Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas gegužės 20 d., ketvirtadieniui

Horoskopai
BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: BNS
0
A A

8-oji Mėnulio diena. Tai transformacijos diena, todėl reikalai gali pasukti Jums netikėta linkme – tiek gera, tiek ir bloga. Gal rasite skrynią su brangenybėmis? O gal ją prarasite? Jei mokate suderinti įkvėpimą su atsargumu, blaivų protą su gyva širdimi – tuomet daug nuveiksite.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Iš ryto liguistai reaguosite į menkiausią nepasisekimą, nepalankumą. Vėliau imsite jaustis saugiau. Galbūt atsiras vilčių dėl materialinės padėties pagerėjimo, santykių pasitaisymo šeimoje arba dėl šeimos nario perspektyvų.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Iš ryto galite tikėtis problemų, jeigu būsite išsiblaškę ir nepakankamai dėmesio skirsite finansiniams bei materialiniams klausimams. Galite tikėtis ir krislelio romantikos, jei bent kiek pasistengsite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šį rytą pasistenkite nesugadinti mikroklimato bei reikalų savo netaktu, neatsargiomis frazėmis. Palanku įsitraukti į naują darbinę veiklą, kurti ar plėsti savo verslą, o jei šie dalykai nėra aktualūs – tai labiau pasirūpinti sveikata.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Iš ryto susidursite su smulkiomis kliūtimis. Nebūsite nusiteikę rimtai dirbti, derintis prie kitų žmonių, ieškoti kompromiso. Gali būti, kad apims nenugalimas noras gundyti priešingą lytį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pirmoje dienos pusėje nerimo ir rūpesčių galite patirti per vaikus, mylimą žmogų. Šiandien galite gauti pasiūlymą, žadantį neblogas verslo, finansines perspektyvas. Galbūt aiškinsitės paskolų, lizingo galimybes bei sąlygas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien galite tikėtis darnos santykiuose su aplinkiniais, nesudėtingo susikalbėjimo rūpimais klausimais. Puiku, jei būsite nusiteikę tvarkyti verslo reikalus, aptarti ilgalaikes komercines, nuomos sutartis. Tai duos gerų rezultatų..

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien lengvai įsivažiuosite į reikiamą ritmą bei tempą. Tikriausiai daug bendrausite su artimos aplinkos žmonėmis, gal vyksite į netolimą kelionę ar sudarysite neblogą sutartį. Turėtų sektis reikalai, susiję su mokslu, žiniasklaida.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Palanku užsiimti veikla, susijusia su teisėtvarka, informacija, kelionėmis, tarptautine komercija. Galbūt sulauksite gero įvertinimo moksle, įtakingo asmens dėmesio, pasiūlymo vykti į kelionę ar pan.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Diena prasidės tarpusavio santykių analize ir psichologiniais išgyvenimais. Pasistenkite nekoncentruoti savyje pykčio ir nedramatizuoti, jei kažkas nesiklosto būtent taip, kaip planavote. Tvarkykite svarbius dalykinius reikalus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Permaininga diena. Iš ryto apdairiau elkitės su pinigais ir svetimais, pasiskolintais daiktais – galimi nuostoliai, žala. Jums neabejotinai seksis organizuoti, vadovauti, susipažinti ir bendrauti su įvairiausiais žmonėmis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien labai svarbi teigiama nuostata, optimistiškas požiūris. Tai padėtų jums neprarasti savitvardos ir pasitikėjimo, jei teks demonstruoti kompetenciją, žinias, apginti savo reputaciją. Galite tikėtis naudos iš labdaros.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Rytas bus kupinas nesusipratimų, tad nepatartina vesti derybų, daryti skubotų sprendimų. Daugiau dėmesio skirkite kasdieniniams reikalams ir žmonėms, kurie laukia jūsų dėmesio. Stenkitės neprimesti jiems savo norų bei principų.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką