Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 14d. 06:00

Horoskopas gegužės 14 d., šeštadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas

11-oji Mėnulio diena. Tai viena švenčiausių Mėnulio dienų. Dėl stiprių energijos srautų yra sunkiai sutramdoma ar prognozuojama, tačiau neabejotinai viena tyriausių Mėnulio kalendoriuje. Norint ką nors svarbaus pradėti šią dieną, reikia kruopščiai pasirengti, o pradėjus – būtinai užbaigt.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Patartina imtis nemalonių darbų, bendrauti su svarbiais žmonėmis, ieškoti pritarimo tarp kolegų. Taip atsiras daugiau pasitikėjimo savimi, konkretumo. Po pietų prasidės ramus, bet darbingas metas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Atrodo, esate pasiruošę radikaliems sprendimams, tačiau prieš ką nors darydami kelis kartus pasverkite, kiek iš to turėsite naudos. Nesureikšminkite ir nedramatizuokite įvykių. Kuo paprasčiau į viską reaguosite, tuo laimingesni būsite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pavyks suderinti asmeninius ir visuomeninius interesus. Jei nieko neturėjote, išskyrus problemas ir skolas, dabar bus siūloma net per daug. Svarbu teisingai atsirinkti, kas ir kaip, neskubėti žadėti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Labai svarbu, kokiais būdais ir veiksmais sieksite savo tikslų. Įsiklausykite, ką šneka kolegos. Tai gali būti susiję su jūsų profesine ateitimi ir galimybe papildomai užsidirbti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būkite atsargūs mokėdami pinigus, pasirašydami komercines sutartis. Darbe neturėtų iškilti jokių problemų, jei esate nusiteikę pareigingai dirbti ir draugiškai sutarti su aplinkiniais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Spręsdami meilės reikalus, neskubinkite įvykių. Tai apmąstymų, apibendrinimų laikas. Dėmesį skirkite nebaigtiems darbams atlikti, prisiminti pažadus, įsipareigojimus darbe ir namie, ypač vaikams, mylimam asmeniui.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų patarimo ir palaikymo reikės vaikams. Sukritikuoti juos bus labai lengva, padėti ir daug ką atleisti kur kas sunkiau. Antra dienos pusė palanki pramogauti, keliauti, rengti kultūrinius projektus, bendrauti su garsiais žmonėmis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nesivelkite į ginčus su mylimu žmogumi. Jei kyla abejonių dėl jo jausmų ar ištikimybės, palaukite kitos savaitės vidurio. Pamatysite, kad jos išsisklaidys. Jūs vėl jausitės laimingi, apgaubti dėmesio.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Norėsite turėti viską iš karto, kaltinsite artimuosius, kad jums nepadeda, graušitės dėl menamų nesėkmių. Nurimkite, sulėtinkite tempą ir išskirkite prioritetus. Ypač gerai jausitės tarp draugų, naujų pažįstamų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Puikiai jausitės bičiulių draugijoje, linksmame vakarėlyje ar renginyje. Visur atsidursite dėmesio centre, negalėsite atsispirti nekoketavę, sulauksite dėmesio iš priešingos lyties atstovų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Daugiau galvokite ne apie kitus, o apie save. Puikios dienos rūpintis savo grožiu, keisti įvaizdį. Neblogas metas, jei norite dekoruoti namus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Neskubėkite iškart teisintis, aiškintis ar leistis į beprasmius ginčus. Geriau tyliai ir ramiai išspręskite problemas ir užsiimkite savais reikalais.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką