Mėnulio dieną kūnas labai jautriai padės atsirinkti maistą. Jeigu pagalvojus apie kokį nors valgį ima lengvai pykinti – jis Jums netinka. Taip galite koreguoti pasirinktą dietą.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Galite gauti pritrenkiančią naujieną ar žinią apie giminaitį, pažįstamą asmenį. Galbūt bendrausite su žmogumi, grįžusiu iš užsienio. Labai aktualūs gali būti mokslo, studijų klausimai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kažkokių problemų ar neplanuoto darbo atsiras tarnyboje arba namuose. Stenkitės nepadaryti klaidų, nesusikompromituoti. Vakare tikėtina romantiška intriga.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Diena turėtų būti gana optimistiška, įkvepianti romantiškiems polėkiams, kūrybai, žadinanti vaizduotę. Gali kilti noras puoštis, rūpintis grožiu, sveikata, komfortu.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Būsite kupini jėgų ir ryžto. Daugeliui iš jūsų šiandien puikiai seksis tvarkyti visuomeninius reikalus, ką nors organizuoti. Tiesa, kitus gali trikdyti jūsų valdingumas, kategoriškumas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ši diena bus gana audringa emocijų, jausmų prasme. Santykių aiškinimasis išeis į gerą tik tuo atveju, jei jūsų jausmai tikri, gilūs. Galite sutvarkyti ar išsiaiškinti gana keblų teisinį klausimą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien tikriausiai galėsite pasidžiaugti finansiniu laimėjimu, sėkminga investicija ar geromis palūkanomis. Galbūt atsiras galimybė planuoti tolimą kelionę arba iš esmės pagerinti savo materialinę bazę.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Gali išsispręsti klausimas, susijęs su kelione į užsienį, mokslu, karjera. Drąsiau imkitės įgyvendinti savo projektus, kalbėkite apie tai su autoritetingais žmonėmis, ieškokite rėmėjų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Būtų gerai, kad neatidėliotumėte svarbių reikalų, nes jei uždelsite, vėliau galbūt teks atsisakyti savo didelių planų, sumanymų dėl pasikeitusios situacijos ar galimybių. Romantiškus polėkius gali žadinti asmuo, kuriam jūs nelabai rūpite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Atidžiai pasirinkite, su kuo norite praleisti laiką, užmegzti pažintį, sudaryti sandorį, nuoširdžiai išsikalbėti, nes tai gali jus susieti su kokiu nors asmeniu vienokia ar kitokia prasme glaudžiais ryšiais, kažkaip įpareigoti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dalykiniai reikalai gali pareikalauti daugiau dėmesio, ryžtingų veiksmų. Jei ruošiate kokį pareiškimą, sutartį, būtinas ypatingas atidumas, nes dėl menko neapsižiūrėjimo visos pastangos gali nueiti veltui.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tikėtina aibė naujų įpareigojimų, užduočių. Galbūt pasirašysite svarbią sutartį, įsidarbinsite, užmegsite meilės romaną ar kita. Visus jūsų žingsnius ir veiksmus lydės emocijų lavina.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Gali „pakvipti“ pinigais, finansiškai naudingais sandoriais. Galbūt pirksite ar parduosite ką nors iš nekilnojamojo turto, antikvarinių daiktų, tvarkysite nuosavybės dokumentus ar kursite savo verslą.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką