Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas birželio 21 d., antradieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

20-oji Mėnulio kalendoriaus diena. Tai viena geriausių Mėnulio dienų, kuomet vyrauja rimtis, švara ir tvarka, darbštumas ir produktyvumas. Palankus metas susikaupimui, svarbiems strateginiams sprendimams. Mėnulis šiuo metu Žuvies ženkle, tai labai kūrybiškas metas, puikus bendravimui, atsidavimui, meilei bei poilsiui.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

  Palankus metas ateities planų dėlionei, tvarkant dokumentus reikia būti ypatingai dėmesingiems, nežymi klaida gali lemti visą virtinę nesklandumų. Gali tekti labiau pasitelkti matematines žinias, ir atlikdami darbus ir bendraudami su žmonėmis šią dieną galite įgyti itin vertingos patirties.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

  Derėtų apsikuopti savo ūkyje, namuose. Tai tvarkos, švaros metas. Ne tik buityje, bet ir santykiuose su artimaisiais, draugais. Atsikratykite šešėlių, nepasitikėjimo, temdančio jūsų bendravimą. Palankus metas atviriems, nuoširdiems pokalbiams be nutylėjimų, padėsiantiems išspręsti daugelį nesusipratimų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

  Ši diena Mėnulio kalendoriuje žymima Erelio ženklu. Jums tai reiškia plačius mostus, skvarbų žvilgsnį į tolimą perspektyvą. Būtų tiesiog apmaudu, jei neišnaudotumėt šios dienos galimybių priimant teisingus, toli siekiančius sprendimus, labiau pasikliaukite savo įžvalgomis, nei kitų spėlionėmis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

  Meilė, aistros troškimas susuks galvą, svaigulys bus ypač malonus. Tai gilūs, tikri jausmai, subtilus geismas ir tiesiog labai malonus buvimas šalia mylimo žmogaus. Tačiau svarbu neprarasti realybės pojūčio ir blaivaus mastymo. Tai tik padės pakloti tvirtesnius pamatus šiems santykiams.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

  Galite jaustis labai išvargę. Ne tik nuo darbų, reikalų naštos, bet ir galimos nesantaikos. Šis nemalonių emocijų krūvis bus kur kas sunkiau pakeliamas nei fizinis nuovargis. Tiesiog neturite kitos išeities – turite gerai išanalizuoti nesutarimų priežastis ir siekti suvaldyti situaciją, juolab, kad tam dabar palankus metas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

  Taikliai šaudysit į taikinius, gebėjimas tiksliai nustatyti problemos esmę padės greitai ją spręsti. Savo nuovoka šią dieną galite pranokti daugelį, mėgaukitės pripažinimu. Vakarop nepasiduokite tinguliui ar nuoboduliui, būsite ypač laukiami draugų susibūrimuose.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

  Šią dieną galite būti labiau linkę išlaidauti, norėsite pasilepinti pirkdami ne tiek praktišką, kiek gražų daiktą, papuošalą ar, pavyzdžiui, gėlę. Polinkis į estetiką atspindi ir harmonijos troškimą. Tad vertėtų daugiau laiko skirti sau – kūnui, išvaizdai. aplinkai. Venkite triukšmo, geriau pailsėsite pasirinkę ramybę savo jaukioje namų aplinkoje.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

  Kad ir koks bebūtų šią dieną oras, patartina bent trumpam ištrūkti į lauką, gamtą. Buvimas uždarose patalpose šią dieną gali ypač neigiamai veikti jūsų emocinę būklę ar net sveikatą. Tyras oras padės išvengti galimų negalavimų, atsikratyti kamuojančios nervinės įtampos, atrasite naujų jėgų svarbiems darbams užbaigti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

  Tai, ką galite padaryti šiandien, neatidėliokite rytdienai. Tai ypač darbingas metas, tad svarbu gerai susiplanuoti darbotvarkę, nešvaistyti laiko susikaupimą blaškantiems dalykams. Šią dieną gali itin praversti ir kitų pagalba, pasinaudokite ja.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

  Stiprinkite savo imunitetą ir atsparumą. Galite patirti bandymų įpiršti jums mintį, idėją, sprendimą ar pirkinį. Būtų pravartu šią dieną labiau vadovautis savo protu ir prieš pasiduodant kitų sumanymams, gerai pasverti visus „už“ ir „prieš“, ypač jei atsakomybė gultų ant jūsų pečių.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

  Gali apimti nenumaldomas noras dainuoti, šokti. Nevaržykite šių savo norų, šiandieną daug ką darysite pasišokinėdami, su didžiuliu įkvėpimu ir polėkiu. Tik svarbu matyti ir jausti aplinką, laikykitės takto ir subtilumo, nes anaiptol ne visiems gali patikti jūsų muzikinis skonis ar talentai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Gali užgriūti sukrėtimai ar išgyvenimai dėl artimo žmogaus. Nepasiduokite emocijoms ir nepulkite panikon, išlaikykite blaivų mąstymą, problemos nebus tokios rimtos, kaip gali pasirodyti iš pradžių, labai svarbu tinkamai, greitai į jas reaguoti ir jau vakarop stresas gali atslūgti.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką