Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 2d. 22:00

Horoskopas ketvirtadieniui – sausio 3 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei jums kas nors nepatiks, norėsite viską mesti ir išeiti iš jums nepalankaus žaidimo. Nerizikuokite, ypač kalbant apie jūsų profesinius reikalus. Turėkite omenyje, kad ne dėl jūsų ar kolegų kaltės įsivels klaidų dokumentuose, diskusijose, derybose – visur, kur dominuoja kalba. Dėl to įtampos jų bus kelis kartus daugiau – nurimkite ir nuraminkite kitus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Besimokantiems gali iškilti netikėtų trukdžių ir kliūčių trokštamam rezultatui pasiekti. Nemalonios naujienos sudrums gyvenimą tų, kurių darbas ar asmeninis gyvenimas susijęs su užsieniečiais. Visa, kas pasieks jūsų ausis, turi būti kelis kartus patikrinta ir peržiūrėta. Neskubėkite įgyvendinti pokyčių, galinčių iš esmės sudrebinti jūsų gyvenimą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Žvaigždžių patarimas šiai dienai: skubėkite lėtai. Tai galite taikyti įvairiose situacijose, pavyzdžiui, kelyje, darbe, namuose... Šį sausio ketvirtadienį nebus lengva susikaupti, o tai trukdys pastebėti mažas, bet reikšmingas smulkmenas arba, priešingai, per jas nepavyks pamatyti bendro vaizdo, kuris svarbus priimant reikšmingus sprendimus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Į ramią kasdienybę gali įsiterpti porą netikėtumų ir priversti jus pakreipti dieną kita linkme nei buvote numatę. Turėkite galvoje, kad šiandien nebus lengva rasti tinkamų žodžių, derėtis, susikaupti ar rasti kompromisą. Skubėdami pirmyn, pasidairykite į šalis, priešingu atveju, ilgai srėbsite tai, ko prisivirsite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūsų dienotvarkėje gali atsirasti naujų netikėtų įrašų, todėl palikite jiems vietos ir į viską, kas jūsų nedžiugina, reaguokite kuo ramiau. Kad ir kaip būtų sunku, žvelkite į viską lyg į lengvą žaidimą, padedantį neužmigti nuobodžioje kasdienybėje. Atidėkite skubotus ir neapgalvotus sprendimus bei pasirūpinkite savo sveikata ir gera nuotaika.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nusprendę pasakyti mylimiesiems visą tiesą, sustabdykite save prieš tardami neapgalvotus žodžius. O jei patys išgirsite ką nors šokiruojančio apie tuos, kuriuos mylite, neskubėkite nugrimzti į neviltį ar daryti skubotų išvadų. Ramybės ir susikaupimo – tik to reikia tokiomis dienomis, kai žodžiai tampa sunkūs lyg akmenys.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Branginate savo santykius ir šeimos ryšius? Vis dažniau priminkite sau tai, net jei bus dalykų, kurie vers jus galvoti, kad kelio nėra atgal. Vienas neatsargus žodis bus pajėgus sugriauti viską, o grąžinti atgal į vietas neužteks žodžių ir gerų norų. Tad ar verta rizikuoti? Vis dažniau sustabdykite save ir neleiskite, kad netikėtos aplinkybės jus išmuštų iš pusiausvyros. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pernelyg nepasitikėkite tuo, kad šiandien įvyks visi numatyti susitikimai ar kelionės. Be to, gali dingti dokumentai arba svarbi informacija. Vienai mažytei smulkmenai pavyks viską, ką esate numatę, apversti aukštyn kojomis. O kylantis susierzinimas gadins ne tik jūsų santykius su kolegomis, bet ir turės neigiamos įtakos jūsų sveikatai.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kad ir kas nutiktų, pasistenkite nepriimti drastiškų sprendimų ar kitais būdais inicijuoti pokyčius. Jie patys jus suras, o jūsų pareiga – viską pakreipti taip, kad iš to gautumėte ne nuostolių, o naudos. Tai nebus paprasta, bet nesugebėjimas susikaupti, paviršutiniškumas, informacijos gavimo ar siuntimo trikdžiai vers klysti ir nerimauti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nesistebėkite, jei namų ar šeimos problemos sugriaus visus jūsų dienos planus ir pareikalaus visiškai pakeisti kryptį. Bandymai atsiriboti nuo netikėtumų ar kitais būdais išvengti poreikio keisti įprastą dienotvarkę nebus sėkmingi. Pavyks tik tuo atveju, jei pažvelgsite į viską paprasčiau, nurimsite ir rasite jums tinkamų būdų atsipalaiduoti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tegul jie kalba, o jūs – patylėkite. Net ir tada, kai išgirstos naujienos vers jus nustebti ir į įprastus dalykus pažvelgti iš naujos pusės. Nedidelis chaosas, kuriame nejučiomis atsidursite, neturėtų jūsų įtraukti ar sutrikdyti. Raskite sau tinkamą vietą tarp to, ką išgirsite, ir to, kas įvyks. Pabandykite prisitaikyti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Neskubėkite kiekvienam sutiktam pasakoti savo originalių idėjų. Argi norite, kad kas nors jomis pasinaudotų? O ir realizuoti jų neskubėkite nedelsiant. Ne dėl to, kad jos nieko vertos, o dėl to, kad tam nepalankus laikas. Net ir labai atidžiai žiūrėdami, nepastebėsite svarbiausio, o tai gali tapti tiesiausiu keliu į nesėkmę ir nusivylimą. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką