TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas birželio 26 d., šeštadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

15–oji Mėnulio diena. Viena nepalankiausių Mėnulio dienų. Tą dieną daug dvilypumo ir klastos. Tai nepalankiausia pilnaties diena: emocijos, instinktai ima viršų, lengva pasiduoti silpnybėms: nevaldomos aistros, puikybė ir išdavystė yra dažnesnės šią dieną, sunku jausti saiką ir išlaikyti dvasinę pusiausvyrą.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jums gali tekti rinktis iš kelių svarbių dalykų. Nedarykite skubių sprendimų, veikite ramiai ir apgalvotai. Jums gali pavykti susitarti dėl apmokėjimo, honoraro, nuomos, kredito ar reikalingos paslaugos, prekės.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien sugebėsite daug nuveikti, jei planingai naudosite laiką. Tačiau gali atsitikti ir taip, kad didžiąją dienos dalį malsite liežuviu ir patenkinsite tik bendravimo poreikį. Nepiktnaudžiaukite artimos aplinkos žmonių paslaugumu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Darbe stenkitės laikytis dienotvarkės, nesileiskite išmušami iš vėžių. Nesiimkite naujų planų, jei nepasikliaujate savo jėgomis. Jei liks jėgų ir laiko, imkitės susikaupusių namų ūkio darbų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Gerai seksis darbai, reikalingi kūrybingumo. Aplinkiniai susidomės jūsų sugebėjimais arba talentais. Emocijų, įspūdžių suteiks subtilus, užmaskuotas flirtas. Intriguos dominančio asmens paslaptingumas, drovumas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien nusiteikite tvarkyti susikaupusius smulkius reikalus. Gali užklupti lavina susitikimų, skambučių ir darbo su dokumentais. Už sąžiningą darbą galite būti įvertinti pagyrimu. Tik kažin ar jūsų užimtumu džiaugsis namiškiai.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nebandykite visur manipuliuoti kitais žmonėmis. Taip elgdamiesi galite įgyti priešų. Jei norite ne laikinų kompanionų, bendraminčių, o tikrų sąjungininkų, draugų, tai ir patys būkite draugiški, supratingi. Galvokite ne vien apie savo interesus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kruopščiai tvarkykite dokumentus, ką reikia pratęskite ar nutraukite, laiku mokėkite mokesčius, palūkanas. Jei nedelsdami spręsite problemas, užuot skundęsi ir bambėję, tai tuoj sulauksite ir palengvėjimo, ir kitų pagarbos.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Tinkama diena deryboms, pasitarimams, naujiems projektams. Net nedidelė smulkmena gali atsiliepti jūsų autoritetui, reputacijai, tad pasistenkite elgtis korektiškai, nelipti per kitų galvas, tinkamai save reprezentuoti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pasistenkite išvengti atviros konfrontacijos bei diskusijos su valdžia, kolegomis. Pasinaudokite savo įžvalgumu ir subtiliai, gudriai išsiaiškinkite dalykus, kurie seniai neduoda jums ramybės. Pamėginkite įgyvendinti slaptą planą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Galite nustebinti ar sudominti pažįstamus ir nepažįstamus žmones savo neįprastu elgesiu, keistokais argumentais. Jūsų idėjoms atsiras bendraminčių. Tuo tarpu nepritariantieji kol kas kukliai tylės.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien venkite skubotų sprendimų bei išvadų, kad ir kokia aiški situacija jums atrodytų. Net menkiausia abejonė gali būti tarsi perspėjimas. Labiau nei kitų žmonių nuomonių ir savo logikos paisykite intuicijos ir širdies balso.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nors ir turite problemų, apie kurias nenorite garsiai kalbėti, tačiau jas nors iš dalies turėtų kompensuoti pasisekimas darbe ar tarp priešingos lyties asmenų. Pasistenkite atkurti draugiškus santykius su bendradarbiais, jei dėl jūsų kaltės jie tapo nevykę.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką