Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas gruodžio 10 d., šeštadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

16-oji Mėnulio kalendoriaus diena. Viena skaidriausių, sėkmingiausių Mėnulio kalendoriaus dienų. Tai sielos poezijos, darnos diena. Negalima pyktis, rėkti, būtinas saikas, dvasios ramybė, pusiausvyra, tuomet bus labai sėkminga diena.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Būsite gan išsiblaškęs ir prastai nusiteikęs. Tikėtina, kad ieškosite priekabių ir savo elgesiu provokuosite kivirčą. Jei nenori sugadinti visos dienos, šeimynykščiai su jumis turės būti itin taktiški ir kantrūs. Vis dėlto nepamirškite savo pareigų ir pažadų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Atsakomybės našta verčia jus būti protingu ir apdairiu, bet dar nesate pamiršęs ir linksmybių skonio. Būsite linkęs į nuotykius ir apskritai impulsyvius veiksmus. Nevaržykite savo polėkio.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Sunki praeities našta sunkia iš jūsų paskutinius jėgų syvus. Artėja data, kai labai tiktų pabandyti pradėti gyvenimą iš naujo... Nustokite bijoti šešėlių ir labiau tikėkite savo jėgomis. Pradžia visada sunkiausia.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Svarbi žinia apvers aukštyn kojom visą dieną. Ginčas su partneriu išsikvėps savaime, kai suvoksite ginantys iš esmės tas pačias tiesas. Likusios nuosėdos gali būti pašalintos nuoširdžiu pokalbiu apie neįsisąmonintą baimę ir motyvus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Gerbkite žmogaus individualumą ir įsigysite gerą patikimą draugą. Pirmasis įspūdis veikiausiai bus klaidingas. Nedarykite skubotų ir toli siekiančių išvadų remdamasis juo ar dar blogiau – nuogirdomis iš trečių lūpų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Patikrinkite savo galimybes, išbandykite ką nors radikaliai nauja. Pasistenkite su džiaugsmu priimti tai, ko anksčiau paprasčiausiai bijodavote. Pasaulis keičiasi greitai, ir tik laisvo, nesuvaržyto mąstymo žmonės visada ras jame vietos.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų elgesys pastarosiomis dienomis padarė šiokios tokios žalos, laimė, dar pataisomos. Giliai širdyje jaučiatės kiek nesaugus ir nervingas, bet situacijai tolydžio aiškėjant, turėtumėt atgauti jėgas ir įprastą pasitikėjimą savimi.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Vis dar negalite atitrūkti nuo sunkių minčių apie profesinius dalykus. Nebūkite toks irzlus ir neatstumkite jus į šventę kviečiančio draugo ar partnerio. Niekas nesitiki, kad būsite kompanijos siela, bet jūsų dalyvavimas būtų pageidautinas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Niekas pakankamai argumentuotai negali paaiškinti jums, ką jūs galite, ko negalite ir kodėl. Kita vertus, jausite, kad jums keliami kažkokie reikalavimai, iš jūsų neabejotinai kažko tikimasi. Ar iš tiesų esate pasiruošęs ieškoti juodos katės tamsiame kambaryje?

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savo padėtį suprantate ypač aiškiai. Jūsų tikslai konkretūs, priemonės jiems pasiekti taip pat nebekelia abejonių. Prieš akis – ilgas kelias, bet į visus klausimus jau atsakyta. Lieka tik išaiškinti savo viziją bendražygiams.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Pastebite subtilius niuansus, bet neturite nei laiko, nei sąlygų skirti jiems pakankamai dėmesio. Negaiškite laiko mandagumo vizitams ar tuštiems plepalams. Jūsų laukia iš tiesų svarbūs ir konkretūs darbai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kad ir kur būtumėte, geros naujienos jus susiras. Negailėkite laiko, neva sugaišto tuštiems plepalams. Bet koks bendravimas šiandien yra pozityvus ir galų gale bus naudingas. Kalbėkitės apie nieką, netgi su tais, kuriais netikite ir nepasitikite.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką