TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas ketvirtadieniui – rugsėjo 26 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Šią dieną žvaigždės jums žada...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Paslaptingi astrologiniai vandenys, kuriuose jums siūloma praleisti dieną, gali šiek tiek sutrikdyti. Iš tiesų elgtis paviršutiniškai ar praslysti nepavyks. Tai galios dalykams, kurie susiję su bendru turtu ar bendromis patirtimis. Šiose srityse būsite kokiais nors būdais apdovanoti žmonių, su kuriais anksčiau gyvenote po vienu stogu arba dabar gyvenate.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ko jau ko, o gerų žodžių, kuriuos išgirsite iš širdies draugo, šiandien nestigs. Viena, ko bus iš jūsų pareikalauta, – tinkamai klausytis ir nepraleisti pro ausis nė vieno komplimento. Tiesa, tai ir gerų naujienų laikas, kai būsite užversti jų gausa ir nežinosite, kodėl ir už ką. Niekas nevyksta veltui, todėl vertinkite gautas dovanas ir būkite dėkingi.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Gerai jausitės darbe, o labiausiai dėl to, kad jausite matomą ar neregimą pagalbą. Kas prikiš nagus prie jūsų šios dienos sėkmės – žvaigždės nedrįsta komentuoti, bet jums už jūsų pastangas bus dosniai atlyginta tam tikromis gėrybėmis: pinigais, dovanomis ar dar neatrastais jūsų gebėjimais. Kaip tai įmanoma? Būkite kantrūs ir netrukus viską pamatysite patys.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūsų asmenybės jėga šiuo metu nedrįsta niekas abejoti. Ir jums nė į galvą nešaus netikėti savo jėgomis. Būsite dosnūs ir geranoriški, nes žinosite, kad kitaip būti negali. Lengvai eisis viskas, kam reikalingas žaismingas požiūris  ir kūrybiškas problemų sprendimas. Tačiau tai nereiškia, kad galite elgtis lengvabūdiškai. Priešingai, kuo giliau kapstysite – tuo didesnius lobius iškasite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūs puikiai suprantate, kad dabar be jūsų geranoriškumo ir noro pasiaukoti niekas nevyksta sklandžiai. Nežiūrėkite į tai, kaip į duoklę, kurią privalote atiduoti. Tegul tai būna lyg investicija į jūsų ateitį, kuri iš jūsų atima tik dalį laiko ir energijos, bet ilgainiui atneša didelę naudą. Gali būti, kad tai bus viena iš tų dienų, kai jūs arba jūsų šeimos nariai atgaus dalį to, ką iki šiol sudėjote.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dienos įvykiai jūsų dienotvarkėje dėliosis taip, kaip jums bus patogu. Tiesa, retkarčiais jausitės išmesti iš žaidimo ir ieškantys būdų įsitraukti į jį, bet neprarasite vilties. Jos jums teiks jūsų draugai ir netiesioginiais būdais žadės praplėsti jūsų pažįstamų ratą taip plačiai, kaip jūs net svajoti neišdrįsote. Kurios svajonės pildysis, parodys laikas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šią dieną jūsų aplinkoje gali pakvipti gausa. O jūs privalote neabejoti, kad jūsų pastangos darbe, siekiant savų tikslų, bus tinkamai įvertintos. Dar daugiau vilčių teiks iš vadovybės sulauktas pasiūlymas ar patarimas, kurio negalite ignoruoti. Deja, visa tai nežadės jums lengvos sėkmės ar galimybės eiti pavėjui, bet teiks vilties, kuri ilgainiui, jūsų puoselėjama, turi galimybę augti. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Įminti jūsų žavesio ir laimės paslaptį nebus sunku. Pagrindinis ingredientas – tai jūsų optimizmas, kuriuo noriai jus vaišins žmogus, gyvenantis toli, ar tas, kurį laikote savo autoritetu. Be to, atkreipkite dėmesį į žinias, kurias gaunate iš užsienio ar mokymosi įstaigoje. Jos gali tapti raktažodžiu į jums dar neatrastas vietas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ne viskas, kas vyks šią dieną, bus skirta tam, kad atsidurtų eteryje. Tačiau tai ne priežastis išvengti su tuo susijusių įvykių. Nesislėpkite nuo savęs, kai jus užklups bauginančios mintys ar iki šiol dar nepatirti jausmai. Eikite ten, kur jie jus veda, nes tai turi kažkokią jums dar nesuprantamą priežastį. Nerkite į giliausius vandenis, kad patirtumėte viską, ko trokštate.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų svajonės partnerių dėka atsidurs ties išsipildymo riba. Viskas, kuo šiandien esate turtingi, galite būti dėkingi jiems, kad ir kaip sunku visus nuopelnus atiduoti kam nors kitam, nieko nepasilikus sau. Kai jums tai pavyks, suprasite, kad jūsų diena užsipildo neįkainojamomis gėrybėmis, priešingu atveju – liksite vieni mūšio lauke ir nepajėgsite pasiekti pergalės ar palengvėjimo.  

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien gal taip stipriai nei kiti ženklai nepajusite to gėrio, kurį jums siunčia žvaigždės, matyt, jis atsiskleis mažuose kasdieniuose dalykuose. Neįtikėtinai lengvai įvykdę sudėtingas užduotis darbe, galite galvoti, kad tai – vien jūsų nuopelnas. Nebūkite akli ir pamatykite visus pagalbininkus, kurie šią rudens dieną atskubėjo jums padėti. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Džiugios patirtys pavers dieną ypatinga. Kiek gerų įspūdžių patirsite tądien, sužinosite vėliau. O šiandien mokėkite džiaugtis mažais dalykais taip, lyg jie būtų ypatingi ir nepakartojami. Kuo atviresni būsite, tuo plačiau jums atsivers geidžiamos durys. Meilės ryšiai megsis pasakiškai lengvai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką