Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 21d. 05:31

Horoskopas birželio 21 d., sekmadieniui

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai

28 Mėnulio kalendoriaus diena, kurios simbolis Lotosas. Ši diena puiki labai dvasingiems, romantiškiems santykiams, palanki grožiui, romantikai kurti. Tačiau vis dėlto ši diena netinkama pradėti kažką naujo.

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Pasistenkite suderinti savo poreikius bei planus pirmiausia su antrąja puse ir būtinai raskite laiko susitikti su draugais - tai lengva diena tiems, kurie sutaria su savo sutuoktiniu, kurie turi gerų draugų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Esate iš tų lėtapėdžių, kurie ilgai galvoja, svarsto visus už ir prieš ir tik po to reaguoja. Tai nėra blogai, tik kartais lėta reakcija gali pakenkti, jei norite greitai priimti sprendimus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Elgėtės pagirtinai, neatskleisdami turimos paslapties. Tačiau tai daryti jums vis sunkiau. Visgi prieš atskleisdami tiesą, dar kartą pagalvokite apie pasekmes.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Kitų pastabos, kritika neleis atitrūkti nuo realybės. Labiau įsiklausykite į šeimos narių nuomonę. Ieškokite sąjungininkų, užmegzkite bendradarbiavimo ryšius, tačiau pasirašyti svarbius susitarimus geriau pirmadienį arba jau balandį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Diena gera, tik saugokitės, kad jūsų neapvogtų. Jei ketinate apsipirkti, šiandien sėkmingi bus kanceliariniai pirkiniai, galite įsigyti kompiuterį, vaizdo ar garso aparatūrą, automobilį. Taip pat nerekomenduotina imtis naujų darbų.  

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Ši diena sėkminga tiems, kurie dirba tarpininkavimo, prekybos, informacijos srityse. Jei lengvai gausite pinigų, jie bus linkę greitai išgaruoti. Labai geras metas sutarčių surašymui, aptarimui, bet ne galutiniam pasirašymui.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Puikus metas tiems, kieno greitas liežuvis, protas, kojos, miklūs pirštai. Saugokite piniginę: dienos palankios ir ilgapirščiams. Būsite kupini energijos, šviesite laime ir jus iš tiesų lydės sėkmė. Daug ką lems jūsų asmenybės įtaka, tad šiandien jūsų jėga bei žavesys taps aktualūs.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Puikiausias metas bendrauti, išsakyti savo nuomonę. Visgi diena gali būti sudėtinga dėl bendravimo intensyvumo, nesuskaičiuojamų telefono skambučių, bėgiojimo, diskusijų. Puikiai sugebėsite įsisavinti informaciją, lengviau prisitaikysite prie aplinkos.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Diena sėkminga, tačiau naujų darbų pradėti nerekomenduotina. Didžiausias dėmesys nuo materijos, kūno pereina prie žodžio, minties, informacijos, bendravimo. Metas palankus intelektualams, žurnalistams.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Šiandien neprisiimkite jokių įsipareigojimų, niekam nieko nežadėkite. Jei artimieji norės jums patarti, nesiraukykite ir priimkite patarimus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Pailsėkite, sukaupkite jėgų - tai iš tiesų reikalinga šį sekmadienį, nes pirmadienį vėlai vakare jau bus jaunatis, todėl sekmadienį nevertėtų taškyti energijas, nes tai diena, kai ją reikėtų kaupti jaukioje, jums gerai pažįstamoje aplinkoje.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Ieškodami optimalaus sprendimo nebijokite pasikliauti intuicija. Vakaras labiau palankus nei rytas, tad susitikimus, kuriuose turite gerai pasirodyti geriau atidėti. Jei elgsitės neatidžiai, galite pakliūti į avariją ar nelaimingą atsitikimą.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:44
00:10
24:14

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką