Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas ketvirtadieniui – rugsėjo 27 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Vienatvė ir neramios mintys jums bus keista rytinė būsena. Jausitės taip, lyg kas intensyviai jus gesintų ir neleistų atskleisti savo pačių geriausių savybių. Nebandykite nuo to pabėgti kokiais nors drastiškais būdais, nes vėliau jausitės stipresni ir saugesni, galintys geriau suprasti kitų žmonių poelgius ir daryti jiems įtaką.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte nesitikėkite draugų pagalbos, o jei jie neatsisakys padėti, gerai pagalvokite, kas už to slypi. Blogiausia, kad sunkiai seksis įžvelgti pavojų, nes viskas bus apgaubta paslaptinga migla. Vėliau ji šiek tiek prasisklaidys užleisdama vietą paslaptingiems pojūčiams ir norui iš esmės keisti gyvenimą. Bet ši idėja turbūt taip ir liks neįgyvendinta.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Žvaigždės pataria neklausyti, ką ryte kalbės kolegos, ir labai nepykti, jei kas nors vėluos ar ilgai žiovaus žiūrėdami į ištuštėjusį kavos puodelį. Taip bet kada gali nutikti ir jums. Atsakingų darbų ryte neplanuokite ir nesidairykite į patrauklius kolegas. Šią dieną užmegzti meilės romanai paliks tik skausmą ir liūdesį. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jums bus maža vietos tame pasaulėlyje, kuriame gyvenate. Manysite, kad ten toli kvepia rojumi ir niekas nieko niekam neskolingi. Būdami taip nusiteikę, galite veikti labai neapgalvotai. Vakare stebėkite ženklus, jie jus ves ten, kur iš tiesų turite būti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte jus pažadins ne patys linksmiausi sapnai, bet gal juose įžiūrėsite ką nors prasminga? Ore sklandys šiokia tokia pavojaus ar nerimo nuojauta. Greičiausiai tai į gera, nes būsite atidesni tiems, su kuo susidursite. Tuo atveju diena gali praplaukti pro šalį. Saulei leidžiantis, norėsite permainų, bet vargu ar suspėsite ir pasiryšite jas įvykdyti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Žiūrėdami antrajai pusei į akis, negalėsite suprasti, ar matote tikrąją tiesą, ar tik vilčių atspindį. Naujos pažintys nepasiteisins, o esami partneriai taps nepatikimais sąjungininkais. Blogiausia, kad vis tiek norėsite jais tikėti. Jei labai pasistengsite, vakare pamatysite tokias jų savybes, kokių niekad neregėjote. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ši vandens stichijos perpildyta diena atneš dalelę nerealių svajonių ir kelis lašus apgaulės. Kad ir kokiais būdais tai patirtumėte, jausitės truputį sušlapę tame aplink jus trykštančiame fontane. Artėjant tamsiajam paros metui, būsite priversti ir toliau jaustis nepatogiai, bet kasdienes problemas spręsti seksis lengviau.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Iš pirmo žvilgsnio atrodys, kad viskas einasi puikiai ir nėra priežasčių nerimauti ar dar blogiau – dėti pastangų. Iš tiesų būtent tokia apgaulė ir gali jus įvilioti ten, iš kur išėję stipriai gailėsitės. Ypač tai aktualu tiems, kurie mėgsta pasižvalgyti į priešingos lyties atstovus. Vakarop dar labiau sustiprės aistra ir viskas vyks sklandžiau.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Rytas bus klampus, turėsite kelis kartus pamatuoti ir patikrinti prieš priimdami svarbų sprendimą. Gali net atrodyti, kad dienos metu sapnuojate. Nemanykite, kad jums vieniems taip nutiks. Maža to, galvoje dar suksis nelabai geros mintys. Vakarėjant keistos nuotaikos aprims, pagalvosite apie permainas namuose.  

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dėl kokių nors priežasčių gali neįvykti svarbūs susitikimai, tačiau ir patys nebūsite apdrausti nuo vėlavimo ir kitų dienos pinklių. Dar viena priežastis, galinti jus išmušti iš vėžių, – trauka ten, kur jums nereikia būti. Tai paskatins jus nusižengti savo nuostatoms ir nuklysti ne pačiu tiesiausiu keliu. Vakare būsite mažiau priklausomi nuo aplinkybių, daugiau patys valdysite situaciją.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Pinigai gali atplaukti ir nepastebėti išplaukti iš jūsų kišenės. Vargu ar bus galima šį srautą kokiais nors būdais sustabdyti, nebent mokate ne vieną sudėtingą techniką. To gali prireikti ir valdant savo emocijas, kurios, norėdamos ištrūkti iš uždaro rato, griaus tvirtus jūsų pamatus. Vakarop tvarkos bus daugiau visur, net ir jūsų galvoje.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte jausite sunkiai paaiškinamą nepasitenkinimą viskuo ir visais, o labiausiai – savimi. Stebėsitės, kad niekas jūsų nesupranta, o mylimasis visai jus pamiršo. Kitokia nuotaika dominuos antroje dienos pusėje: pajusite ir atskleisite savo vidines galias, kurios įneš į jūsų dieną daugiau aiškumo ir dar daugiau galimybių.  

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką