TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas ketvirtadieniui – spalio 11 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Sustabdykite save ir leiskite dienai tekėti sava vaga. Ji bus kupina gerų dalykų, jei nesiveršite per jėgą ten, kur jūsų niekas nelaukia. Būkite laimingi ten, kur esate, ir su tais, su kuo esate. Kai negaunate nieko, geriausias būdas tapti laimingiems – patiems su kitais dalytis dovanomis. Nejaugi manote, kad neturite kitiems ko duoti?

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Visos gerosios dienos energijos atrodys lyg sustojusios ir laukiančios savo eilės. Jūs galite būti tie, kurie padės jas nukreipti teisinga linkme. Parodykite dėmesį brangiems žmonėms ir sušildykite savo namus rūpesčiu, dėmesiu, šiluma. Niekas neabejoja, kad netrukus jums už viską bus atlyginta su kaupu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jums reikalingas artimųjų palaikymas, o jiems reikalingi jūs. Nepamirškite jų šiandien, tiksliau – visų tų, kurie sudaro jūsų mažutę jaukią aplinką: kaimynų, kolegų, giminių, artimiausių bičiulių. Net jei labai norėsite suktis įvykių sūkuryje – susiturėkite, išlikite santūrūs. Šiandien atrasite save jaukiai ir šiltai bendraudami.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tokiomis dienomis laikas eina keistai. Rodos, jis lyg sustojo ir laukia geresnių laikų. Bet tai tik iliuzija, nes tai ir yra pats geriausias metas gyventi nesiveržiant į priekį, nesiblaškant, o tyliai kaupiant jėgas savyje. Atsispirkite pagundai kokiais nors dirbtiniais būdais atsipalaiduoti, nes nei nauji pirkiniai, nei rizika nepateisins lūkesčių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dienos nedrebins nei įvykių, nei emocijų gausa, priešingai – gali atrodyti, kad atėjo štilio metas. Tai jums netrukdys būti tvirtiems ir išlikti ištikimiems savo gyvenimo būdui, įsitikinimams. Jausite palaikymą iš išorės, o tai užpildys tuščias vietas jūsų viduje. Šiandien mokykitės tiesiog būti: būkite tokie, kokie iš tikrųjų esate. Visa kita – vieni niekai.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Įžvelkite gyvenimo žavesį ten, kur esate. Jums reikia būti ypač atsargiems ir atidiems, nesivelti į nemalonius žaidimus ir nesitikėti, kad šiandien dienos pastangos gali duoti didelių ir prasmingų vaisių. Galintys juos skanauti žino, kad šiandien jie sirpsta ne tiems, kurie pluša iš peties, o tiems, kurie moka pasinaudoti galimybėmis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Būsite grupės siela. Tarp draugų ir bendraminčių suspindėsite darbais arba žodžiais. Kad ir kur eitumėte, nepamirškite komplimentų, gražių žodžių, nuoširdžios šypsenos ir besąlygiško tikėjimo žmonių gerumu. Žinoma, tai turi spinduliuoti iš vidaus, nes tokiomis dienomis kaip ši žmonės greitai įtaria klastą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Be abejo, sieksite įtvirtinti save įvairiais būdais. Pavyks viskas, kas buvo pradėta anksčiau, o visa kita palikite ramybėje ir stebėkite, kada išauš tinkamesnė diena naujų darbų pradžiai. Argi jums reikia papildomų nevilties akimirkų ir tuščio laiko švaistymo? Raskite lengvų ir malonių būdų, kaip galėtumėte turiningai praleisti šią dieną.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pasidžiaukite gyvenimu kaip mokate tik jūs: atvirai, nevaržomai ir drąsiai. Laisvės veikti nebus daug, nes dabar ne pats tinkamiausias laikas naujai pradžiai. Tačiau visa kita yra būtent taip, kaip jums reikia. Kadangi oras bus persunktas geranoriškų ketinimų, viskas matoma iš tolimos perspektyvos, jums bus paprasta suprasti, kas yra kas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų draugystė su geriausiu bičiuliu patirs rimtų išbandymų, tačiau, laimė, žinosite, kaip išspręsti atsiradusias problemas. Apsiginkluokite ramybe ir kantrybe, nes šios jums būdingos savybės padės įveikti kliūtis. Beje, jie bus švelnūs lyg ankstyvo rudens lietus, jei per savo užsispyrimą nesukursite papildomų vėjo gūsių.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Pasitikėkite tuo, ką šiandien jums pasiūlys partneriai. Visiškai nesvarbu, ar tai bus asmeniniai ar dalykiniai reikalai. Svarbiausia – nesijauskite esantys visatos centras ir šią dieną gyvenkite pagal kitų nustatytas taisykles. Jos gali atrodyti keistos ir neįprastos, bet privalėsite prie jų prisitaikyti, jei nenorite likti vieni.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Leiskite, kad šiandien jus užvaldytų rutina ir paskatintų pajusti, kad netgi toks gyvenimas gali atrodyti žavus ir mielas. Toks, kai gali ramiai ir atsakingai atlikti tai, ką privalai. Toks, kai gali susikaupti ties tuo, kas svarbiausia. O visa kita ateis taip pat paprastai ir lengvai, jei niekur neskubėsite ir nebandysite paspartinti įvykių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką