Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas gruodžio 13 d., sekmadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

27-oji Mėnulio diena. Viena geriausių dienų. Labai palanki tolimoms kelionėms, gera me-ininkams, nebloga diplomatams. Galima užmegzti santykius – viskas eis sklandžiai, kūrybingai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pasikalbėkite pats su savimi, tuomet aiškiau suvoksite, ko iš tikrųjų norite. Jei imsitės reikalo dabar, galbūt pakaks minimalių korekcijų, kad vėl galėtumėte jaustis tvirtai ir saugiai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Išdrįskite imtis naujų sumanymų, mat pribrendo laikas keisti kryptį. Savo baimes uždarykite tamsiausioje vietoje ir giliai įkvėpę ženkite į nežinomybę. Po pietų neskubėkite, nesikarščiuokite, verčiau ramiai apmąstykite ateities planus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)


Šiandien labiau rūpinkitės savimi, o ne kitų žmonių jausmais. Sąmoningai priimtas ar ne, jūsų sprendimas padės jums išeiti iš aklavietės, kurion buvote pakliuvęs.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei šiandien išgirsite paskalų apie mylimą žmogų, praleiskite jas pro ausis. Žmonės mėgsta daryti skubotas išvadas. Jei visgi apėmė nerimas, nesikankinkite – pasišnekėkite su partneriu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien galite užmegzti naujus santykius – viskas eis sklandžiai, kūrybingai. Palanki subtiliems žmonėms, turintiems fantaziją, mokantiems lanksčiai derintis prie kintančių situacijų. Gerai šią dieną veiks vandens procedūros. Puiki diena dvasinėms praktikoms, meditacijai, maldai.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Būsite gan romantiškai nusteikęs, norėsite nustebinti artimą žmogų, o jei jo neturite, kils melancholiška nuotaika, aplankys svajingos mintys. Tame nieko blogo, svarbiausia, kad neliūdėtumėte.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nebūkite toks kategoriškas, tuomet lengviau susirasite draugą visam gyvenimui. Neskubėkite teisti tų, kurių nuomonė jums nepriimtina. Net jei ginate optimistinę poziciją, pats sau širdyje turėtumėte išlaikyti sveiką abejonę. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Artimas žmogus atkakliai mėgins įpiršti jums savo nuomonę. Gerai pagalvokite, ar verta jos klausyti. Kita vertus, būkite atsargus, kad neįžeistumėte draugo.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nuolat skubate ir lekiate, todėl greičiausiai senokai nuoširdžiai ir neskubėdamas kalbėjotės su mylimiausiu savo žmogumi. Laiko, žinoma, trūksta, bet patiems svarbiausiems gyvenime dalykams privalote jo rasti. Gerai, jei tai būtų šiandien.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Bus sunku likti ramiam, mat norėsite paskubinti įvykius. Vis dėlto prieš ko nors imdamasis pamėginkite atsipalaiduoti ir keletą kartų giliai įkvėpti. Jei pulsite galvotrūkčiais, tikriausiai imsite medžioti šešėlius ir taip ir liksite tuščiom rankom.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Norisi pamiršti sveiką protą ir stačia galva pulti į įvykių sūkurį? Neskubėkite, artimiau pažinkite naująjį draugą ar draugę, o tuomet ir nuspręsite, kaip toliau elgtis. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Tai diena, kuomet turėsite imtis lyderio vaidmens ir ryžtingai apsispręsti. Užimkite aiškią poziciją, kalbėkite drąsiai ir garsiai – jūsų atidžiai klausysis. Nustebsite, kaip gera gyventi be dviprasmybių ir nekonkretumo.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką