Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas ketvirtadieniui – lapkričio 8 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte atidžiai stebėkite, ką dedate į burną: nepulkite valgyti ir gerti bet ko, atsargiai elkitės su vaistais. Dieną lengvai įvesite tvarką namuose ar darbo vietoje: Mergelės ženklu einantis Mėnulis turės teigiamos įtakos jūsų kruopštumui, tikslumui ir nuoseklumui. Gali būti, kad kelios smulkmenos išmuš jus iš pusiausvyros ir neleis įvykdyti planų. Vakare sustiprėjus įžvalgai, nesunkiai įgyvendinsite sudėtingus sumanymus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte bus norinčiųjų jus apgauti: gal vaikai sakys, kad šiandien nesveikuoja, gal mylimasis bandys išsisukti nuo tiesaus atsakymo. Nekreipkite į tai dėmesio, nes jie nežino, ką kalba! Vėliau šeimos nariai atskleis tiesą ir netgi daugiau. Būtų gerai, jei nekritikuotumėte jų už mažas klaideles, kurių šiandien pasitaikys. Tai nutiks netyčia.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Mažas nesusipratimas namuose ar darbe keistai nuteiks nuo ankstaus ryto. Netrukus tai pamiršite, nes į pirmą planą įsiverš kiti dalykai. Ypač bus svarbu, kad viskas vyktų tvarkingai, metodiškai ir nuosekliai. Manysite, jog jums puikiai sekasi pateisinti savo ir aplinkinių lūkesčius. Taip ir bus, jei nekritikuosite kitų ir būsite sau atlaidesni.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Rytas nusimato painus, todėl rizikuojate pavėluoti į susitikimą, pamiršti jį arba tiesiog nevalingai apsirikti. Vėliau mintys galvoje susirikiuos, sklandžiai eisis reikalai. Beje, nepamirškite iš anksto pasiruošti kiekvienam dienos veiksmui – tai bus puikus jūsų sėkmės garantas. Priešingu atveju – galite užkibti ant nematomo kabliuko.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kai išsisklaidys nuo ryto mintis supainiojusi migla, viskas pamažėle taps aišku ir konkretu. Ypač tai turės įtakos jūsų finansiniams reikalams. Įveskite pagaliau tvarką šioje gyvenimo srityje ir aiškiau pamatysite naujus veiksmingus problemų sprendimo būdus. Nieko nelaimėsite bandydami ko nors pasiekti gudrumu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dviprasmiški jausmai ryte šiek tiek trukdys tvarkingai ir ramiai pradėti dieną. Įsidienojus seksis visiems mėgstantiems planuoti ir vykdyti iš anksto numatytus planus. Kuo tikslesnė bus jūsų dienotvarkė, tuo daugiau pavyks nuveikti. Būkite atidūs jus pasieksiančiai informacijai, o jei kas nepatiks – nebandykite išsisukti. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ryte aplankęs vienatvės jausmas vers painioti sapnus su realybe. Atsibuskite ir pamatysite, kad atitrūkote nuo tikrovės. Joje šiandien nebus sunkių ar slegiančių momentų. Net ir tai, kas jums galėtų kelti nerimą, išsispręs paprastai, jei veiksite pagal planą. Nekreipkite dėmesio į kitų patarimus – jūs geriau žinote, kaip derėtų elgtis. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Rytas gali prasidėti keistai. Vis dėlto neskubėkite daryti išvadų, kad ši diena bus niekam tikusi, priešingai – šiandien viskas vyks pagal planą. Aišku, jei jį turite. Nebūkite pernelyg kritiški draugų pasiūlymams. Jei paklausysite geranoriško ir racionalaus patarimo, pajusite pagaliau jums reikalingą stabilumą. Vakare galėsite prieiti teisingų išvadų ir įvertinti, kas buvo tikra, o kas ne.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei manysite, kad jūsų karjera pakibo ant plauko, stabtelėkite ir pagalvokite, ar tai iš tikrųjų yra tiesa. Vietoj tuščių nuogąstavimų ir kalbų parenkite nuoseklų dienos darbų planą ir nė trupučio nuo jo nenukrypkite. Jūsų pastangos bus įvertintos, o jūs nustebę, kad radote ne vieną būdą laimei pasiekti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte norėsite pabėgti nuo tikrų ar menamų problemų į išsvajotus kraštus, kuriuose saulė šviečia ryškiau ir nevargina lapkričio lietūs. Deja, tai nuplauks lyg trumpalaikis debesis ir nejučiomis kibsite įgyvendinti milžiniškų planų. Mažiau kalbėkite apie tai, ką darote, ir būkite atidesni ženklams, kurie jums nurodys teisingą kryptį.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Atsibudus gali aplankyti keista nuojauta, o iš galvos neišeis įspūdingas, bet nerimą keliantis sapnas. Rimtumas ir tvarka bus pagrindiniai dienos palydovai, skatinantys žengti ryžtingą žingsnį ten, kur ilgai dvejojote. Meskite iš galvos abejones – jos niekur nenuves, sustabdys nuo gąsdinančių, bet reikalingų permainų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Rytinis nesusipratimas tarp jūsų ir sutuoktinio greitai pasimirš, jei, žinoma, dar kur nors neįmerksite kojos. Bus paprasta apsirikti, ypač santykiuose su žmonėmis. Dieną daug atsargiau vertinsite pasiūlymus ir nesileisite suviliojami gražių pažadų. Nuotaiką gali sugadinti įsiplieskęs ginčas, kurio priežastis turbūt bus priekabumas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką