Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas gegužės 15 d., sekmadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

12-oji Mėnulio diena Didelio jautrumo diena. Daugiau dėmesio reikėtų skirti santykiams: tarpusavio supratimui, gailestingumui, atjautai. Už abejingumą, žiaurumą šią dieną galima didelė bausmė. Skirkite dėmesio tėvams, vaikams, mylimiesiems. Būtinai duokite išmaldą, jei Jūsų prašys. Širdies taurė turi būti sklidina šią dieną.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Aktyvi diena. Galite planuoti savo perspektyvas, vykti į kelionę, priimti iš svetur atvykusius specialistus, įtakingus veikėjus, skirti pasimatymus seniems ir naujiems pažįstamiems, organizuoti susirinkimus, kolektyvinius renginius.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Norint pasiekti tikslą gali tekti kažko atsisakyti arba labiau įsigilinti į aktualų klausimą, veikti užuolankomis. Beje, galite nepastebėti, kad už jūsų nugaros suaktyvėjo slapti priešai. Nesivelkite į intrigas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nepatartina klimpti į skolas, neapdairiai skolinti pinigus, vertingus daiktus. Šiandien savo pastangomis galite neblogai užsidirbti, tačiau ir išlaidų padaugės. Bet kuriuo atveju pinigų, turto, mokesčių temos jums bus itin artimos ir svarbios.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jums nestigs sumanumo, ypač ieškant rėmėjų bei reikalingos informacijos. Tikriausiai rūpės artimų žmonių, giminaičių problemos. Mėginsite padėti jas spręsti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ruoškitės padėti giminėms spręsti neišsprendžiamas problemas. Vaikams taip pat gali tekti skirti daugiau laiko nei paprastai. Popiet vairuodamas automobilį jokiu būdu neviršykite greičio, kad ir kaip skubėtumėte.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pagaliau galėsite lengviau atsipūsti po ilgo ir keisto kelių pastarųjų dienų vojažo. Gyvenimas po truputį grįš į senas vėžes. Vakaras turėtų būti linksmas ir romantiškas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jei kas nušoko nuo stogo, neprivalote sekti iš paskos. Mandagiai pasijuokite iš jums papasakoto anekdoto, bet nesisiūlykite pasakoti savo. Šiandien sulauks tie, kurie moka laukti. Kol kas mokėkite pasitenkinti tuo, ką turite. Vakare bus gera proga pabūti vienam su savo mintimis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ši diena palanki apmąstymams, taip pat vienatvei. Neskubėkite, paskirkite laiko išsiaiškinti, ką darote gerai, o ką blogai. Pažadus, sutartis, susitikimus geriau atidėkite keletui dienų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jūsų vidinis balsas ragina šiek tiek pasilinksminti, tad kodėl gi to nepadarius? Diena palanki įvairiems giminių ar draugų susiėjimams namuose. Pasijusite laimingas pamatęs, kiek žmonių mėgsta jūsų draugiją.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien pasistenkite susisiekti su draugu ar drauge, kuriems pastaruoju metu buvo sunku. Net pasikalbėjus porą minučių jūs padarysite paslaugą, kadangi tam žmogui jūsų draugystė labai svarbi.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei šiandien pradėsite ką nors nauja, neskubėkite spausti savęs. Būkite realistas – juk kiekvienam reikia laiko priprasti prie naujos veiklos ar pozicijos. Niekas nesitiki, kad jūs iš karto tapsite ekspertu.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Tikriausiai jausitės kupinas energijos, tačiau tai nekeičia fakto, jog diena netinkama dideliems projektams. Sekmadienį reikėtų ilsėtis, skirti laiką draugams ir šeimai, tačiau rinkitės ką nors viena.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką