Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas gegužės 21 d., penktadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

9-oji Mėnulio diena. Tai pirma iš mažiausiai palankių Mėnulio dienų, susijusi su iliuzijomis, apgaule. Jei susiduriate su blogiu – nesitraukite: šią dieną blogis tampa agresyvus, reikalinga aktyvi gynyba, apsauga nuo jo. Sunku įrodyti teisybę, geriau nepradėti jokių svarbių darbų.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ne viskas bus nuspalvinta rožinėmis spalvomis, tačiau situacija skatins pranokti pačius save. Tikriausiai pagaliau suprasite, ko trūksta, kad pasijustumėte turtingesni, kad jūsų šeimos židinys sutvirtėtų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Seksis įvairaus pobūdžio organizacinė veikla. Tinkamas metas pasidomėti artimų žmonių, vaikų reikalais, užsiimti korespondencija, ieškoti reikalingos informacijos. Galite gauti rimtą pasiūlymą iš dominančio žmogaus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Iš darbdavio arba verslo partnerio galite gauti viliojamą pasiūlymą. Bet daugiausiai jėgų ir laiko šiandien atims buitinė rutina. Teks rimtai rūpintis paprastais praktiniais dalykais, namų ūkiu, sveikata, įvaizdžiu.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Rizikingos meilės avantiūros gali atnešti trumpalaikių pikantiškų pojūčių. Jei norite tikros laimės, verčiau orientuokitės į santykius, vertus tikrų jausmų, įsipareigojimo. Tikriausiai subrandinsite neblogą kūrybinį sumanymą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būkite apdairūs finansiniuose reikaluose. Dėl palūkanų, alimentų tarkitės konkrečiai ir iš anksto. Galite puikiai pasirodyti profesinėje ir mokslinėje veikloje. Netrūks fantazijos, lankstumo, pasitikėjimo savimi.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jus gali išmušti iš vėžių didesni nei įprasta reikalavimai bei kontrolė iš verslo partnerių, darbdavio, pareigūnų. Tačiau nuovokumo ir humoro jausmo dėka turėtų pavykti laimėti bet kieno palankumą, apginti savo tiesą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Žmogus iš artimos aplinkos gali prašyti paskolos arba pats paskolins jums pinigų. Už dalykinį protegavimą ar kitokią paslaugą jums gali būti pasiūlytas geras atlygis, naudingi mainai.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien pasistenkite konkrečiai atlikti svarbiausius reikalus. Galbūt atsiras reikalingas žmogus, savalaikis pasiūlymas, pranešimas, kuris išplėš jus iš netikrumo gniaužtų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Galimas dalykas, kad jausite pareigą prisiimti atsakomybę arba atsiskaityti už atliktus darbus. Derėtų ramiai išsiaiškinti tuos santykius, kurie jus kuo nors įpareigoja. Pajusite didelį palengvėjimą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Su draugais, bendraminčiais šiandien nesunkiai rasite bendrą kalbą ir bendrų užsiėmimų. Kažkas jums gali labai padėti, teisingai patarti, nukreipti. Arba tokiais išminčiais ir geradariais kitiems būsite jūs.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Netinkama diena rimtiems reikalams spręsti. Vis dėlto jums pavyks perprasti slaptas aplinkinių gudrybes, kėslus ir viską pakreipti sau naudinga linkme. Galite tartis dėl įsidarbinimo ar atlygio už paslaugą, darbą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Būsite labai jautrūs ir emocionalūs. Dėl skonių ir interesų skirtumo gali kilti nedidelių konfliktų. Kad ir kaip būtų, jums seksis įtikinti aplinkinius savo ketinimų rimtumu ir gera valia. Galite gauti ar pateikti įdomų, netikėtą pasiūlymą.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką