TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas gruodžio 20 d., pirmadieniui

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: BNS
0
A A

15 Viena nepalankiausių Mėnulio dienų. Tą dieną daug dvilypumo ir klastos. Tai nepalankiausia pilnaties diena: emocijos, instinktai ima viršų, lengva pasiduoti silpnybėms: nevaldomos aistros, puikybė ir išdavystė yra dažnesnės šią dieną, sunku jausti saiką ir išlaikyti dvasinę pusiausvyrą.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Neapsiriksite, jei nuspręsite pailsėti, pasiimti išeiginę. Nesiimkite atsakingų darbų, nevarginkite savęs bendravimu su nemaloniais žmonėmis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Tai sėkmingas metas intelektualams, žurnalistams. Mėnulis šiomis dienomis Dvyniuose, todėl tai puikiausias metas bendrauti, išsakyti savo nuomonę. Žymiai daugiau kalbama, daugiau telefono skambučių, bėgiojimo, važinėjimo, diskusijų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien sunkiai nusėdėsite vietoje. Puikiai įsisavinama informacija, didesnis supratingumas, lengviau prisitaikoma prie aplinkos. Puikus metas tiems, kieno greitas liežuvis, protas, kojos, miklūs pirštai. Saugokite piniginę: dien palankios ir ilgapirščiams.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tai puikus metas visiems, kurių darbas susijęs su informacija, tarpininkavimu, mokslu. Todėl daugiau, nei įprasta, nuveiks radijo, televizijos, ryšių, geležinkelio, transporto darbuotojai. Pagyvės prekyba, įvairiausi mainai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Galite užsidirbti tarpininkaudami, prekiaudami, parduodami savo žinias, informaciją. Pinigai, šiandien greitai atėję,bus linkę greitai išgaruoti. Labai geras metas sutarčių surašymui, aptarimui, bet ne galutiniam pasirašymui.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Mažiau pasitikėkite kitais, saugokite savo paslaptis, nesidalykite mintimis dėl ateities planų nei dalykinių, nei meilės. Siekite taikytis su mylimu žmogumi ar sutuoktiniu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Vaikams šią dieną turi būti atsakyta į rūpimus klausimus, papildytos žinios apie juos supantį pasaulį: protas šiuo metu imliausias. Mokykite juos užsienio kalbų, pasiūlykite įdomių užduočių intelektui lavinti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei gausite netikėtą pasiūlymą, neskubėkite džiaugtis ir apie tai paskelbti visam pasauliui. Vertėtų atidžiai sudėlioti visus pliusus bei minusus ir pasitarti su antrąja puse.
 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nors ir norėtumėte nuversti kalnus, tačiau nepersistenkite – norėdami padaryti daug, galite padaryti nekokybiškai. Stenkitės neperdegti, pataupykite jėgas šventėms.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Neverta rizikuoti ar piktuoju kažko siekti. Būkite kantresni su aplinkiniais, o ypač su antrąja puse. Nesiimkite naujų sumanymų, nepriiminėkite jokių staigių sprendimų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Likite kantrūs, kuklūs, santūrūs – ypač bendraudami su vadovybe, taip pat su pavaldiniais ar artimaisiais, mylimu žmogumi. Darbe itin atidžiai tikrinkite savo užduotis – dabar bus lengva jus apkaltinti profesionalumo stoka.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Būkite atsargūs, susikaupę, ypač dirbdami su pinigais, dokumentais, bendraudami su užsieniečiais ar keliaudami. Kelis kartus patikrinkite jums reikalingą informaciją.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką