Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 15d. 06:00

Horoskopas birželio 16 d., ketvirtadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas

15-oji Mėnulio diena. Viena nepalankiausių Mėnulio pilnaties dienų, kupina dvilypumo ir klastos. Dominuoja emocijos ir instinktai, nevaldomos aistros, šią dieną yra dažnesnės puikybė ir išdavystės. Nepalankus metas ginčams debatams, nes kažin ar tokiu metu juose rasite tiesą, tikėtina, jog disputai gali virsti aršiu susipriešinimu, konfliktu.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šią dieną patartina būti atsargiems ir atidiems visose veiklos srityse. Nepalankus metas rimtiems sprendimams - sutarčių, sandorių pasirašymui, naujų stambių projektų startui,darboviečių keitimui. Stenkitės nesivelti į ginčus darbe. Būtų pravartu nesišvaistyti pinigais, nesiskolinti šią dieną, atsispirkite gundymams lošti azartinius lošimus, galite gerokai prasilošti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jums ši diena gali būti itin darbinga, daug nuveiksite pasitelkę kantrybę, būsite nuoseklūs ir konkretūs. Tačiau iš vėžių gali išmušti netikėti emociniai sukrėtimai darbe. Tiesiog susikoncentruokite ir dirbkite savo darbą, nebandykite būti tarpininku kitų ginčuose, nes galite likti kalčiausi.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šią dieną gali tekti patirti emocinio šaltumo, abejingumo būseną, daug kas gali pasirodyti įgrisę ar nusibodę. Jei nieko su savimi negalite padaryti, bent jau stenkitės nedemonstruoti šios būsenos aplinkiniams, ypač šeimos nariams, vaikams, nes galite įskaudinti ir sulaukti atsako tuo pačiu.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Gali knietėti manipuliuoti kitų jausmais dėl naudos, intriguoti, pasinerti į apkalbas už akių. Tačiau vertėtų susimastyti, ar pasirinkote patikimus bendrininkus, suklydę galite patirti itin nemalonų išdavystės kartėlį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Mėnuliui esant Ožiaragio ženkle patariama susilaikyti nuo minčių apie aistringąją meilę, mokėkite išlaukti. Susilaikymas anaiptol nereiškia nuorodos į jausmų išsižadėjimą, asketiškumą. Tiesiog palaipsniui atkakliai siekite tikslo, tuomet galite tikėtis atlygio labai rimtais giliais jausmais ir patirsite visiškai kitą aistros skonį.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Turite daug priekaištų vaikams dėl tvarkos, drausmės, išsiblaškymo, tingumo? O gal jie tėra atspindys veidrodyje? Palankus metas šeimoje nusistatyti visiems bendras taisykles, priekaištai ir pastabos kažin ar bus veiksminga auklėjimo priemonė, kur kas geriau suveiktų jūsų asmeninis pavyzdys, tad ir pradėkite nuo savęs.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandieną gali trūkti viskam laiko, gali tekti verstis per galvą ir vis tiek daug ko nespėsite. Toks nesuvaldomas krūvis ir skuba gali nuvaryti nuo kojų, tad pravartu būtų prisiminti taisyklę - „skubėk iš lėto“. Gerai apgalvoję greičiausiai pripažintumėt, kad anaiptol ne viską būtent šiandieną turite atlikti, tad mažesnės svarbos reikalus tiesiog atidėkite rytdienai.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pieš ko nors imdamiesi šią dieną, ypač finansinių reikalų, devynis kartus pasverkite. Gali būti, jog nepastebėję kokios reikšmingos smulkmenos, galite gerokai nusvilti, klaidos ar neatidumas gali tiesiogine prasme brangiai kainuoti. Saugokitės galimos apgaulės ar klastos.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Visą dieną galite jausti nenumaldomą norą pratrūkti, išrėžti visa, kas susikaupę, bus ypatingai sunku suvaldyti emocijas. Į jūsų emocijas bus atsakoma tuo pačiu, tad norėdami išvengti kraujospūdį keliančių barnių, laikykitės atokiau, bandykite susitvardyti, nukreipkite mintis malonesne kryptimi - pavyzdžiui, planuodami ateities poilsį.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Palankus metas ilgalaikiams pirkiniams, tačiau tik tuo atveju, jei gerai žinote, ko norite. Jei nesate gerai apsibrėžę savo poreikių, rizikuojate patirti nemalonią nuostabą ir nusivylimą - liksite ir be pinigų, ir be taip trokšto reikalingo pirkinio. Tad šią dieną derėtų būti ypač racionaliems, atsparesniems reklamų vilionėms ir nešvaistyti lešų „maloniems niekučiams“.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandieną gali varginti neprognozuojamos, mistinės Mėnulio pilnaties nulemtos nuotaikos, emociniai svyravimai. Dar labiau erzins tai, jog negalite to suvaldyti, o panašios aplinkinių nuotaikos gali tiesiog varyti į neviltį. Pasitelkite visas jėgas, kurių tikrai turite pakankamai, bandydami išlaikyti vidinę pusiausvyrą, tai padaryti padės ir kryptingas intensyvus darbas, ypač fizinis krūvis, sportas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šią dieną koks nors įvykis ar tiesiog aplinkybės gali išprovokuoti įtūžį. Nesiimkit veiksmų ir nedarykite skubotų sprendimų, jie gali būti visiškai neadekvatūs. Jei nesivaldysite, vėliau gali tekti gesinti sunkiai užgesinamus gaisrus. Tad pravartu imtis veiksmų tik aistroms nurimus.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką