Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas ketvirtadieniui – spalio 17 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai
Šaltinis: 15min
0
A A

Šią dieną žvaigždės jums žada...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Venkite kraštutinumų ir skubos, o norą siekti aukštesnės vietos nukreipkite ne tik jums vieniems naudinga linkme. Pasirinkę kovą tik dėl kovos, greitai suprasite, kad tuščiai gaišote laiką. Vakare nepalankia linkme pakrypusius įvykius rasite kuo užglaistyti, pavyzdžiui, tokiomis skambiomis sąvokomis kaip „tikėjimas“ ir „viltis“. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kai kas palaikys jus tingiais ir nerangiais. Kai kas bandys įtraukti į dienos įvykių sūkurį. Kai kas norės tiesiog pakritikuoti. Nesivelkite į ginčus, kuriuose nebus nė vieno laimėtojo. Palikę visus nerimstančiuosius nuošalyje, raskite stiprybės ir ramybės šaltinį savo viduje. Šis trumpalaikis atsitraukimas jums dabar būtinas kaip oras. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų įsitikinimas, kad ankstesnių pastangų vaisiai jau sunoko ir pagaliau galite jais mėgautis, tegul kol kas lieka saugiame svajonių pasaulyje. Tegul ten gimsta planų, kurie ne visi pasieks dienos šviesą. Tiesa, šiandien dažnai galvosite, kad viską žinote geriau už kitus. Klystate! Pirmiausia atidžiai išklausykite draugus, partnerius ir kitus, linkinčius gera.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Idealios dienos planas keisis kelis sykius, todėl jūsų pasirinkimai nebus gausūs. Vienas jų – nieko neplanuoti ir mėgautis tuo, kas siūloma. Antra – planingai ir ryžtingai vykdyti užduotis, o prireikus keisti požiūrį ir taktiką. Tinkamai visa tai suderinę, turėsite galimybę išsaugoti kiek įmanoma stabilesnę padėtį. Tiesa, vėlų vakarą pakvips dovanomis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jums pavyks daug kas, ypač tai, ką įmanoma padaryti gerai ir greitai, pavyzdžiui, vienu įkvėpimu. Dėl šios priežasties ilgalaikius projektus, kurių eigą iki šiol numatėte, atidėkite. Vakarop įvykiai dienos lentynose dėliosis ne taip tvarkingai, kaip norėtųsi. Bet net ir tais atvejais, kai atsidursite griuvėsiuose, jums pavyks išlaikyti šypseną lūpose. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Vos įsibėgėsite, o jau matysite finišą. Jis atrodys ranka pasiekiamas, todėl ignoruosite patarimus, kaip privalote pasielgti. Suvienykite jėgas su partneriais, antraip netrukus suprasite, kad pasirinkote klaidingą kryptį. Todėl vėlų vakarą, išgirdę ne vieną užuominą, kur ir kada suklydote, būkite atidūs ir dėmesingi klausytojai. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Privalote mokytis tų pamokų, kurias jums nuoširdžiai dėstys jūsų partneriai. O jie jums lieps neabejoti savimi, elgtis spontaniškai ir negalvoti apie elgesio pasekmes. Kuo mažiau abejonių – tuo daugiau palaikymo. Tiesa, vėlus vakaras nepagailės staigmenų, bet viską tinkamais būdais užglaistys harmoningas bendravimas su antrąja puse. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Visas jėgas nukreipę į kasdienius darbus, ignoruosite ne tik keblias situacijas, bet ir rudeniškus džiaugsmus. Be to, įsipareigojimai trukdys galvoti apie sveikatą, kuri neturėtų šiandien atsidurti paskutinėje sąrašo vietoje. Ypač atidūs būkite savo kūno ir sielos poreikiams vakare. Artėjant vidurnakčiui, prisiartins dovanų metas, kurį dažnas bus linkęs tiesiog pramiegoti. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kaip pasiimti iš dienos viską, kas geriausia, jums nebus problema. Mažiausiai laiko liks tiesioginėms užduotims, apie kurias prisiminsite tik vakare. Tuo metu atsidursite aklagatvyje, iš kurio privalėsite rasti išėjimą. Vakare iš mylimų žmonių ar atžalų, išgirdę keisčiausių dalykų, nežinosite kuo tikėti – jų žodžiais ar savo patirtimi. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Per dieną norėsite, bet negalėsite eiti kryptingai tikslo link. Bėda ta, kad viską kruopščiai ir rūpestingai planuosite, o dienos įvykiai nenorės paklusti jūsų plano reikalavimams. Pavyzdžiui, jei tikėsitės jausmus glostančio vakaro, teks nusivilti, nes kol sulauksite jo, privalėsite ištverti ne vieną savo tikėjimo ir kantrybės išbandymą. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tai diena, kai ramybės bus maža. Paskubomis vykdysite smulkias dienos užduotis, nesvarstydami apie pasekmes ar kitų nuomonę. O visą jūsų dienos laiką pasiglemš judėjimas, bendravimas ir trumpos kelionės. Vėlų vakarą jūsų ausis pasieks naujiena, kuriai tikriausiai suteiksite pernelyg daug reikšmės. Jei nežinosite, kaip privalote pasielgti, paklauskite draugų patarimo. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Būsite neramūs, bet tiesmuki, kai kalba pakryps apie jūsų išlikimą. Skubėjimas ir impulsyvumas vers daryti keistas klaidas, kurioms taisyti nebus laiko. Vakare jūsų nuomonės su antrąja puse skirsis iš esmės, bet jūs nesivarginsite taisyti padėties. Nebent suprasite, kad užglaistyti konfliktai pagerintų ne tik jūsų santykius, bet ir savijautą. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką