Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas gruodžio 15 d., antradieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
A A

28–oji Mėnulio diena. Rami, harmoninga. Palanki tęsti jau pradėtus darbus, gilintis į savo sielą. Mėnulis šiuo metu „senas“, naujų darbų pradžią, stiprų išorinį veiksmą geriau atidėti augančio Mėnulio fazei.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Užsiplieksti šiandien būsite linkę dėl menkniekių, tačiau atitaisyti konflikto žalą nebus paprasta. Labiau pasikliaukite artimaisiais, mylimu žmogumi. Ir neieškokite svetimų trūkumų, verčiau pasistenkite patys tobuliau atlikti savo pareigas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Bus itin sunku pasakyti, kas šiandien jums gerai, o kas – blogai, kas suteiks naudos, o kas – nusivylimą, tad neliūdėkite pametę, nesidžiaukite suradę. Beje, būsite linkę patikėti sukčiais, apgavikais ir įtarinėsite tuos, kas su jumis sąžiningi, ištikimi.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Barsitės darbe ir namuose, nuotaiką gadins visi pasitaikę kelyje. Jei pyksite ant viso pasaulio, nieko neišspręsite, ne laikas aiškintis santykius su teisėsaugos ar teisėtvarkos atstovais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tvarkydami reikalus galite pražiopsoti kokią nors svarbią detalę. Būkite atidūs tvirtindami dokumentus ar skaičiuodami pinigus, dirbdami su instrumentais, vairuodami automobilį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Susidursite su kliūtimis, atsiradusiomis dėl kažkada padarytų klaidų. Privalote išspręsti iškilusias problemas ir tik tuomet judėti į priekį. Stenkitės neskubėti, tačiau būkite punktualus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ištempę ausis klausykitės užuominų, nuogirdų, bet ir neskubėkite tikėti jums atskleistomis paslaptimis. Svarbų sprendimą derėtų priimti ne šiandien.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jei turite nebaigtų reikalų prieš šventes, pats metas juos baigti tvarkyti. Laikas neblogas, jei norite išsiaiškinti tai, kas seniai nedavė ramybės. Tai geras laikas susitikimams su svarbiais asmenimis ar romantiškoms kelionėms.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien daugiau dėmesio reikia skirti vidaus pasauliui, sielos reikmėms. Pabendraukite su savo artimu draugu, jei turite – su dvasiniu mokytoju, pasimelskite, užsukite į bažnyčią. Gera diena psichologams, menininkams, humanitarinių mokslų atstovams.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Verta imtis svarbių reikalų – jumis žavėsis, ir tai nemenkai padės. Pamąstykite apie įvaizdį – pajusite, ko jums šiuo metu trūksta, ką reikėtų patobulinti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Diena pasitaikys ne iš lengvųjų, mat nuolat kai kas taikysis išmušti jus iš vežių. Mėginkite atskleisti dar nepanaudotas savo galimybes, ieškokite nepastebėtų rezervų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Po romantiškai praleisto vakaro sunkiai seksis susikaupti. Vis galvosite, kaip toliau klostysis neseniai užsimezgusi pažintis. Kantrybės – laikas parodys. Vargu, ar būtų įdomu gyventi, jei iš anksto žinotume, kas mūsų laukia.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien nebepradėkite jokių naujų projektų, nesiimkite naujų iniciatyvų, geriausiai laiką būtų skirti anksčiau pradėtų darbų tąsai, užbaigimui. Gali tekti daugiau energijos teks skirti kolektyviniams uždaviniams spręsti

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką