TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas ketvirtadieniui – liepos 25 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Sužinokite, kokią dieną jums prognozuoja žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jausitės stiprūs tiek, kiek patys to norėsite, tačiau iš visų jėgų bandydami laimėti – pralaimėsite. Taip nutiks dėl to, kad norintiems ką nors įtikinti, ką nors laimėti ir dėl ko nors susitarti arčiau širdies bus aplinkkeliai. Tegul per didelis emocijų kiekis ore ar aplinkoje netrikdo jūsų – įžvelkite tame privalumų ir raskite kuo tyliai pasidžiaugti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų noras saugiai pasislėpti žmonių grupėje bus suprantamas ir pateisinamas, tačiau neišnykite joje. Geriau suburkite palaikančiųjų komandą. Reikalui esant, ji padės jums išbristi iš keblių situacijų ir galbūt net išlikti sausiems. Be to, jums bus mestas dar vienas gelbėjimosi ratas, kai sunkiai seksis įžvelgti konkrečias gaires kelyje į tikslą. Besąlygiškai pasikliaukite savo nuojauta.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Džiaugsitės savo darbo vaisiais, jei daugiau galvosite ne apie asmeninę naudą, o tuos, dėl kurių dirbate, ir tuos, su kuriais dirbate. Net ir atlikdami elementarias užduotis nepamirškite, kad nuo jūsų veiksmų priklausys kitų žmonių nuotaika ir savijauta. Jie bus linkę matyti daugiau nei galima įžvelgti plika akimi, o jūs vadovaukitės tuo kaip raktažodžiu.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kas gali būti geriau už galimybę atsibudus ryte prisiminti, kad viskas tobula? Dienai bėgant, viena po kitos atkeliaus ir kitokios mintys, bet visos jos bus teigiamos. Tiesa, turėsite iš peties pasidarbuoti tam, kad rezultatai būtų tokie, kokių reikia. Tačiau visi, kuriuos sutiksite, bus pasiruošę jums padėti, patarti ir palaikyti jus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būdami užtikrinti dėl savo sprendimų ir poelgių, nebūtinai taip elgsitės. Kartais privalėsite meistriškai išsisukti, kad netaptumėte keistų nesusipratimų liudininkais ar net kaltininkais. Jums ne itin patiks, kai neįtikėtini jūsų nuopelnai ne kiekvieną kartą atsidurs pagyrimų lentoje. Bet argi tai priežastis manyti, kad diena prabėgo veltui?

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pasirūpinkite, kad jūsų draugai ar bendraminčiai jaustųsi saugūs. Ankstų rytą įkvėpkite jiems optimizmo ir pasisiūlykite padėti, o dar geriau – išklausykite juos. Įdienojus patikėkite ne tik tuo, kas matoma plika akimi, bet ir tuo, ką jaučiate be jokių paaiškinimų ar argumentų. Vakare žaiskite sąžiningus žaidimus, labiau pasikliaudami ne savo, o antrosios pusės nuomone.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Susirūpinę, kad viskas būtų tobula darbe, retai pakelsite aukštyn galvą. O tai nebus gerai, nes neleis jums pamatyti žmonių veidų, kuriems reikalingas jūsų dėmesys. Tokiomis dienomis kaip ši bus daug svarbiau ne tai, ką darote, o kokią įtaką šios pastangos daro kitiems. Į dieną išsiruošę su ketinimu savo darbais praturtinti kieno nors gyvenimą, būsite dosniai atlyginti.    

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte atsibusite kupini optimizmo ir vilties, kad diena pasiruošusi jums padovanoti didžiausių dovanų. Problemos ištirps, o jūsų akys nuo to ims spindėti dar ryškiau. Maži ir malonūs dalykai, pavyzdžiui, kvapnus kavos puodelis ryte, nedidelis nuotykis darbe ar nuoširdus pokalbis su mylimu žmogumi, leis pasijusti laimingiems.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nors diena daugiau duos nei ims, bus sunku tai pastebėti. Jūsų užsidegimą slopins emocijų gausa, o jūs, užuot ėję pasroviui, bandysite plaukti prieš įvykių srovę. Ypatingą vietą paskirkite šeimai ir leiskite jai padaryti pusę darbo už jus. Kai tai pavyks, iš visų tikrų ar menamų dienos mūšių išeisite pakelta galva.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Visą dieną eidami nuosekliu žingsniu pirmyn, vakare pajusite įsilieję į bendrą dienos tėkmę. Astrologiškai bus stipri vandens stichija, o jūsų žemiškai asmenybei tai bus tikra atgaiva. Ypač tai bus ryšku bendraujant su artimaisiais, kolegomis ir klientais. Todėl tais atvejais, kai jausite, kad pirmyn jus neša srovė, nesipriešinkite jai. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ši diena neišsiskirs iš kitų, nebent jus vargins pernelyg daug emocijų ir per daug susirūpinimo vieniems kitais. Kita vertus, galite pasinaudoti tuo, kas jums palankaus ir nepalankaus vyksta aplinkoje. Atidus požiūris į tai, ką darote, ir tuos, su kuriais dirbate, leis iš dienos gauti naudos, gerų įspūdžių ir pasisemti jėgų ateities darbams.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Diena jums bus tiesiog maloni. Nesvarbu, ar smagiai atostogausite, ar intensyviai dirbsite. Pirmieji negailės energijos viskam, kas teiks malonumo, džiaugsmo ir skatins jaustis padėties šeimininkais. Antrieji griebsis kūrybinės veiklos, o sausą informaciją pavers gyvybe alsuojančiais dalykais. Ir vieni, ir kiti bus jautrūs įspūdžiams, kurie šiandien tik padės.   

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką