Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 14d. 05:46

Horoskopas birželio 14 d., sekmadieniui

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai

21-oji Mėnulio diena. Tai nepaprastos energijos, sėkmės diena. Labai daug galima nuveikti kolektyve – šią dieną lengvai gimsta žmogiško bendrumo jausmas, ji kunkuliuoja polėkiu, entuziazmu. Būtent šią dieną geriausia dirbti kolektyve – tai masių energijos, draugystės, solidarumo metas. Netinginiaukite – judėkite, bendraukite, dalinkitės idėjomis, ieškokite pritarimo – šią dieną masių energija pozityvi, mažiau inercijos, dėl to lengviau rasti bendraminčių.

Avinas

Diena gali būti ilga ir pakankamai nuobodi. Jums svarbūs reikalai tarsi sustos ir nejudės iš vietos. Iš vienos pusės, bus neramu dėl delsimo, tačiau iš kitos bus tinkamas metas pagalvoti apie svarbiausius dalykus ir susiplanuoti darbus.

Jautis

Turėtų sektis, jeigu dirbate vadybos, pardavimų srityje ir visur kur kitur, kur reikalingi derybiniai įgūdžiai. Šiandien vis aplankys mintys apie gerovę ką turite ir ko dar nepasiekėte. Susimąstysite dėl svajonių ir jų realizavimo, po minčių ir planų pajusite stiprų norą tobulėti ir nesustabdomai žengti pirmyn.

Dvyniai

Deja, šiandien nesiseks taip, kaip buvote numatę. Nors geros nuotaikos, jėgų ir idėjų nestokosite, vis dėlto koją pakišinės likimas. Jeigu turite numatytų susitikimų, jie gali ir neįvykti.

Vėžys

Dirbti nesinorės, kadangi nuo veiklos atitrauks asmeninio gyvenimo problemos ar draugų rūpesčiai. Deja, tokie „paklydimai" neliks nepastebėti vadovų. Jie jums išdėstys pastabas ne tik blaškymosi tarp kolegų, bet ir visas senesnes, kurios kaupėsi, kaupėsi...

Liūtas

Šiandien – nesusipratimų diena. Pyksitės su kolegomis, partneriu, būsite suirzęs. Derėtų pasirūpinti turto saugumu, kadangi galite netekti brangių dalykų. Saugokitės vagių, apgavikų, išviliotojų ir tų, kuriuos regite pirmą kartą, neįsileiskite į namus.

Mergelė

Pasitikėkite šiandien tik patys savimi. Kadangi darbai bus svarbūs, juos patikėdami kitiems, galite nesulaukti rezultato, apie kurį tiek svajojote. Diena taip pat gera imtis permainų, jei tokias planavote.

Svarstyklės

Pasirūpinkite savo pinigais, mat bet koks neplanuotas pirkinys gali sujaukti finansinį stabilumą. Brangių daiktų pirkimą atidėkite vėlesniam laikui. Geriau atiduokite skolas ir susitvarkykite buitį – nereikalingus ir nemadingus drabužius ar daiktus išmeskite arba atiduokite labdarai.

Skorpionas

Itin svarbus jums laikas, nors ne viskas klosis pagal numatytus planus. Neskubėkite atsiprašinėti dėl senų klaidų ar bandyti jas ištaisyti, geriau susitelkite ties tuo, kad nepadarytumėte naujų. Turėtumėte suprasti, dėl ko buvo tam tikri pasikeitimai prieš tai ir kaip jie įtakoja jūsų dabartį.

Šaulys

Šiandien bus sunku atsipalaiduoti, reikės susitelkti ties darbais, kurie nelaukia. Būkite atviri ir nuoširdūs, tik taip išsakysite savo poziciją svarbiais klausimais, nepabijokite prieštarauti kolegoms ir visiems kitiems, su kuriais gali tekti susidurti darbo klausimais.

Ožiaragis

Nesikarščiuokite ir sekite kiekvieną savo žodį, neleiskite, kad emocijos jums griautų gyvenimą. Atminkite, kad laiką geriau išnaudoti produktyviai, o ne plepant su kolegomis ar draugais telefonu. Nespėsite nė pajusti, kaip ateis vakaras, o būsite nepadarę dar tiek daug darbų.

Vandenis

Jeigu kažkas prašys pagalbos – būtinai padėkite, neatsakykite tada savos problemos tarsi pradings. Darbų netruks, kaip ir visuomet, gali pasitaikyti ir nenumatytų situacijų, kurios privers pakeisti planus.

Žuvys

Vadovaukitės savo protu ir šalta logika. Jeigu turite svarbių susitikimų, geriau juos atidėkite kitai dienai. Emocijos ir rūpesčiai dėl buitinio gyvenimo nuslinks kažkur į antrą planą, o didžiąją dalį energijos skirsite darbui.
 

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką